Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Otestováno maminkami: kojenecké mléko Sunar Complex 3

Martínkovi dáváme mlíčko od Sunaru už od jeho šesti měsíců. Před pár dny oslavil první narozeniny, a tak možnost recenze Sunar Complex 3 přišla až neuvěřitelně jako na zavolanou. Jak zvládne přechod na mléko pro starší děti? A bude mu vůbec Sunar Complex 3 vyhovovat? 

Recenze Sunar Complex 3

Sunar Complex – jedinečná kombinace látek a vitamínů

Když jsem se zajímala o složení mléka Sunar Complex 3, tak jsem se dočetla, že obsahuje jedinečnou kombinaci látek a vitamínů přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce. Jedná se o prebiotocké oligosacharidy GOS, nenasycené mastné kyseliny DHA, železo, vápník nebo vitamíny A, C a D. Tento vyvážený poměr látek je důležitý pro rozvoj imunity, mozku a poznávacích funkcí. Navíc obsahuje mléčný tuk, takže dětem velmi chutná a je dobře přijímán. To rozhodlo o mé volbě a nyní byla řada na Martínkovi, jak mu mlíčko zachutná.

Mléko pro děti od 1 roku Sunar Complex 3
Mléčná strava pro děti od 1 roku Sunar Complex 3

Jak nové mlíčko přijal malý mlsounek?

V tomto věku už je syn samozřejmě dávno zvyklý na příkrmy, proto mlíčko dostává jen ráno a pak večer před spaním. A jedná se rozhodně o jeho oblíbené části dne, protože se na lahvičku těší, a když by se pořádala soutěž v rychlosti vypití lahve, aspiroval by na první příčky. Stejně rychle vypil i lahvičku s mlíčkem pro starší děti a ještě se dožadoval přídavku. To mě přesvědčilo o správnosti mé volby. Značka Sunar mimo jiné deklaruje spokojené bříško, což mohu potvrdit, protože jsme se u Martínka nesetkali s žádnou zácpou, průjmem ani bolením bříška. Tuto značku doporučuji.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB03