Drugstore Reuzel
Drugstore Reuzel – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 38
REUZEL Spray Grooming Tonic 350 ml
Amazing Deal
319,-
Save 280,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Tonic - no-rinse, in sprays, adds volume and light fixation to the hairstyle, protects the hair from heat when drying, the smell of apples and mint, contains villin, nettle,...
REUZEL Clay Matte Pomade 95 g
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair pomade - for men, strong hold, matte
REUZEL Beard Balm Wood & Spice 35 g
Discounted -11 %
299,-
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Beard balm - moisturising and softening, woody fragrance, for normal skin, contains argan oil and shea butter
REUZEL Matte Texture Powder 15 g
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Powder - professional, for all hair types, medium hold, weight 15 g - 1,727 Kč/100 g
REUZEL Fiber Pomade 95 g
Discounted -11 %
309,-
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair pomade - for men, medium hold, volume and matte
REUZEL Grey Extreme Hold Matte Pomade 95 g
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair pomade - for men, extra strong hold, matte
REUZEL Concrete Hold Matte Pomade 95 g
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair pomade - for men, extra strong hold, matte
REUZEL Styling Grey Pomade Extreme Hold 35 g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair pomade - for men, extra strong hold, volume
REUZEL Liquid Death Severed Head Pomade 95 g
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair pomade - for men, strong hold, matte
REUZEL Surf Tonic 350 ml
269,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Tonic - no-rinse, in sprays, adds volume to the hairstyle, texture and light fixation, matt appearance, contains extracts of Virginia creeper, nettle and rosemary, sea salt...
REUZEL Grooming Tonic 350 ml
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Tonic - for blow-drying, to add volume, shape and texture to hair, 350 ml - 94 Kč/100 ml
REUZEL Matte Styling Paste 100 ml
Discounted -10 %
249,-
279,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Paste - professional, for all hair types, medium hold, volume 100 ml - 249 Kč/100 ml
REUZEL 3-in-1 Tea Tree Shampoo-Conditioner-Body Wash 1000 ml
569,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, volume 1000 ml, professional - 57 Kč/100 ml
REUZEL Daily Conditioner conditioner for daily use 1000 ml
459,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, regeneration, nutrition and easy combing, best for hair type: normal - 46 Kč/100 ml
REUZEL Aftershave 100 ml
Great price
209,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Aftershave - moisturising and soothing effect, for normal skin, volume 100 ml - 209 Kč/100 ml
REUZEL Surf Tonic 100 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Tonic - no-rinse, in sprays, adds volume to the hairstyle, texture and light fixation, matt appearance, contains extracts of Virginia creeper, nettle and rosemary, sea salt...
REUZEL Red Water Soluble High Shine 95 g
309,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair pomade - for men, medium hold, gloss
REUZEL Beard Foam 70 ml
279,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner - men's, for normal skin, hydrating effect, volume 700 ml
REUZEL Beard Balm Nourishing Beard Balm 35 ml
259,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Balm -, suitable for: normal hair, volume: 35 ml - 740 Kč/100 ml
REUZEL Green Grease Medium Hold 95 g
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair pomade - for men, medium hold, gloss
REUZEL Hair Tonic 500 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Tonic oil-free formula that does not weigh down the hair - 70 Kč/100 ml
REUZEL 3-in-1 Tea Tree Shampoo Shampoo 3in1 350 ml
349,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, repair effect nourishes, deep cleansing, volume 350 ml, professional, silicone-free - 100 Kč/100 ml
REUZEL Beard Serum Clean & Fresh 60 ml
369,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Beard oil - and chin for men - 615 Kč/100 ml
REUZEL Refresh No Rinse Beard Wash 100 ml
229,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Beard shampoo - for men, for the beard, softening effects, gets rid of impurities, adds shine, no-rinse, practical, everyday use, refreshing, cares for the skin under the beard,...