Obnovit stránku

nejlepší chytré hodinky; smartwatch; nositelná elektronika;

Nejlepší chytré hodinky 2022

Článek

Aktualizováno

Které chytré hodinky jsou ty nejlepší? To je oblíbená otázka, která s rostoucí nabídkou modelů neustále nabývá na své důležitosti. Proto jsme pro vás připravili seznam těch nejlepších a nejpopulárnějších modelů, ze kterých si jistě vyberete i vy.


Nejlepší chytré hodinky – OBSAH

Chytré hodinky: univerzální, sportovní, či stylové?

Výběr nejlepších chytrých hodinek závisí na potřebách a přáních každého zákazníka. Zatímco jeden uživatel hledá odolný outdoorový model, jiný vyžaduje sportovní zařízení pro vrcholové sportovce. Chytré hodinky jsme proto rozdělili do několika kategorií, kde jsou seřazeny od nejlevnějších po nejdražší, byť pořadí nereaguje na měnící se ceny produktů. U většiny modelů také najdete odkaz na samostatný článek s podrobnějšími informacemi.

Nejlepší chytré hodinky - UNIVERZÁLNÍ

Přestože většinu chytrých hodinek můžeme roztřídit dle jejich zaměření, na trhu je i řada poměrně univerzálních modelů. Ty se snaží pokrýt co možná nejširší využití, a oslovit tím co největší skupinu zákazníků. Podívejme se na nejlepší chytré hodinky této kategorie.

WowME Watch TS

WowME Watch TS

 • Tenké, lehké, stylové
 • Skvělá výbava za nízkou cenu
 • 6 atraktivních variant

WowME Watch TS jsou jedinečnou kombinací stylového designu, solidní výbavy a mimořádně dostupné cenovky. Oproti konkurenčním levným hodinkám navíc disponují i suverénním IPS displejem s překrásnými barvami, elegantním tělem ze zinkové slitiny a zvýšenou odolností proti prachu či vodě. Vedle funkcí usnadňující každodenní život se můžeme těšit také na monitorování spánku, okysličení krve nebo krevního tlaku. Pro aktivní jedince je pak připraveno nepřetržité počítání kroků, sledování tepu, podpora osmi sportovních režimů či týdenní baterie umožňující vydat se i na delší dobrodružství. Navzdory všemu zmíněnému zůstává cena překvapivě nízko, což z WowME Watch TS činí ideální vstupenku do světa chytrých hodinek. Vybírat můžeme z celé řady barevných variant včetně černé, růžové, rose-gold, stříbrné/šedé, stříbrné/modré nebo stříbrné s řemínkem milánský tah.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst recenzi
Armodd Squarz 9 Pro

Armodd Squarz 9 Pro

 • Atraktivní design
 • Přes 10 jedinečných variant
 • Skvělý poměr cena/výkon

Nádherný design, široká nabídka atraktivních variant i nízká cena. To vše nabízejí chytré hodinky Armodd Squarz 9 Pro, kterým nechybí snad žádná důležitá funkce. Ve výbavě tak vedle řady běžných funkcí najdeme i Bluetooth volání, přepdovď počasí nebo ovládání hudby přehrávané na smartphonu. Monitorováno je také zdraví, ať už jde o srdeční tep, EKG nebo orientační měření tlaku. Samozřejmostí je také přehled o vlastní aktivitě včetně počtu kroků, ušlé vzdálenosti či spálených kaloriích, při čemž podporováno je rovněž 7 sportovních režimů. Na 1,72palcovém IPS displeji navíc zobrazíme přes 100 různých ciferníků, mezi kterými nechybí ani animované varianty. Vedle dotykové obrazovky navíc využijeme i otočné kolečko, díky kterému bude ovládání snazší než kdy dříve. 

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz


Xiaomi Mi Watch

Xiaomi Mi Watch

 • Bezkonkurenční poměr cena/výkon
 • 117 sportovních režimů a 4 družicové systémy
 • 16denní výdrž, měření stresu i energie

Mi Watch, hlavní model oblíbeného výrobce Xiaomi, je kombinací rozsáhlé nabídky funkcí a překvapivě dostupné ceny. Vedle AMOLED displeje s vysokým rozlišením potěší rovněž příjemné uživatelské prostředí, slušný výběr ciferníků či 16denní výdrž baterie. Samozřejmostí jsou informace o vlastním tepu, spánku, stresu, ale i aktuálním stavu energie, což je funkce, kterou najdeme jen málokde. To vše doplňuje nabídka 117 sportovních režimů, čtyři družicové systémy, vodotěsnost do 5 atmosfér i pokročilé sportovní ukazatele v podobě účinku tréninku, doby regenerace, Vo2 Max nebo oxymetru. Sečteno, podtrženo, Xiaomi Mi Watch jsou dost možná nejlepšími chytrými hodinkami do 3000 Kč.  

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst recenzi
Fossil Gen 6

Amazfit GTS 4 Mini 

 • 120 sportovních režimů a 5 družicových systémů
 • 15denní výdrž baterie
 • Působivý poměr cena/výkon

Malé rozměry, nízká hmotnost a více než lákavá cenovka. To jsou Amazfit GTS 4 Mini, které zaujmout kovovým rámečkem, jednou z nejtenčích konstrukcí na trhu a 1,65" displejem s širokou nabídkou ciferníků. Navzdory menší konstrukci se GTS 4 Mini chlubí až překvapivě rozsáhlou výbavou, která zahrnuje 120 sportovních režimů, 5 polohových systémů nebo pokročilé funkce v podobě VO2 Max a Virtual Pacer. Podrobná data však získáme i o našem těle, a nepřetržitě je tak monitorován například srdeční tep, stres, okysličení krve, dechová frekvence nebo dostatek pohybu (PAI). Potěší také přítomnost hlasové asistentky Alexy, vodotěsnost do 5 atmosfér nebo výdrž baterie, která slibuje neuvěřitelných 15 dnů. Vybírat navíc můžeme ze 4 barevných variant, konkrétně Black, Blue, White a Pink.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst článek
Huawei Watch GT 3

Huawei Watch GT 3

 • Precizní dílenské zpracování
 • Nadstandardní (sportovní) výbava
 • Až 14denní výdrž baterie

Huawei Watch GT 3 jsou výjimečným zařízením se špičkovým displejem, 2týdenní výdrží baterie, nadstandardní výbavou a mimořádným dílenským zpracováním. V překvapivě tenkém těle navíc najdeme dlouhou řadu funkcí včetně chytrého budíku, Bluetooth volání či ukládání hudby, zatímco konstantně měřit můžeme tep, stres, teplotu pokožky nebo okysličení krve. Pro sportovce je dále připraveno 100 druhů aktivit, pět družicových systémů s dvoupásmovým režimem či možnost navigace do počátečního bodu. K dispozici máme také pokročilé sportovní ukazatele, ať už jde o dobu zotavení, tréninkovou zátěž, tréninkový efekt, index běžeckého výkonu nebo VO2max. Vybírat můžeme z několika půvabných variant v rozměrech 42 a 46 mm, při čemž za úvahu stojí i podobně vybavené Huawei Watch 3 (Pro), jejichž cena je ale o něco vyšší.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst recenzi
Apple Watch SE (2022)

Apple Watch SE (2022)

 • Špičkový poměr cena/výkon
 • Funkce SOS, detekce autonehody a pádu
 • Nejnovější čip i výjimečný operační systém

Rádi byste chytré hodinky od legendární značky Apple, ale nechcete utrácet za nejnovější model? Pak byste si neměli nechat ujít Apple Watch SE, jedinečné spojení všech podstatných funkcí a férové ceny. Vedle skvělého designu se můžeme těšit na špičkový Retina displej, ikonickou korunku s haptickou odezvou i mimořádnou nabídku originálních řemínků. Současně získáme jeden z nejlepších operačních systémů, do kterého lze navíc doinstalovat spousta aplikací a unikátních ciferníků. Nechybí ani desítky sportovních režimů, mezi nimiž díky vodotěsnosti najdeme také plavání, zatímco venku oceníme GPS, kompas nebo výškoměr. Zapomenout nesmíme ani na celodenní sledování aktivity, VO2 Max, měření srdečního tepu nebo sledování stavu hydratace a menstruačního cyklu. Z další výbavy zmiňme alespoň poslech hudby, bezkontaktní platby (NFC), virtuální asistentku Siri nebo Bluetooth telefonování. Druhá generace tohoto oblíbeného modelu navíc přináší nejnovější používaný čip, zadní stranu odpovídající barvě pouzdra či detekci autonehody, která doplňuje již přítomné bezpečnostní funkce. To vše ve 40mm či 44mm velikosti, několika barvách a případné speciální edici Apple Watch Nike. Vybrat si lze také Cellular edici umožňující připojení k mobilní síti. Vyžadován je ale telefon vlastní značky – tedy iPhone.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst článek
TicWatch Pro 3 Ultra GPS

TicWatch Pro 3 Ultra GPS

 • Duální displej
 • Veškeré služby Googlu
 • Armádní odolnost

TicWatch Pro 3 Ultra GPS lákají zajímavým konceptem dvou displejů, kde se dle potřeby střídá úsporný LCD panel s prvotřídním barevným displejem typu AMOLED. Dalším unikátem je možnost zvolit si jedno z 18 barevných podsvícení, zatímco odolnost celého zařízení zajišťuje ochranné sklo Corning Gorilla Glass, stupeň odolnosti IP68 či armádní standard odolnosti MIL-STD-810G. S operačním systémem Wear OS navíc získáme přístup k populárním službám Googlu, ať už jde o kalendář, hlasového asistenta, bezkontaktní platby nebo rozsáhlý obchod aplikací. Dále můžeme využít celou řadu parádních funkcí včetně Bluetooth volání a offline poslechu hudby, zatímco dokonale plynulý chod zajišťuje moderní čipset Qualcomm Snapdragon Wear 4100. Pro ty aktivnější z nás je připraveno 20 sportovních režimů a rovnou 5 polohových systémů, přičemž zapomenuto není ani na komplexní monitorování zdraví. Sledovat je tak možné například srdeční tep, okysličení krve, spánek nebo duševní a všeobecnou únavu.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz
Samsung Galaxy Watch5

Samsung Galaxy Watch 5

 • Neodolatelný design, precizní zpracování
 • Špičkový operační systém
 • Armádní odolnost se safírovým sklíčkem

Řada Galaxy Watch dlouhodobě nabízí jedny z nejpropracovanějších chytrých hodinek na trhu. Mimořádně pokročilý je zejména operační systém, který je moderní, intuitivní a plně přizpůsobitelný. Přítomny jsou rovněž služby Googlu, ať už jde o obchod aplikací, bezkontaktní platby, mapy nebo hlasového asistenta. Lákavý je také zdařilý design a překrásný displej, který u páté generace dokonce chrání samotné safírové sklíčko. Mimořádně odolné je ale celé tělo, splňuje totiž vojenský standard MIL-STD-810G. Přítomny jsou také veškeré pokročilé funkce od nezávislého poslechu hudby až po Bluetooth volání, přičemž nově je dostupné také rychlonabíjení. Pro aktivní životní styl je zase připraveno přes 90 sportovních režimů, zatímco monitoring zdraví zvládá nadstandardní funkce jako je sledování tlaku a okysličení krve, EKG nebo analýza složení těla. Nechybí ani automatická detekce pádu a SOS tlačítko, což jsou vzácné a v některých případech až život zachraňující funkce. Pozor si nicméně musíme dát na chybějící kompatibilitu s iPhony. Samsung Galaxy Watch 5 jsou k dispozici ve 40 nebo 44 mm rozměru, v nabídce je ale i 45mm model „Pro“, který nabízí titanové pouzdro, větší baterii a možnost nahrání vlastní trasy. V obou případech lze zvážit také LTE edici, která nabízí připojení k telefonní síti.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst recenzi
Apple Watch 8

Apple Watch Series 8

 • Nejvýkonnější a nejvybavenější Apple Watch
 • Detekce teploty, pádu i autonehody
 • Výjimečný operační systém

Apple Watch Series 8 jsou nejvyspělejším modelem svého výrobce a dost možná i nejlepšími chytrými hodinkami na trhu. Lví podíl na tom má zejména prvotřídní operační systému, který nabízí široké možnosti přizpůsobení, bezkonktantí platby, obchod aplikací i okouzlující designy ciferníků. Oproti modelu SE navíc získáme řadu bonusů včetně o 20 % většího displeje, funkce Always-On, EKG, měření okysličení krve nebo zbrusu nového snímání teploty. Z dalších prémiových funkcí zmiňme alespoň Bluetooth volání, ukládání hudby do paměti hodinek, 5 družicových systémů, detekci pádu či SOS volání, přičemž nově hodinky rozpoznají dokonce i samotnou autonehodu. Při výběru konkrétního modelu si navíc můžeme zvolit nejenom typ řemínku, ale i materiál, velikost a barvu pouzdra. Zvážit lze také Cellular verzi, která umožňuje plnohodnotné připojení k mobilní síti. I tyto Apple Watch jsou nicméně kompatibilní pouze iPhony.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst článek

Srovnání parametrů nejlepších univerzálních chytrých hodinek


Model WowME Watch TS ARMODD Squarz 9 Pro Xiaomi Mi Watch Amazfit GTS 4 Mini  Huawei Watch GT 3
Rozměry 43,5 × 35,8 × 8,5 mm
37 × 44 × 13 mm
45,9 × 53,35 × 11,8 mm
41,8 × 9,1 mm
42 mm: 42,3 × 42,3 × 10,2 mm
46 mm: 45,9 × 45,9 × 11 mm
Velikost a rozlišení displeje
1,75 " 240 × 280 px
1,72 "
1,39 " 454 × 454 px
1,65 " 336 × 384 px
42 mm: 1,32 "
46 mm: 1,43 "
Typ displeje
IPS AMOLED IPS AMOLED AMOLED
Ochranné sklo
Neuvedeno

Tvrzené sklo Neuvedeno
Vodotěsnost/odolnost
IP67 IP67 5 ATM 5 ATM 5 ATM
Uložení hudby
Bluetooth volání


Polohové systémy
GPS, GLONASS, Galileo, Beidou GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, QZSS
Bluetooth 5.0 5.0 5.0 5.2 5.0
Bezkontaktní platby (NFC)Sportovní režimy 8 7 117 120+ 100+
Výdrž baterie
5-7 dnů 5 dnů 16 dnů 15 dnů 7–14 dnů
Cena od


Model Apple Watch SE TicWatch Pro 3 Ultra GPS Samsung Galaxy Watch 5 Apple Watch Series 8
Rozměry 40 mm: 40 × 34 × 10,7 mm
44 mm: 44 × 38 × 10,7 mm
47 × 48 × 12,2mm
40 mm: 39, 3 × 40,4 × 9,8 mm
44 mm: 43,3 × 44,4 × 9,8 mm
41 mm: 41 × 35 × 10,7 mm
45 mm: 45 × 38 × 10,7 mm
Velikost a rozlišení displeje
40 mm: 324 × 394 px
44 mm: 368 × 448 px
1,4" 454 × 454 px
40 mm: 1,2" 396 x 396 px
44 mm: 1,4" 450 x 450 px
41 mm: 352 × 430 px
45 mm: 396 × 484 px
Typ displeje
LTPO OLED Retina
AMOLED + FSTN (typ LCD)
Super AMOLED
LTPO OLED Retina
Ochranné sklo
Ion-X
Safír Ion-X (hliníkové modely)  
Safír (modely z nerezové oceli)
Vodotěsnost/odolnost
5 ATM
IP68 + MIL-STD-810G  5 ATM + MIL-STD-810
5 ATM + IP6X
Uložení hudbyBluetooth volání
Polohové systémy
GPS, GLONASS, Galileo a QZSS
GPS, GLONASS, Galileo, Beidou a QZSS
Neuvedeno
GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a BeiDou
Bluetooth
5.0 5.0 5.2 5.0
Bezkontaktní platby (NFC)

Ano, aktuálně ale nefungují v ČR

Sportovní režimy
Desítky 13 
90 Desítky
Výdrž baterie
18 hodin
3 dny (45 dnů s základním režimu)
40 hodin (dle našich testů necelé 3 dny) 18 hodin
Cena od

Nejlepší chytré hodinky - SPORTOVNÍ

Další významnou kategorií jsou nejlepší chytré hodinky v oblasti sportu. Takové modely typicky nabízí pokročilejší funkce pro jednotlivé sporty, případně větší výběr aktivit, oxymetr, VO2 Max, měření stresu či vychytávky pro plánování tréninku a odpočinku. Sportovně zaměřené hodinky jsou také častěji vybaveny transflektivním displejem, který nabízí nejlepší možnou čitelnost na přímém slunci, a je tak ideální volbou pro venkovní aktivity.

Garmin Swim 2

Garmin Swim 2

 • Komplexní sledování plavání
 • Monitoring stresu i zbývající energie
 • Dostupná cena

Pro příznivce plavání byly stvořeny Garmin Swim 2, které se pyšní chytrými funkcemi pro všední den, podrobným sledováním zdraví i týdenní výdrží baterie. Monitorování neunikne ani srdeční tep, stres, spánek či úroveň energie (Body Battery), zatímco v oblasti sportu zužitkujeme celodenní sledování všedního pohybu, tři družicové systémy nebo vyhodnocení tréninkového efektu. Pro plavce je pak připravena analýza tempa, trasy či zdolané vzdálenosti, případně všestranné posouzení typu a frekvence záběrů. Oproti běžným sportovním hodinkám navíc Garmin Swim 2 nabízí i profesionální funkce v podobě bazénových tréninků, kritické rychlosti plavání, alarmu tempa, automatického určení odpočinku, záznamu nácviku, efektivity plavání (SWOLF) a mnoha dalšího. 

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz
Garmin Vívoactive 4 (S)

Garmin vívoactive 4 (S)

 • Transflektivní displej
 • Podpora 18 sportů
 • Body Battery, měření stresu i NFC

Nejnovější generace oblíbené řady vívoactive dnes patří mezi nejpopulárnější chytré hodinky střední třídy. Vívoactive 4 podporují hned 18 sportů a jsou vybaveny jak běžnějšími, tak pokročilejšími sportovními funkcemi. V rámci nonstop monitorování uživatele tu najdeme počet ušlých kroků, spálené kalorie, měření srdečního tepu, měření stresu, oxymetr, stejně jako Garmin Pay (NFC) či úpravu částí ciferníku. Oproti vívoactive 3 je k dispozici ukládání hudby, Body Battery, automatické odeslání zprávy při nehodě, Trenér Garmin nebo hlídání menstruačního cyklu. Vedle GPS/GLONASS přibyl také GALILEO, LCD nahradil displej transflektivní a jeho ochranu zajišťuje Corning Gorilla Glass 3. K tomu všemu zůstala solidní výdrž 8 dnů, vodotěsnost 5 ATM, a dokonce i velmi lákavá cenovka. Na rozdíl od předchozí generace si lze Garmin Vívoactive 4 pořídit ve dvou odlišných velikostech, při čemž menší z modelů značí písmeno „S“.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst recenzi
Huawei GT Runner

Huawei GT Runner

 • Pokročilý běžecký program
 • 5 družicových systémů
 • Atraktivní poměr cena/výkon

Huawei GT Runner jsou specializovanými běžeckým hodinkami se solidní výbavou a dostupnou cenovkou. Tenké tělo navíc doplňuje nejen krásný 1,43palcový displej, ale i ovládací korunka z titanové slitiny, se kterou je ovládání hned o něco příjemnější. Pro samotný běh jsou pak připraveny tréninkové plány založené na našich cílech a dosavadních výkonech, přičemž výsledkem systematicky vedených tréninků je dosažení lepších výsledků než kdykoliv předtím. Přítomny jsou rovněž pokročilé sportovní ukazatele jako je Running ability index, tréninková zátěž nebo doba zotavení. Lokalizace je pak dostupná skrze 5 družicových systémů, přičemž k dispozici je i přesnější dvoupásmový režim, jenž využívá inovativní anténu vedenou ouškem konstrukce. Vhod rozhodně přijde i navigace do počátečního bodu, stejně jako možnost sdílet konkrétní trasy s dalšími přáteli (vyžaduje telefon s Androidem). Nechybí ani komplexní výbava zahrnující Bluetooth volání, poslech uložené hudby nebo obchod aplikací Huawei AppGallery. Ocenit musíme rovněž výdrž baterie, která zvládne obdivuhodných 14 dnů.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst článek
Garmin Venu 2

Garmin Venu 2

 • Spojení stylového a sportovního modelu
 • Nádherný displej i dlouhá výdrž
 • Měření stresu, Body Battery a Garmin Pay

Na rozdíl od většiny výrobců se sportovně laděný Garmin dlouho bránil použití displejů typu AMOLED. Situaci změnila teprve jedinečná řada Garmin Venu, která díky tomu nabízí živější barvy, věrnou černou i citelně vyšší rozlišení obrazu. Ačkoliv oficiálně hodinky spadají do kategorie stylových modelů, v praxi nabízí podobnou výbavu jako sportovně zaměřené Vívoactive 4, a to už je co říct. Aktuálně na trhu najdeme již druhou generaci, kterou zdobí nejenom vroubkovaná luneta, ale i vylepšený design operačního systému. Nechybí ani měření srdečního tepu, VO2 Max, oxymetr, Body Battery, monitorování stresu či podpora více než 30 sportovních aktivit. Dalším plusem je ukládání hudby, ochranné sklo Corning Gorilla Glass 3, Wi-Fi, vodotěsnost do 5 ATM, systémy GPS/GLONASS/Galileo nebo Garmin Pay. Prodloužena byla také výdrž baterie, která nyní zvládne až 11 dnů. A zatímco první generace nabídla univerzální velikost 43 mm, v případě Garmin Venu 2 lze vybírat ze 40 a 45 mm, při čemž menší variantu tradičně značí písmeno „S“.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst článek
Garmin Forerunner 955 (Solar)

Garmin Forerunner 955

 • Profesionální sportovní funkce
 • Možnost solárního sklíčka
 • Až 20denní výdrž baterie

Myslíte-li to s během vážně, existuje pro vás snad jediná možná varianta – Garmin Forerunner. Ačkoliv tato řada nabízí modely různých cenových kategorií (viz Forerunner 55Forerunner 255Forerunner 745), to nejlepší nabízí teprve vysoce profesionální Forerunner 955. Právě ty disponují snad všemi myslitelnými funkcemi, ať už jde o komplexní sledování organismu, měření okysličení krve, uložení hudby, integrované mapy, bezkontaktní platby, nebo detekci nehody s oznámením polohy. Mezi pokročilými funkcemi nalezneme například předpověď výsledků, Trenéra Garmin, denní doporučená cvičení, zhodnocení aktuálního výkonu, doporučenou dobu regenerace, doporučené tempo na dané trase nebo vyhodnocení laktátového prahu a (an)aerobní zátěže. Potěší také předinstalované topografické mapy, družicové systémy GPS/GLONASS/Galilelo s podporou dvoupásmového režimu, vodotěsnost 5 ATM, ochranné sklo Corning Gorilla Glass DX nebo možnost připojit externí snímače. Forerunner 955 si však poradí i s monitorováním desítek dalších aktivit, při čemž nejvíce funkcí na nás čeká u běhu, cyklistiky a plavání (tedy triatlonu). Oproti předchozí generaci se pak můžeme těšit na dotykový displej, 20denní výdrže baterie či verzi se solárním sklíčkem.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst článek
Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra

 • Kompletní výbava vlajkového modelu
 • Dvoufrekvenční GPS, siréna a detekce (auto)nehody
 • Extrémní odolnost, nejjasnější displej na trhu

Historicky první sportovní Apple Watch jsou určeny zejména příznivcům outdoorových sportů, pro které je připravena řada zásadních vylepšení. Výraznou změnou prošla především konstrukce, která nabízí větší 49mm rozměr, nové programovatelné tlačítko nebo vystouplé ovládání pro snadné nahmatání i s nasazenými rukavicemi. Díky titanovému pouzdru a safírovému sklíčku je extrémní také odolnost, která disponuje vodotěsností do 100 metrů a splňuje i armádní standard odolnosti MIL-STD810H. Při potápění přijde vhod ukazatel hloubky, zatímco při venkovních aktivitách využijeme dvoufrekvenční GPS, navigaci do počátečního bodu nebo extrémně svítivý displej pro čitelnost na jakémkoliv místě. Díky dvou reproduktorům a třem mikrofonům se směrovým formováním paprsku navíc není problém ani volání za větrného počasí, přičemž v každé verzi hodinek Apple Watch Ultra najdeme také možnost připojení k mobilní síti. Přítomny jsou rovněž veškeré prvky vlajkového modelu Watch 8, ať už jde o nejmodernější čip, nejnovější optický snímač, EKG, bezkontaktní platby, obchod aplikací nebo zbrusu nové snímání teploty. Samozřejmostí je rovněž sledování tepu a okysličení krve, SOS volání či detekce pádu, přičemž nově je rozpoznána dokonce i autonehoda. Opomenout nelze ani zvětšenou výdrž baterie umožňující 36hodinový chod, zatímco v úsporném režimu získáme hodin 60.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst článek

Srovnání parametrů nejlepších chytrých hodinek pro sport

Model Garmin Swim 2 Garmin Vívoactive 4 a 4S Huawei GT Runner Garmin Venu 2 Forerunner 955 Apple Watch Ultra
Rozměry 42 × 42 × 11,4 mm 4S: 40 × 40 × 13 mm
4: 45 × 45 × 13 mm
46,4 × 46,4 × 11 mm
3S:40 × 40 × 12 mm
3: 45 × 45 × 12 mm
46,5 × 46,5 × 14,4 mm 49 × 44 × 14,4 mm
Velikost a rozlišení displeje 1,04" 208 × 208 px 4S: 1,1" 218 × 218 px
4: 1,3" 260 × 260 px
1,43" 466 × 466px 3S: 1,1" 360 × 360 px
3: 1,3" 416 × 416 px
1,3" 260 × 260 px 410 × 502 px
Typ displeje transflektivní MIP transflektivní MIP AMOLED AMOLED transflektivní MIP LTPO OLED Retina
Ochranné sklo Chemicky tvrzené sklíčko Corning Gorilla Glass 3 Neuvedeno Corning Gorilla Glass 3 Corning Gorilla Glass DX Safír
Vodotěsnost/odolnost 5 ATM 5 ATM 5 ATM 5 ATM 5 ATM 10 ATM + MIL-STD-810H
Uložení hudby
Polohové systémy GPS, Galileo, GLONASS GPS, Galileo a GLONASS GPS, GLONASS, Galileo, Beidou a QZSS
GPS, GLONASS a Galileo GPS, Galileo a GLONASS GPS (L1 + L5), GLONASS, Galileo, QZSS a BeiDou
Bezkontaktní platby (NFC)
Ano, aktuálně ale nefungují v ČR
Sportovní režimy Několik málo 18 Neuvedeno 30+ 22+ Desítky
Výdrž baterie
7 dnů 4S: 7 dní
4: 8 dní
14 dnů 3S: 10 dnů
3: 11 dnů
15 dnů (20 dnů se solárním nabíjením) 36 hodin
Cena

Nejlepší chytré hodinky - OUTDOOROVÉ

Ať už za dobrodružstvím míříte kamkoliv, potřebujete chytré hodinky, na které se můžete spolehnout. Přesně takové jsou robustní outdoorové modely, které odolají prakticky jakýmkoliv podmínkám. Charakteristická je také větší výdrž baterie, vestavěná GPS a důraz na tlačítka pro bezproblémové ovládání znečištěnýma rukama a s rukavicemi. Setkat se můžete i s předinstalovanými offline mapami, solárním nabíjením a řadou dalších futuristických vychytávek.

Amazfit T-Rex 2

Amazfit T-Rex 2 

 • Dotykový AMOLED displej
 • Extrémní odolnost a vodotěsnost 10 ATM
 • Pět družicových systémů s dvoupásmovým režimem 

V pořadí již třetí outdoorový model populární řady Amazfit T-Rex se nese ve znamení zásadních vylepšení, mezi kterými najdeme vyšší rozlišení displeje, rozšířenou nabídku sportovních režimů, nové sportovní funkce či dvoupásmový režim pro ještě přesnější lokalizaci. Z hlediska sportovních ukazatelů lze počítat například s tréninkovou zátěží, tréninkovým efektem, dobou regenerace nebo VO2 Max. Samozřejmostí je rovněž kompas, výškoměr, armádní standard odolnosti MIL-STD-810G, vodotěsnost do 10 atmosfér nebo hned pět družicových systémů, které zvládají i navigaci do počátečního bodu. Ovládání čtyřmi tlačítky pak doplňuje možnost využít dotykového AMOLED displeje, při čemž neuvěřitelná výdrž baterie slibuje 24 dnů běžného užívání a 50 hodin nepřetržité GPS. Vybírat můžeme ze tří barevných variant, přičemž zvážit lze i hůře vybavené, avšak cenově dostupnější Amazfit T-Rex Pro.

Cena od Přečíst článek Zobrazit produkt na Alza.cz
Garmin Instinct 2

Garmin Instinct 2

 • Až nekonečná výdrž baterie
 • 10 ATM a MIL-STD-810
 • Výborný poměr cena/výkon

Garmin Instinct 2 jsou sympatickou kombinací chytrých, sportovních a outdoorových funkcí. Vedle podpory desítek sportovních režimů můžeme počítat také s 3osým kompasem, barometrickým výškoměrem, akcelerometrem, teploměrem či navigačními systémy GPS, GLONASS a GALILEO. To vše doprovází komplexní sledování zdravotního stavu, ať už jde o srdeční tep, stres, spánek nebo zbývající energii uživatele. Displej není dotykový a při outdoorových aktivitách se proto spolehneme na pětici tlačítek, jejíchž ovládání je možné i se znečištěnými prsty či s nasazenými rukavicemi. To vše najdeme v robustní konstrukci s vodotěsností 10 ATM a vojenským standardem odolnosti MIL-STD-810. Výborná je rovněž výdrž baterie, která se solárním nabíjením dosahuje až nekonečného chodu. Druhá generace navíc přináší výběr ze dvou velikostí (40 nebo 45 mm), vyšší rozlišení displeje, měření okysličení krve, obchod aplikací a v případě solární edice dokonce i bezkonktantí platby. Přibyly také pokročilé sportovní ukazatele včetně tréninkového efektu, tréninkové zátěže, doby regenerace či VO2 Max. Neméně důležité je pak automatické rozpoznání nehody s možností přivolat potřebnou pomoc. Garmin Instinct 2 jsou dostupné v pěti zajímavých edicích a mnoha atraktivních variantách.

Cena od Přečíst článek Zobrazit produkt na Alza.cz
Garmin Fenix 7, 7S, a 7X

Garmin Fenix 7(S, X)

 • Profesionální sportovní a outdoorové funkce
 • Solární dobíjení
 • Pestrá nabídka modelů

Bohatou nadílkou sportovních a outdoorových funkcí tradičně láká dnes již ikonická řada Garmin Fenix. Ta v sedmé generaci nabízí pestrou nabídku modelů včetně tří velikostí a tří odlišných edicí. Vedle standardního edice si tak můžeme zvolit verzi se solárním nabíjením či solárním nabíjením a safírovým sklíčkem. Vylepšený solární panel navíc přináší ještě větší výdrž baterie, která například u modelu Fenix 7X zvládne až 37 dnů. Garmin Fenix 7 zároveň disponuje všemi důležitými funkcemi, ať už jde o Body Battery, automatickou detekci nehody nebo družicové systémy GPS, GLONASS a Galileo. Oproti Garmin Instinct tu navíc najdeme VO2 Max, okysličení krve, Wi-Fi, kompatibilitu s produkty Varia či bezkontaktní platby Garmin Pay. Edice Solar Sapphire nadto disponuje předinstalovanými mapami, zvětšenou vnitřní pamětí i vícefrekvenčním určováním polohy. Úctyhodnou vodotěsnost 10 ATM pak doplňuje armádní standard odolnosti, kovové části konstrukce či kvalitní ochranné sklíčko. Sedmá generace se dále pyšní dotykovým displejem, možností uložit hudbu do každého modelu a v případě Fenix 7X také vestavěnou svítilnou. Za zvážení stojí rovněž totožně vybavené Garmin Epix, které oproti Fénixům nabízejí taktéž displej typu AMOLED.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst článek

Srovnání parametrů nejlepších outdoorových chytrých hodinek

Model Amazfit T-Rex 2 Garmin Instinct Solar Garmin Fenix 7, 7S a 7X
Rozměry 47,1 × 47,1 × 13,65 mm
2S: 40 × 40 × 13,3 mm
2: 45 × 45 × 14,5 mm
7S: 42 × 42 × 14,1 mm
7: 47 × 47 × 14,5 mm
7X: 51 × 51 × 14,9 mm
Velikost a rozlišení displeje
1,39" 454 × 454 px    
2S: 0,79 " 156 x 156 px
2: 0,9 × 0,9" 176 × 176 px
7S: 1,2" 240 × 240 px
7: 1,3" 260 × 260 px
7X (Solar): 1,4" 280 × 280 px
Typ displeje
AMOLED černobílý transflektivní MIP
transflektivní MIP
Dotykový displej


Ochranné sklo
Neuvedeno
Corning Gorilla Glass
Corning Gorilla Glass DX nebo safírové sklíčko
Vodotěsnost/odolnost
10 ATM + MIL-STD-810G
10 ATM + MIL-STD-810
10 ATM a pravděpodobně také MIL-STD-810G
Uložení hudby

Polohové systémy
GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou a QZSS
GPS, GLONASS a Galileo
GPS, GLONASS a Galileo
Bezkontaktní platby (NFC)
Jen u solární verze
Sportovní režimy
158+ Přibližně 40 40+
Výdrž baterie v chytrém režimu 24 dnů 2S:21 dnů (51 dnů se solárním dobíjením)
2:28 dnů (nekonečně se solárním dobíjením)
7S: 11 dnů / 14 dnů se solárním nabíjením
7: 18 dnů / 22 dnů se solárním nabíjením
7X:28 dnů / 37 dnů se solárním nabíjením
Cena od

Nejlepší chytré hodinky - STYLOVÉ

Název „chytré hodinky" sice odkazuje především na chytré funkce, v praxi se však setkáváme s čím dál tím větším důrazem na design. S rostoucí konkurencí si totiž výrobci brzy uvědomili, že pokročilé funkce již mnohým zákazníkům jednoduše nestačí. Stále větší pozornost je tak věnována vzhledu, který v současnosti již víceméně dohnal vytříbenost hodinek klasických. Nejhezčí chytré hodinky jsou obvykle o něco tenčí, vzhledově propracovanější a vypadají skvěle při sportu, běžném nošení i formálnějších událostech. Specifickou podkategorií jsou tzv. hybridní chytré hodinky, které kombinují mechanické ručičky a chytré funkce, případně mají i skrytý displej.

ARMODD Silentwatch 4 Pro

ARMODD Silentwatch 4 Pro

 • Nadčasový design za příznivou cenu
 • Dva řemínky v balení
 • Čtyři zajímavé varianty

Vzhled tradičních hodinek, dostatek chytrých funkcí a neuvěřitelně dostupná cenovka. To vše najdeme u ARMODD Silentwatch 4 Pro, chytrých hodinek s 1,32palcovým displejem, 100 dostupnými ciferníky a rovnou dvěma řemínky v balení. Součástí výbavy je dále Bluetooth volání, ovládání hudby na telefonu, předpověď počasí, notifikace a mnoho dalšího. Monitorovat lze pro změnu kroky, ušlou vzdálenost, spálené kalorie, ale i tepovou frekvenci, spánek, tlak, EKG nebo 7 sportovních aktivit. Vybírat můžeme ze čtyř odlišných variant, které nabízí kovové i kožené řemínky. Zajímavou alternativou k těmto hodinkám jsou pak na první pohled vizuálně podobné Withings Scanwatch Horizon, které lákají hybridním ciferníkem s luminiscenčními prvky i mimořádně precizním zpracováním, stojí ale několikanásobně více.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz
Xiaomi Amazfit GTS 3

Amazfit GTS 3

 • Prvotřídní AMOLED displej
 • Pokročilá nabídka funkcí
 • Až 12denní výdrž baterie

Dominantou stylového designu hodinek Amazfit GTS 3 je AMOLED displej se špičkovými parametry, více než 100 ciferníky a famózní svítivostí až 1000 nitů. Neméně úctyhodná je také konstrukce z hliníkové slitiny, která se pyšní extrémně tenkým tělem, vodotěsností 5 ATM i ovládací korunkou s haptickou odezvou. Samozřejmostí je pak všestranná nabídka funkcí, které neschází ani podrobné sledování vlastního zdraví. Pro ty aktivnější z nás je připraveno celodenní monitorování pohybu, 150 sportovních režimů, 5 navigačních systémů, ukazatel dostatku pohybu PAI i řada profesionálních nástrojů. Oproti druhé generaci, která je stále v prodeji, získáme navíc větší displej s menšími rámečky, tenčí tělo, pokročilejší sportovní funkce či větší výdrž dosahující 12 dnů. Amazfit GTS 3 jsou k dostání v atraktivních variantách Graphite BlackTerra Rosa a Ivory White.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst článek
Xiaomi Amazfit GTR 4

Amazfit GTR 4

 • Povedený design
 • Nadstandardní sportovní výbava
 • Detekce pádu i 14denní výdrž

V pořadí již čtvrtá generace oblíbených hodinek Amazfit GTR 4 nové zákazníky láká elegantním designem, kvalitním zpracováním i širokou nabídkou nejrůznějších funkcí. Konkrétně se tak můžeme těšit na kovový rámeček, korunku z nerezové oceli nebo velký 1,43palcovým displej, pro který je připraveno přes 200 ciferníků s odpovídající Always-on podobou. Nadstandardních funkcí se dočkali i příznivci sportu, pro které je připraveno přes 150 sportovních režimů, možnost importovat vlastní trasu, chytrá korekce zaznamenané dráhy nebo 6 družicových systémů s podporou dvoufrekvenčního módu. Pro vyhodnocení a plánování tréninků jsou k dispozici rovněž pokročilé ukazatele, ať už jde o VO2 Max, dobu zotavení, tréninkový efekt nebo tréninkovou zátěž. Automatické rozpoznání se dále dočkalo jak osm sportovních aktivit, tak mnoho silových cviků, na základě kterých je zobrazeno i vytížení jednotlivých svalů. Nepřetržitě monitorován je pak tep, stres či okysličení krve, přičemž díky novému senzoru 4.0 se dočkáme i výrazně přesnějších dat. Úplnou novinkou je detekce pádu, která v případě potřeby kontaktuje nouzové kontakty a prozradí jim i naší aktuální polohu. Další funkce zahrnují Bluetooth volání, uložení hudby do paměti hodinek nebo hlasovou asistentku Alexu. Úctyhodná je také baterie, která slibuje rovnou 14denní chod.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz
Garmin Lily; nejlepší chytré hodinky

Garmin Lily

 • Půvabný design na úrovni módního doplňku
 • Drobný rozměr pro dámská zápěstí
 • Množství funkcí pro zdraví, sport i všední vyžití

Mezi nejnovější stylové hodinky patří i vskutku nepřehlédnutelné Garmin Lily, jeden z mála modelů vyhraněný přímo ženám. Tomu odpovídá jak nižší váha, tak výrazně menší konstrukce, jež dokonale ladí s drobným zápěstím. Displej standardně zobrazuje pouze unikání vzor, na kterém se ale v případě potřeby bleskurychle objeví i všechny nezbytné informace. Veškeré ovládání probíhá skrze dotykový panel, který kryje ochranné sklíčko Corning Gorilla Glass 3 a příjemnou zprávou je také pětidenní výdrž baterie. Uvnitř se navíc skrývá nečekané množství funkcí včetně měření tepu, stresu, dechu, spánku či okysličení krve. Získáme rovněž přehled o zbývající energii uživatele (Body Battery), stavu hydratace, ale třeba i menstruačním cyklu nebo těhotenství. V oblasti sportu na nás čeká celodenní sledování pohybu, ukazatel zdatnosti VO2 Max nebo 11 sportovních režimů, mezi kterými díky vodotěsnosti nechybí ani plavání. Důležitou funkcí je rovněž Asistence, která v případě nouze umožňuje kontaktovat zvolené kontakty, kterým je automaticky zaslána i aktuální poloha. Vybírat můžeme z cenově dostupnější řady Sport, jež nabízí 3 varianty se silikonovým páskem; a luxusnější edice Classic, která láká 3 dalšími variacemi s řemínkem z pravé italské kůže.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst článek
Garmin Vívomove 3 Style

Garmin vívomove 3 Style

 • Dva barevné AMOLED displeje
 • Měření stresu i Body Battery
 • Garmin Pay (NFC)

Hybridní Garmin vívomove3 Style bezpochyby patří mezi nejlépe vypadající modely na trhu. Nadčasový vzhled zajišťuje kombinace mechanických ručiček a minimalistické podoby ciferníku. Na rozdíl od levnější verze Sport tu najdeme Garmin Pay a dva barevné AMOLED displeje, které se pochopitelně rozsvěcují pouze v případě potřeby. Přední stranu navíc střeží ochranné sklo Corning Gorilla Glass 3 a díky vodotěsnosti do pěti atmosfér se není třeba obávat ani vody. Vedle unikátního designu však vívomove3 Style nepostrádají ani důležité funkce, jako jsou notifikace, počasí, VO2 Max, stejně jako sledování pohybu, srdečního tepu nebo okysličení krve. Vívomove3 Style podporují 9 sportovních režimů, měření stresu, spánku, sledování menstruačního cyklu a nechybí ani oblíbená funkce Body Battery. S Garmin Vívomove 3 Style běžnému uživateli zkrátka neschází vůbec nic. K mání je přitom hned několik překrásných zpracování, a to v univerzální velikosti. 

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst recenzi
Withings Scanwatch

Withings Scanwatch

 • Mimořádně elegantní vzhled
 • Podrobné sledování zdraví
 • 30denní výdrž baterie

Výjimečně elegantní design, mechanické ručičky i všechny podstatné funkce. To jsou Withings Scanwatch, precizně zpracované hodinky, které se pyšní vodotěsným pouzdrem z nerezové oceli, kvalitním PMOLED displejem i ochranným sklíčkem ze samotného safíru. Přítomny jsou rovněž nejpokročilejší technologie pro sledování zdraví, které jsou navíc ověřeny studiemi světově uznávaných institucí. Vedle sledování srdečního tepu s detekcí neobvyklých hodnot, jde zejména o měření EKG, okysličení krve (SpO2), frekvenci dýchání nebo podrobnou analýzu spánku. Monitorována je rovněž celodenní aktivita, při čemž nechybí ani podpora 30 sportovních režimů nebo ukazatel VO2 Max. Úctyhodná je také výdrž baterie, která zvládne 30 dnů na jediné nabití. 42mm velikost je k dispozici v barvě Black nebo White, zatímco 38mm model se vyrábí ve odstínu Black, White, Rose Gold a Rose Blue. Vyměnit je možné také samotné řemínky, takže Withings Scanwatch budou vždy působit přesně podle našich představ.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst článek

Srovnání parametrů nejlepších stylových chytrých hodinek

Model ARMODD Silentwatch 4 Pro Amazfit GTS 3 Amazfit GTR 4 Garmin Lily Garmin Vívomove3 Style Withings Scanwatch
Rozměry 45 × 50 × 13 mm
42,4 × 36 × 8,8 mm
46 × 46  × 10,6 mm
34,5 × 34,5 × 10,15 mm 
42 × 42 × 12 mm
38 mm: 38,4 × 38,4 × 13,2 mm 
42 mm: 42 × 42 × 13,7 mm 
Velikost displeje
1,32"
1,75" 1,43"
1,00 × 0,84" 0,95" × 0,74"
Průměr 13mm
Rozlišení displeje
360 × 360 px 390 × 450 px 466 × 466 px
240 × 201 px 240 × 240 px Neuvedeno
Typ displeje IPS AMOLED AMOLED TFT LCD AMOLED PMOLED
Ochranné sklo
Neuvedeno Tvrzené sklíčko
Tvrzené sklíčko Corning Gorilla Glass 3
Corning Gorilla Glass 3
Safírové sklíčko
Vodotěsnost/odolnost
IP67 5 ATM 5 ATM 5 ATM 5 ATM 5 ATM
Uložení hudby

Polohové systémy
GPS, GLONASS, Galileo, BDS a QZSS
Celkem 6 systémů
Wi-Fi 2,4 GHz (pouze pro přenos hudby)
Bezkontaktní platby (NFC)
Sportovní režimy
7 150+
150+ 11 11 30+
Standardní výdrž baterie
3 dny 12 dnů
14 dnů 5 dnů
5 dnů
30 dnů
Cena od

Nejlepší chytré hodinky - DĚTSKÉ

Rozmanitá a stále oblíbenější kategorie chytrých hodinek pro děti je charakteristická zjednodušeným prostředním, snadnějším ovládáním, vyšší odolností vůči prachu a vodě, ale třeba i relativně lepší cenovou dostupností. První skupina takových zařízení nabízí nejen užitečné funkce, ale i přehled o pohybové aktivitě a hravou motivaci k činnosti navíc. Jiné modely naproti tomu cílí na maximální zabezpečení dítěte, čehož dosahují funkcí SOS, možností lokalizace, ale třeba i poslechem okolí skrze mikrofon. Takové chytré hodinky často nahrazují mobilní telefon, který menší děti přece jen snadno ztratí nebo poničí. Počítat proto můžeme s voláním skrze SIM kartu, zasíláním hlasových či SMS zpráv, a v některých případech dokonce i videohovory. Dětské chytré hodinky se totiž ukazují jako ideální řešení pro ratolesti, které jsou na telefon ještě příliš malé, ale se kterými chceme zůstat v bezpečném spojení.

dětské chytré hodinky; wowme; WowME Kids Smile

WowME Kids Smile

Přečíst článek
 • GPS lokalizace a funkce SOS
 • Telefonní hovory, SMS i hlasové zprávy
 • Mimořádně výhodný poměr cena/výkon

Dětské chytré hodinky WowME Kids Smile nabízí široké množství funkcí pro dokonalé zabezpečení vašich ratolestí. SIM karta zpřístupňuje telefonní hovory, SMS a hlasové zprávy, zatímco předvybrané kontakty znemožňují nežádoucí spojení s cizí osobou. Nechybí ani GPS lokalizace s upozorněním na opuštění bezpečných zón, dálková aktivace fotoaparátu nebo funkce SOS, která spustí volání, odešle SMS a upozorní i v mobilní aplikaci. Děti ocení také zábavnou matematickou hrou, krokoměr, monitorování spánku či svítilnu. Další výhodou je dotykový displej, tvrzené ochranné sklo a stupeň krytí IP56, který garantuje zvýšenou ochranu proti prachu i kapkám vody. Nasbírané údaje jsou odesílány do oficiální mobilní aplikace, která je stejně jako hodinky kompletně v češtině. WowME Kids Smile jsou dostupné v černé, modré a růžové variantě, a spokojeni tak budou chlapci i děvčata.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz
Garmin vívofit junior3

Garmin vívofit junior3

 • 7 barevných variant s vyměnitelnými řemínky
 • Zábavná motivace k pohybu
 • Roční výdrž baterie

S chytrými hodinkami Garmin vívofit juniour3 se denní pohyb stane zábavnějším než kdy dříve. Nasbírá-li dítě alespoň 60 aktivních minut denně, zpřístupní si zábavný obsah v mobilní aplikaci a čím více hranici překoná, tím déle následně může hrát. Dlouhodobé plnění denních cílů pak odemyká další oblasti hry a skrze krokové výzvy lze soutěžit také s kamarády či příbuznými. Vedle sledování počtu kroků, zdolané vzdálenosti a spánku, je možné využít rovněž budík, časovač, stopky nebo zobrazení času na ciferníku dle vlastního výběru. Krizové situace zase pomůže vyřešit funkce SOS, která ukáže kontaktní informace rodičů. Ti pro změnu mohou zadávat úkoly, stanovovat upozornění i odměny v podobě zlaťáků, které dítě následně vymění za reálné výhody. Hodinky navíc využívají transflektivního barevného displeje pro výbornou čitelnost i na přímém slunci a zásluhou vodotěsnosti není problém ani ponoření do vody. Garmin vívofit junior3 jsou k dispozici v klasické řadě nebo speciálních edicích Marvel a Princess, které nabízí unikátní design i speciální obsah. Celkem lze tedy vybírat ze sedmi barevných variant, při čemž vyměnitelné jsou také samotné řemínky. Nepřehlédnutelným bonusem je samozřejmě i příznivá cena.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz
WowME Kids 4G

WowME Kids 4G

 • Výborný poměr cena/výkon
 • Volání, SMS i videohovory
 • GPS lokalizace a funkce SOS

Bezpečné spojení s vašimi dětmi zajistí dětské chytré hodinky WowME Kids 4G, které zpřístupňují (video)hovory, SMS zprávy, GPS lokalizaci i hlídání bezpečných zón s upozorněním na jejich opuštění. Připojení k mobilní síti zajišťuje vložená SIM karta, nechybí však ani Wi-Fi, ochrana před nevyžádanými kontakty, české rozhraní nebo dotykový IPS displej s ochranou v podobě tvrzeného sklíčka. Ocenit musíme také zvýšenou odolnost vůči prachu i vodě (IP67), budík, sledování spánku, integrovanou svítilnu, monitoring pohybu, několikadenní výdrž baterie, zábavné hry či SOS tlačítko pro možnost okamžitého vytočení nouzového kontaktu. Volit můžeme mezi černou, modrou a růžovou variantou hodinek, k dispozici je ale také vylepšený model WowME Kids 4G Safe+, který zvládá i detekci a dálkové upozornění na sundání hodinek.

Cena od Zobrazit produkt na Alza.cz Přečíst článek

Srovnání parametrů nejlepších dětských chytrých hodinek

Model WowME Kids Smile Garmin vívofit junior3 WowME Kids 4G
Rozměry Neuvedeno Neuvedeno 14,5 x 23,5 mm
Velikost displeje 1,44" 14,11 × 14,11 mm 1,4" 
Rozlišení displeje Neuvedeno 112 × 112 px Neuvedeno
Vodotěsnost/stupeň odolnosti IP56 5 ATM IP67
Telefonní hovory
Videohovory
Polohové systémy GPS GPS
Lokalizace polohy
Funkce SOS Ano, zobrazí ale pouze kontakt na rodiče
Výdrž baterie
Až 4 dny Až 1 rok Až 3 dny
Cena od

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB13