Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: náhradní kojenecké mléko BEBA COMFORT

Dvě maminky otestovaly prémiové kojenecké mléko BEBA COMFORT. To jako jediné na trhu obsahuje oligosacharidy 2´FL, které jsou strukturou podobné těm v mateřském mléce. Dále obsahuje velké množství prospěšných látek nezbytných pro správný vývoj dítěte, vitamíny a minerální látky na podporu imunity a speciální probiotické bakterie pro správné fungování střevní mikroflóry. Jak s ním maminky byly spokojeny? A jak toto mléko chutnalo dětem? Přečtěte si v naší recenzi.

Beba Optipro Comfort

Recenze č. 1: BEBA COMFORT 3

S mojí dcerkou jsem vyzkoušela už několik náhradních kojeneckých mlék, ale žádné z nich příliš velký úspěch nesklidilo. Dceři všeobecně umělá mléka moc nechutnají a navíc má citlivé bříško. Když jsem koupila mléko BEBA COMFORT 3, příliš nadějí jsem do něj nevkládala. Jak jsem čekala, dceři poprvé rovněž nechutnalo, ale druhou láhev už vypila s větší chutí a po pár dnech si na mléko tak zvykla, že se těší na večerní lahvičku. Po jejím vypití spinká celou noc a nebudí ji ani hlad, ani zažívací potíže.

Dalším plusem je snadná a rychlá příprava mléka díky přiložené odměrce a praktickému balení. Po kuchyňské lince se nic nesype a já nemusím řešit klipy na zacvaknutí otevřeného sáčku. Toto mléko tedy mohu jedině doporučit.

Beba Comfort

Recenze č. 2: BEBA COMFORT 4

Když jsem přestala kojit mého nyní 18ti měsíčního syna, s výběrem náhradního kojeneckého mléka jsem dlouho váhala. Nakonec jsem se rozhodla pro jednu z jiných značek, ale spokojená jsem příliš nebyla. Mléko se špatně rozpouštělo, ucpávalo savičku a syn se v noci stejně opakovaně budil. Rozhodla jsem se tedy vyzkoušet mléko BEBA COMFORT 4 a musím říct, že jsem s ním velmi spokojená. Žádná ucpaná savička, syn mléko bez problémů vypije, chutná mu a zřejmě ho i více zasytí. Problémy se spánkem totiž po nasazení mléka BEBA začaly odeznívat. Navíc oceňuji praktické balení a pohodlnou přípravu.


Koláž fotek

Hodnocení:


P-DC1-WEB28