Alza Benefit slevy - Professional Shampoos
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 79
K18 AirWash Dry Shampoo 47ml
New arrival
650,-
1,383 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - with peptides, for all hair types, volume 47 ml - 1,383 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Volume Volumizing Low Shampoo shampoo for volume and strengthening of h
999,-
100 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine and normal hair, for extra volume, volume 1000 ml, professional and vegan, sulphate-free - 100 Kč/100 ml
K18 Damage Shield Shampoo 250 ml
959,-
384 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, volume 250 ml, professional, silicone-free, sulphate-free and phthalate-free - 384 Kč/100 ml
ALFAPARF MILANO Semi Di Lino Scalp Relief Calming Shampoo strengthening shampoo for sensitive scalp
1,243,-
124 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), volume 1000 ml, professional, sulphate-free - 124 Kč/100 ml
MALIBU C Un-Do-Goo 266 ml
739,-
278 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, deep cleansing, for extra shine, volume 266 ml, professional and vegan, paraben-free, sulphate-free and gluten-free -...
AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Hydrate Cleanser 300 ml
Great price
739,-
Save 41,-
246 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for normal and dry hair, hydrates nourishes, for extra shine, volume 300 ml, professional, paraben-free, silicone-free and sulphate-free -...
TRESemmé Dry Shampoo for volume 250 ml
139,-
56 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - silicone-free and sulphate-free, for fine, greasy, weak and thinning hair, volume 250 ml - 56 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Invigo Scalp Balance Anti-Dandruff Shampoo 300ml
419,-
140 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, anti-dandruff, volume 300 ml, professional - 140 Kč/100 ml
ZENZ No. 01 Pure Shampoo 250 ml
840,-
336 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, deep cleansing, volume 250 ml, professional - 336 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS Invigo Scalp Balance Deep Cleansing Shampoo 300 ml
499,-
166 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 300 ml, professional - 166 Kč/100 ml
TOMAS ARSOV Hair Booster Shampoo 250ml
579,-
232 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for damaged, aging, greying, weak and thinning hair nourishes, deep cleansing, promotes hair growth, anti-hair loss, volume 250 ml, professional,...
ALTERNA Caviar Clinical Densifying Shampoo 250 ml
1,349,-
540 Kč/100 ml
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - for all hair types, for extra volume, promotes hair growth, anti-hair loss, volume 250 ml, professional, with vitamins and with proteins - 540 Kč/100 ml
ZENZ No. 22 Stimulating Hair Shampoo 250 ml
1,290,-
516 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for weak and thinning hair, for extra volume, promotes hair growth, anti-hair loss, volume 250 ml, professional - 516 Kč/100 ml
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Absolut Repair Shampoo Refill 500ml
727,-
145 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for dry and unruly hair, hydrates nourishes, volume 500 ml, professional - 145 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Luxe Oil Keratin Protect Shampoo 200 ml
299,-
150 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types nourishes, volume 200 ml, professional, with keratin - 150 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Repair Shampoo 1000 ml
1,939,-
194 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for damaged and dry hair, hydrates, repair effect, for extra shine, volume 1000 ml, professional, with proteins - 194 Kč/100 ml
OLAPLEX No.4D Clean Volume Detox Dry Shampoo 50 ml
399,-
798 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - detox, for all hair types, volume 50 ml - 798 Kč/100 ml
ZENZ No. 04 Sweet Sense Shampoo 250 ml
890,-
356 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine and normal hair, for extra volume, volume 250 ml, professional - 356 Kč/100 ml
ZENZ No. 07 Deep Wood Shampoo 250 ml
890,-
356 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine, dry, wavy and curly hair, for extra volume, volume 250 ml, professional - 356 Kč/100 ml
OLAPLEX No. 4 Fine Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1,999,-
200 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine, damaged and dry hair, hydrates, repair effect, for extra volume and shine, volume 1000 ml, professional, paraben-free, sulphate-free and...
WELLA PROFESSIONALS Elements Renewing Shampoo 250 ml
499,-
200 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, deep cleansing, volume 250 ml, professional, paraben-free, silicone-free and sulphate-free - 200 Kč/100 ml
WELLA PROFESSIONALS SP Color Save Shampoo 250 ml
689,-
276 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for coloured hair nourishes, for extra shine, volume 250 ml, professional - 276 Kč/100 ml
OLAPLEX No. 4 Fine Bond Maintenance Shampoo 250 ml
699,-
280 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine and damaged hair, hydrates, repair effect, for extra volume and shine, volume 250 ml, professional, paraben-free, sulphate-free and gluten-free...
MILK SHAKE Integrity Nourishing Shampoo 300 ml
539,-
180 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect nourishes, for extra shine, volume 300 ml, professional, sulphate-free - 180 Kč/100 ml