Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Moderní chladničky Gorenje v pestrých barvách

Gorenje patří mezi uznávané výrobce kuchyňské elektrotechniky a ze svého slovinského sídla dodává své výrobky do více než 70 zemí po celém světě.

Dopřejte si Gorenje chladničku v líbivém balení

Kvalitní kombinovaná chladnička Gorenje RK 6192 se prezentuje řadou pokročilých vlastností a velmi pěkným objemem, který šplhá až na hranici 319 litrů. Je tedy zcela ideální i do početnějších domácností.

Vnitřní prostor je maximálně efektivně využitý a kromě klasických poliček si oblíbíte zejména širokou CrispZone. Ta se pomocí systému HumidityControl postará o ideální vlhkost v tomto prostoru. Ovoce i zelenina tak zůstávají déle čerstvé, svěží a zachovávají si své vitamíny.

Gorenje

Díky technologii FrostLess dochází pouze k velmi omezené tvorbě ledu a výrazně tak snižuje potřebu odmrazování. Kromě toho, že budete mít méně práce s odmrazováním, pomocí systému FrostLess ušetříte také energii a zajistí vám i snadný úklid v mrazničce. V té je také k dispozici extra velká zásuvka pro ty největší kusy potravin.

Gorenje

Chladnička nemusí mít vůbec nudný vzhled

Silnou stránkou modelové řady RK 6192 je design. Už na první pohled vás uchvátí například provedení v barvě šampaňského. Nebo raději budete mít výstřední červenou barvu?

Gorenje

Pro méně odvážné jsou nachystané barvy, které jsou i tak velmi hezké. Nevšední stříbrnou variantu pak doplňuje klasické bílé provedení.

Gorenje
O firmě Gorenje
Sídlo firmyVelenje, Slovinsko
Založena1950
Webové stránkywww.gorenje.cz
WEB8