Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Na návštěvě ve VGP

Aby mohla Alza.cz držet neuvěřitelný počet položek k okamžitému dodání, je potřeba mít k dispozici rozsáhlé skladové prostory a právě jeden takový navštívila Minxy v doprovodu Michala Rybky.

Distribuční centrum - Alzákova velká pýcha

A právě jeden takový se nachází v Horních Počernicích a jeho součástí je také velký showroom s rozšířeným sortimentem bílého elektra.

Tento obrovský automatizovaný sklad má plochu 18 tisíc m2 a ukrývá cca 55 tisíc druhů zboží, které se několikrát za den expeduje na jednotlivé pobočky, AlzaBoxy a rozváží pomocí AlzaExpresu či jiných přepravců. Zcela revolučním krokem bylo spuštění služby AlzaDrive, kdy vůbec nemusíte opustit svůj vůz a přesto si pohodlně zajedete až před výdejní okénko.

Pro běžné smrtelníky je pohled do útrob skladu zcela neuvěřitelný, ale ve skutečnosti se jedná o dokonale promyšlený systém, který je kompletně naprogramovaný naším IT oddělením.

V letech 2010 - 2013 bylo navíc do skladové logistiky a technologických inovací investováno téměř 100 milionů. 

Showroom Praha 9 - Horní Počernice

Už nyní však probíhá výstavba našeho dalšího skladu, který tentokrát bude stát v blízkosti slovenského Sence a jeho výsledná kapacita přesáhne neuvěřitelných 24 tisíc m2. Bude vybavené špičkovými technologiemi a nabídne pracovní uplatnění stovce nových zaměstnanců.

P-DC1-WEB28