Obnovit stránku

ISF ccc calibration

ISF-certifikovaný technik může nakalibrovat vaši televizi VIERA tak, že je reprodukce obrazu přizpůsobena skutečným světelným podmínkám ve vaší domácnosti a vašim osobním preferencím. Proces kalibrace je nastavení, které umožňuje využít plný expresivní potenciál uvnitř obrazového signálu. Nastavení kontrastu, odstínu, ostrosti a barvy jsou optimalizovány pro světelné podmínky vašeho domova, jak pro denní, tak i pro noční zobrazení. 
 
 
 
Nejnovější televizory Panasonic VIERA nabízejí speciální ovládací funkce pro profesionální kalibrační přístroje. Režim ISFccc Professional umožňuje provádění detailní kalibrace různých důmyslných nastavení obrazu televizoru, která tím dokáže přizpůsobit každému individuálnímu domácímu prostředí.

V závislosti na konkrétních podmínkách sledování obrazu mohou odborní technici vyslaní prodejcem, který je držitelem osvědčení ISF, pomocí kalibračního postupu nastavit optimální parametry pro denní i noční podmínky. Dokonalá kvalita obrazu je tak zaručena v kteroukoli denní dobu. Režim ISFccc Professional Mode je k dispozici u modelů řady VIERA VT, GT, G a DT.

Ve zkratce - k PC se připojí kalibrátor a umístí před televizi. Po zmáčknutí startu začne program testovat různé typy zobrazování a za dvě minuty je televize perfektně vyladěná. 

 

>Probíhající měření 

P-DC1-WEB02