Green Tea Pangea Tea
Green Tea Pangea Tea – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 16
Pangea Tea Tea candy 142g
360,-
2,535 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Gift Set gift collection in the shape of a candy, weight of contents 142g, 23 servings, 11 types of tea, sprinkled, pressed and flowering teas, Green, oolong and black tea
Pangea Tea Tea advent calendar black-blue
130,-
2,826 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Advent Calendar advent calendar, black and blue design, two-sided, weight of contents 46g, 24 servings, 13 types of tea, tea in bags with a string and a tag, Green, oolong, Black,...
Pangea Tea Tea advent calendar pink-green 24g
130,-
2,826 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Advent Calendar advent calendar, pink-green design, two-sided, weight of contents 46g, 24 servings, 13 types of tea, tea in bags with a string and a tag, Green, oolong, Black,...
Pangea Tea green loose tea Jasmine with flowers 50g
75,-
1,500 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea green powdered, weight of contents 50g, in a three-layer bag with Al foil to preserve freshness - 1,500 Kč/1 kg
Pangea Tea green loose tea Gunpowder 50g
75,-
1,500 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea green powdered, weight of contents 50g, in a three-layer bag with Al foil to preserve freshness - 1,500 Kč/1 kg
Pangea Tea Sencha green loose tea 50g
75,-
1,500 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea green powdered, weight of contents 50g, in a three-layer bag with Al foil to preserve freshness - 1,500 Kč/1 kg
Pangea Tea loose tea Green with mint 50g
75,-
1,500 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea loose black tea, weight of contents 50g, in a three-layer bag with Al foil to preserve freshness - 1,500 Kč/1 kg
Pangea Tea green loose tea 50g
75,-
1,500 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea green powdered, flavoured, weight of contents 50g, in a 3-layer bag with Al foil to preserve freshness - 1,500 Kč/1 kg
Pangea Tea Collection, 120 Tea Bags, Mixed Types, 225g
240,-
426 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Gift Set - black and green teas in hygienic packaging, which preserves freshness and aroma, collection suitable as a gift and also for cafes, confectioners, restaurants, hotels
Pangea Tea green loose tea Green Earl Grey 50 g
75,-
1,500 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 1,500 Kč/1 kg
Pangea Jasmine, Green Tea Bags, 40 × 2g
80,-
635 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - 635 Kč/1 kg
Pangea Tea Flowering tea, hand-bound green tea with flowers, 4 pcs
92,-
2,300 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Green, Blooming, tea set, Chinese, weight 40 g, composition jasmine and calendula - 2,300 Kč/1 kg
Pangea Tea Christmas green, green tea 50 g
86,-
1,720 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Green, sprinkled, tea blend, Czech, weight 50 g, clove composition, cinnamon and vanilla - 1,720 Kč/1 kg
Pangea Tea Tea advent calendar 2 pieces - pink green, funnel bags, 2 × 46 g
200,-
667 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Advent Calendar - two pieces, two different designs, 2 × 24 servings, 12 types of tea, tea in bags with a string and a tag, Green, oolong, Black, fruit and herbal tea -...
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zelené čaje