Alza Benefit slevy - Cleaning Products
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 256
Sponsored
CILLIT BANG Bathroom descaler 750 ml
Great price
78,-
Save 6,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover Bathrooms - 104 Kč/1 l
Sponsored
CILLIT BANG Odmašťovací sprej do kuchyně 750 ml
Great price
78,-
Save 6,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - kitchen
Sponsored
CILLIT BANG Ultra Cleaner 750 ml
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product and kitchen kills 99.9% of bacteria without chlorine and leaves a fresh and pleasant smell
Our brand
AlzaEco white vinegar 10% 5 l
Great price
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 5000 g
SAVO Original 4 kg
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, no applicator
SAVO Razant 1,2 l
Great price
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drain Cleaner odour eliminating, universal use
DETTOL Antibacterial wet wipes 36 pcs
Amazing Deal
94,-
Save 31,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 2.61 Kč/1 pc(s)
VANISH Carpet Shampoo Machine 500 ml
Great price
139,-
Save 9,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo for machine cleaning - 278 Kč/1 l
BREF Power Active Lemon 6 × 50g
170,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 28 Kč/1 pc(s)
VANISH Shake&Clean 0,65 kg
Amazing Deal
209,-
Save 41,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet shampoo removes even very stubborn and ingrained dirt, odour and dust - 322 Kč/1 l
SANYTOL Universal floor cleaner 5 l
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - floor, chlorine-free, no applicator, weight 5000 ml
AlzaEco Citric acid 2 kg
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 2000 g
DETTOL Antibacterial wipes for surfaces 3×36 pcs
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 2.12 Kč/1 pc(s)
BREF Power Active Pine 6× 50g
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 30 Kč/1 pc(s)
AlzaEco Sodium percarbonate 1 kg
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - cleaning and bleaching agent based on active oxygen, effectively removes stains, brightens laundry and disinfects, suitable for washing white and...
AlzaEco Citric acid 1 kg
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 1000 g
CILLIT BANG Bathroom Cleaning Spray 750 ml
Amazing Deal
77,-
Save 15,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner against limescale and for a shinier bathroom - 103 Kč/1 l
AlzaEco Sodium percarbonate 2 kg
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - cleaning and bleaching agent based on active oxygen, effectively removes stains, brightens laundry and disinfects
SAVO Chlorine Free Lavender 1 l
Great price
98,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - floor, chlorine-free, no applicator, weight 1000 ml
SIDOLUX Magnolia Minty 400 ml
Great price
65,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Furniture Cleaner in a spray bottle for glass, wood, furniture, kitchen and stainless steel with Magnolia scent - 163 Kč/1 l
AlzaEco baking soda 2 kg
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 2000 g
AlzaEco white vinegar 10% 3 l
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 3000 g
FROSCH Spiritus for glass 500 ml
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner - for glass and windows, - 158 Kč/1 l
Ceresit Reno Fuge Joint Repairer 7 ml
from
137,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grout - joint restorer, waterproof; suitable for walls and floors in the bathroom, shower or kitchen; restores the appearance of faded joints