Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: Hello Kitty mycí houbička

Hello Kitty je velmi oblíbená postavička hlavně u holčiček. Je růžová a velmi roztomilá. Proto se houbička Hello Kitty setkala s mimořádným nadšením, když jsem jí přinesla domů. Mydlení je totiž spíše přetrpěná činnost, kterou děti ruším v cachtání. Jak se jim to líbilo s houbičkou na koupání Hello Kitty?

Růžová houbička s Hello Kitty do koupele

Dětská houba SUAVIPIEL Hello Kitty Bath Sponge

Tuto houbičku budou milovat hlavně malé holčičky, je totiž celá růžová a s oblíbenou postavičkou Hello Kitty. Už toto stačí, aby byla bez výhrad holčičkami přijata. Já však byla zvědavá, jaké bude mydlení. Nanesla jsem menší množství mýdla a několikrát houbičku zmáčkla, abych tekuté mýdlo napěnila. To se povedlo bez problémů. Samotné přejíždění a čištění dětské pokožky bylo snadné, protože je velmi příjemná. Bohužel nevím přesné složení, ale jde o nějaký druh plastu, kupodivu příjemného, a podle informací od výrobce také hypoalergenního. Pokud tuto houbičku srovnáte s těmi levnými, vychází jako bezkonkurenční vítěz.

Mycí houbička Hello Kitty je praktickým pomocníkem i zábavou pro děti
Příjemná mycí houba Hello Kitty

Jak hodnotím dětskou houbu SUAVIPIEL Hello Kitty Bath Sponge?

Díky používání houbičky snížíte spotřebu mýdla a zpříjemníte dětem koupání ještě o něco více. Když jsem dokončila očistu houbičkou, byla mi zabavena jako hračka na hraní ve vodě. Myslím, že houbička Hello Kitty by měla být základní koupelovou výbavou každé holčičky.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB19