Alza Benefit slevy - Professional Shampoos by Effect & Hair Type
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 45
K18 AirWash Dry Shampoo 47ml
New arrival
650,-
1,383 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - with peptides, for all hair types, volume 47 ml - 1,383 Kč/100 ml
K18 Damage Shield Shampoo 250 ml
959,-
384 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, volume 250 ml, professional, silicone-free, sulphate-free and phthalate-free - 384 Kč/100 ml
AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Hydrate Cleanser 300 ml
Great price
739,-
Save 41,-
246 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for normal and dry hair, hydrates nourishes, for extra shine, volume 300 ml, professional, paraben-free, silicone-free and sulphate-free -...
TRESemmé Dry Shampoo for volume 250 ml
139,-
56 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - silicone-free and sulphate-free, for fine, greasy, weak and thinning hair, volume 250 ml - 56 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Invigo Scalp Balance Anti-Dandruff Shampoo 300ml
419,-
140 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, anti-dandruff, volume 300 ml, professional - 140 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Invigo Scalp Balance Deep Cleansing Shampoo 300 ml
499,-
166 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 300 ml, professional - 166 Kč/100 ml
TOMAS ARSOV Hair Booster Shampoo 250ml
579,-
232 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for damaged, aging, greying, weak and thinning hair nourishes, deep cleansing, promotes hair growth, anti-hair loss, volume 250 ml, professional,...
ALTERNA Caviar Clinical Densifying Shampoo 250 ml
1,349,-
540 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - for all hair types, for extra volume, promotes hair growth, anti-hair loss, volume 250 ml, professional, with vitamins and with proteins - 540 Kč/100 ml
ZENZ No. 22 Stimulating Hair Shampoo 250 ml
1,290,-
516 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for weak and thinning hair, for extra volume, promotes hair growth, anti-hair loss, volume 250 ml, professional - 516 Kč/100 ml
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Absolut Repair Shampoo Refill 500ml
727,-
145 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for dry and unruly hair, hydrates nourishes, volume 500 ml, professional - 145 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Repair Shampoo 1000 ml
1,939,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for damaged and dry hair, hydrates, repair effect, for extra shine, volume 1000 ml, professional, with proteins - 194 Kč/100 ml
ZENZ No. 07 Deep Wood Shampoo 250 ml
890,-
356 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine, dry, wavy and curly hair, for extra volume, volume 250 ml, professional - 356 Kč/100 ml
OLAPLEX No. 4 Fine Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1,999,-
200 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine, damaged and dry hair, hydrates, repair effect, for extra volume and shine, volume 1000 ml, professional, paraben-free, sulphate-free and...
WELLA PROFESSIONALS SP Color Save Shampoo 250 ml
689,-
276 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for coloured hair nourishes, for extra shine, volume 250 ml, professional - 276 Kč/100 ml
OLAPLEX No. 4 Fine Bond Maintenance Shampoo 250 ml
699,-
280 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine and damaged hair, hydrates, repair effect, for extra volume and shine, volume 250 ml, professional, paraben-free, sulphate-free and gluten-free...
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Scalp Rebalance Purifying Shampoo Anti-Dandruff Cleansing Shampoo 1000
1,260,-
126 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for greasy and dry hair, deep cleansing, anti-dandruff, volume 1000 ml, professional, sulphate-free - 126 Kč/100 ml
REVLON PROFESSIONAL Equave Detox Micellar Shampoo 485 ml
499,-
103 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, deep cleansing, volume 485 ml, professional - 103 Kč/100 ml
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Serie Expert Vitamino colour Spectrum Neutralizing Shampoo Blue 300 ml
789,-
263 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for coloured hair, hydrates nourishes, for extra shine, volume 300 ml, professional - 263 Kč/100 ml
MILK SHAKE Colour Maintainer Shampoo Flower Fragrance 1000 ml
859,-
86 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for coloured hair, hydrates, repair effect nourishes, for extra shine, volume 1000 ml, professional and vegan, with proteins - 86 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Nutricurls Shampoo for Waves 250 ml
439,-
176 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for dry, wavy, curly, unruly and frizzy hair, hydrates, deep cleansing, volume 250 ml, professional - 176 Kč/100 ml
REVLON PROFESSIONAL Revlonissimo 45 Days Total Color Care Brave Reds 275 ml
479,-
174 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured hair, volume 275 ml, professional, sulphate-free - 174 Kč/100 ml
MILK SHAKE Curl Passion Shampoo 1000 ml
1,179,-
118 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for wavy and curly hair nourishes, deep cleansing, volume 1000 ml, professional, with proteins - 118 Kč/100 ml
ORIGINAL&MINERAL Dry Queen Brunette Dry 300 ml
849,-
283 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - for all hair types, volume 300 ml - 283 Kč/100 ml
MILK SHAKE Cold Brunette Shampoo 1000 ml
1,019,-
102 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, for extra shine, volume 1000 ml, professional, with proteins - 102 Kč/100 ml