Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: kojenecké mléko Sunar Premium 2

I když jsem chtěla kojit co nejdéle, bohužel mi to nebylo dopřáno a v šesti měsících jsem malou úplně odstavila. Začalo období zkoušení různých značek pokračovací mléčné výživy, než jsme objevili Sunar Premium 2. Po jeho přípravě jsem byla nadšená jeho příjemnou vůní a po ochutnání mě překvapil svoji chutí, která nepůsobila vůbec uměle, což bývá častým problémem kojeneckých mlék. 

Kojenecké mléko Sunar Premium 2

Příprava pokračovacího mléka Sunar Premium 2

Příprava je jednoduchá a rychlá, stejně jako u jiného umělého mléka. Stačí pouze přiloženou odměrkou nasypat potřebné množství do lahvičky a zalít ohřátou kojeneckou vodou. Potěšilo mě, že díky své konzistenci se Sunar Premium 2 ve vodě zcela rozpustil a v lahvičce nezůstaly žádné hrudky (s čímž jsem měla u jiných značek bohužel špatnou zkušenost). Nyní nastal okamžik pravdy. Jak zachutná připravený nápoj naší malé princezně?

Jak se holčička vypořádala s přechodem z mateřského mléka na mléko umělé?

Od kamarádek jsem byla přesvědčena, že musím malou navečer krmit kaší, aby krásně spinkala. Naše holčička ale kaši odmítá a po Sunaru nám chrupe celou noc. Navíc chválím jeho výjímečnou chuť, dobře ho tráví a nebolí ji bříško, takže rady kamarádek už neřeším. Sunar Premium 2 vřele doporučuji všem maminkám, které stejně jako já už nemohou kojit a hledají vhodnou alternativu.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB23