Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Kup Lumix G80 a získej Adobe Creative Cloud ZDARMA

Zamýšlíte si pořídit nový fotoaparát? Pak pro vás máme zajímavou nabídku společností Panasonic a Adobe. Pokud v období mezi 1. 12. 2016 až 31. 12. 2016 zakoupíte fotoaparát Lumix G80, získáte roční předplatné Adobe Creative Cloud zdarma. 

Co koupí Lumix G80 získáte? 

Koupí fotoaparátu Lumix G80 získáte roční předplatné Adobe Creative Cloud Photo. To obsahuje vše, co si zapálený fotograf může přát. Ostatně posuďte sami na obrázku níže. S obsahem balíčku se můžete podrobně seznámit zde.

Lumix G80; plán Adobe Creative Cloud Photography; formulář žádosti; adobe photoshop lightroom cc; adobe photoshop cc

Jaké produkty se na akci vztahují? 

Akce se vztahuje na následující produkty:

Jak uplatnit bonus?

Pro uplatnění bonusu je třeba vyplnit on-line formulář a nahrát kopii faktury nebo potvrzení o zaplacení. Žádosti lze podat do 31. 1. 2017.

Lumix G80; plán Adobe Creative Cloud Photography; formulář žádosti

Pravidla akce v kostce

Pro žádost o tuto akci k vašemu nákupu vyplňte prosím on-line formulář žádosti a nahrajte kopii vaší faktury nebo potvrzení o zaplacení. Doklad o nákupu musí jasně uvádět datum nákupu, název opravňujícího výrobku, jméno prodejce a obrázek čárového kódu výrobku, který lze nalézt na boku vaší krabice s výrobkem (zobrazeno číslo modelu a sériové číslo). Žádosti podané po 31. 1. 2017 nebudou pro akci způsobilé. Ujistěte se prosím, že váš doklad o koupi obsahuje číslo zakoupeného modelu a datum nákupu. 

Podmínky akce 
P-DC1-WEB08