AlzaPlus+ Deals - Condoms & Lubricants
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 76
DUREX Intense Vibrations 1 pc
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vibrating Ring for prolonged erection and simultaneous stimulation of the partner
DUREX Feel Thin 12 pieces
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 22 Kč/1 pc(s)
DUREX Extra Safe 24 pcs
439,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - reinforced, latex, one kind, extra lubrication, - 18.29 Kč/1 pc(s)
DUREX Sensual Slim 10 pcs
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 28 Kč/1 pc(s)
PRIMEROS The King extra large condoms, 12 pcs
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra large, latex, one kind, regular lubrication, - 22 Kč/1 pc(s)
YOU ME Macho Condoms with Stimulating Inserts, 12 pcs
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, standard lubrication, size 52×190mm (W×L), thickness 0.07mm, 12 pieces per pack - 14.92 Kč/1 pc(s)
PRIMEROS Pure Aqua lubricating gel with panthenol, 100 ml
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 2,190 Kč/1 l
YOU ME Waterlube lubricant with added soothing panthenol, 150 ml
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant water-based - vaginal, for men and women, provides moisturisation, compatible with condoms, fragrance-free, volume 150ml, 1 pc in a pack - 1,527 Kč/1 l
DUREX Originals 3×50 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 166 Kč/ks - from 9,980 Kč/1 l
DUREX Pleasure Ring 1 piece
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
O-Ring - for maximum prolonged erection
DUREX Naturals Pure 100 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 2,390 Kč/1 l
DUREX Intense Vibrating Ring Little Devil
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vibrating Ring for prolonged erection and simultaneous stimulation of the partner
DUREX Pleasuremax 10 pcs
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - 27 Kč/1 pc(s)
DUREX Massage Gel 2in1 Ylang Ylang 3×200 ml
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 243 Kč/ks - from 3,645 Kč/1 l
PRIMEROS Innocent Ultra Thin Condoms, 12 pcs
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, with flavour, latex, one kind, regular lubrication, - 17.42 Kč/1 pc(s)
DUREX Naturals Sensitive 3×100 ml
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 243 Kč/ks - from 7,290 Kč/1 l
DUREX Strawberry 50 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 3,180 Kč/1 l
YOU ME Romeo condoms with increased lubrication, 12 pcs
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex, extra lubricated, size 53×190mm (W×L), thickness 0.07mm, 12 pieces per pack - 14.92 Kč/1 pc(s)
DUREX Extra Safe 12 pack
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - reinforced, latex, one kind, extra lubrication, - 24 Kč/1 pc(s)
DUREX Perfect Gliss 3×50 ml
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 183 Kč/ks - from 10,980 Kč/1 l
Primeros Passion condoms with notches and tears, 3 pcs
Amazing Deal
88,-
Save 61,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, with flavour, latex, one kind, regular lubrication, - 29 Kč/1 pc(s)
DUREX Intense Orgasmic 10-Pack
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, stimulating - warming, tingling - 27 Kč/1 pc(s)
DUREX Sensual Extra Lube 20 pcs
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - 25 Kč/1 pc(s)
DUREX Perfect Feel 16 pcs
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex Free, one kind, extra lubrication, - 30 Kč/1 pc(s)