Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Microsoft All-in-One Media Keyboard

Klávesnice All-in-One Media je dokonalé zařízení pro ovládání vašeho HTPC, televize i herní konzole v obýváku nebo například kancelářského počítače. Obsahuje klávesy standardní velikosti a integrovaný vícedotykový touchpad s podporou gest, jako je přetahování, přibližování i oddalování. Rovněž obsahuje nastavitelné multimediální klávesy, pomocí kterých získáte rychlý přístup k webu, dokumentům i multimediálnímu obsahu.

Microsoft touto klávesnicí znovu potvrzuje, že dokáže vytvářet skvělý hardware. Klávesnice díky svému odolnému provedení vydrží běžné otřesy, upuštění na zem nebo i polití tekutinami. Klávesnice je kompatibilní i s vybranými typy chytrých televizorů a herními konzolemi.

Díky tomu, že je klávesnice bezdrátová, lze ji bez problému používat i z pohodlí vaší pohovky. Microsoft myslel i na přenášení a cestování s klávesnicí a tak lze miniaturní USB přijímač schovat do těla klávesnice.

O firmě Microsoft
Sídlo firmyRedmond, USA
Založena1975
Webové stránkywww.microsoft.com
P-DC1-WEB04