Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Jaké jsou chytré hodinky Samsung Gear S?

Smart zařízení už tu s námi prostě budou, na to je potřeba si zvyknout a proč nejít rovnou do těch nejzajímavějších hodinek z produkce korejské společnosti Samsung?

Revoluční stylovka Gear S

Přední straně hodinek zcela dominuje 2" Super AMOLED displej, pod kterým se nachází jediné hardwarové tlačítko pro ovládání systému. Úplně často ho však používat nebudete, protože hodinky se automaticky rozsvítí při pohybu ruky směrem vzhůru.

Díky příjemné hmotnosti 67 gramů je jejich používání veskrze pohodlné a docela pěkně si je užijete i při sportování. Certifikace IP67 totiž zaručuje odolnost proti vodě i prachu. Nemusíte se tedy například při běhání bát ani žádného deštíku.

Samsung Gear S

Nové zážitky s prémiovým zařízením

Prostředí hodinek běží na platformě Tizen, se kterým má Samsung bohaté zkušenosti. To dovoluje běžet hodinkám i zcela samostatně bez dostupného mobilního telefonu. Právě v ten okamžik využijete slot pro SIM kartu a docela pohodlné telefonování. Dále lze využívat vestavěnou GPS pro navigaci, měřič tepu k ideálnímu spalování kalorií i Wi-Fi k napojení na internet.

Samsung Gear S

Gear S však převážně míří výhradně na majitele moderních chytrých telefonů značky Samsung. Po vzájemném spárování si konečně užijete plnými doušky příjemné vlastnosti nositelného zařízení. Hodinky máme k dispozici v klasickém černém provedení, ale také v moderní bílé barvě.

P-DC1-WEB13