Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Náhradní baterie AVACOM: pro iPhone, Samsung i Huawei

Aktualizováno

Cítíte, že váš telefon už nemá výdrž jako dříve? Nebo již nepracuje tak rychle? Často pomůže výměna baterie. U mnoha modelů mobilních telefonů ji s potřebným nářadím zvládnete vyměnit sami. A právě zmíněné nářadí dostanete v balení baterií AVACOM. Ty poslouží jako plnohodnotná náhrada za originální baterii, a některé modely navíc dosahují oproti původním bateriím vyšší kapacity. Máte starší iPhone, Samsung, Huawei nebo například Sony? Dát telefonu novou energii do žil není nikdy na škodu.

Náhradní baterie AVACOM

Náhradní baterie AVACOM – OBSAH

  1. Baterie AVACOM obnoví výdrž i výkon telefonu
  2. Výměnu baterie smartphonu zvládne každý

Baterie AVACOM obnoví výdrž i výkon telefonu

S každodenním používáním ztrácejí klasické baterie svou kapacitu a to se týká i mobilních telefonů. Po letech používání se může takové opotřebování projevit kratší výdrží na jedno nabití i nižším výkonem telefonu, tedy jeho zpomalením. Proto není výměna baterie špatný nápad. Mobilní telefon po ní může znovu ožít a fungovat podobně, jako když byl úplně nový. Opět vydrží déle nabitý a může získat zpět i ztracenou část svého výkonu.

Náhradní baterie AVACOM
V balení náhradních baterií AVACOM najdete veškeré příslušenství, které k výměně potřebujete.

Je ale jasné, že abyste mohli baterii vyměnit, musíte ji mít. Vhodnou volbou pro výměnu jsou náhradní baterie AVACOM. Dostupné jsou pro celou řadu populárních telefonů značek Samsung, Sony, Xiaomi, LG či Huawei a samozřejmě nechybí ani nabídka akumulátorů pro různé modely iPhone.

Všechny náhradní baterie AVACOM jsou samozřejmě špičkové kvality. S telefony spolupracují bezchybně a jsou vybaveny ochranou proti zkratu i bezpečnostními prvky, které zabraňují přebíjení, podvybíjení i nabíjení nadlimitním proudem. Některé modely náhradních baterií AVACOM mají dokonce vyšší kapacitu než originální akumulátor. Takže nejenže obnovíte původní výdrž telefonu, ale navíc si i polepšíte.

Výměnu baterie smartphonu zvládne každý

V balení náhradních baterií AVACOM najdete nejen samotnou baterii, ale také všechno nářadí, které k výměně baterie v telefonu, pro který je určena, potřebujete. Už to napovídá, že výměna baterie v telefonu není žádný problém a zvládne ji každý zručnější uživatel. Špatnou volbou nejsou třeba uživatelské video návody, kterých je na YouTube spousta. Zkrátka není se čeho bát.

Náhradní baterie AVACOM
Výměna baterie dnes sice není tak jednoduchá jako u starých tlačítkových telefonů, nejde ale o nic složitého.

Abychom demonstrovali jednoduchost celého procesu, ve zkratce popíšeme výměnu baterie u iPhone 6. Ve všech krocích si vystačíte s přiloženým nářadím. Základem je vypnout telefon a odšroubovat dva šroubky po stranách nabíjecího konektoru. Potom lze pomocí přísavky a plastového nástroje odklopit displej a odpojit jej. Dalším krokem je odšroubovat a odpojit baterii. Nyní už stačí jen odlepit a vyjmout starou baterii, vložit a lepící páskou pro uchycení baterie (je součástí balení) uchytit novou a předchozí kroky provést v obráceném pořadí, tedy: připojit a přišroubovat baterii, poté displej. Pak už jen stačí vložit displej do těla telefonu a upevnit ho šroubky.

Výměna baterie v telefonu zabere maximálně několik desítek minut. S dostatkem opatrnosti a dalším prozkoumáním návodu by ji měl zvládnout téměř každý.

i V AlzaMagazínu pro vás máme i další články:

Náhradní akumulátory AVACOM jsou tím, co starší telefon s opotřebovanou baterií potřebuje. Obnoví jeho původní výdrž i výkon a výměna není náročná. Díky nářadí v balení není třeba utrácet za servis.

P-DC1-WEB22