Obnovit stránku

Netatmo JUNE: Ochrana proti UV záření

Dovolená u moře je každoročním snem každého z nás. Všichni si také uvědomujeme potřebu chránit naši pokožku před silným sluníčkem, které na nás číhá. Protože nejsme na takovou sílu slunce zvyklí, téměř vždy se vracíme spálení, s vyrážkami a dalšími problémy, často spojenými s bolestí či nejpříjemnými pocity. Jen těžko můžeme odhadnout potřebnou délku pobytu na slunci, sluneční ochranu ve formě krému, jsme bezradní.

Nyní však na trh přichází jedinečný pomocník, který je zároveň krásným šperkem. Netatmo JUNE je náramek, který lze nosit i jako brož, který umí měřit UV záření a díky tomu nám může pomoci se lépe chránit. Náramek totiž umí komunikovat s chytrými mobilními zařízeními skrze bezdrátovou technologii Bluetooth.

A co všechno dokáže? V závislosti na typu vaší pokožky vypočítá optimální dobu, po kterou se můžete vystavovat slunci, a doporučí adekvátní ochranu. Navrhne jak silný opalovací krém použít, připomene nasadit si sluneční brýle nebo kdy se přesunout do stínu. Aplikace JUNE je určena pro operační systém iOS 7.0 a vyšší.

Tento náramek oceníte nejen na dovolené, kde bude jeho užití velmi důležité, ale ostré sluníčko dokáže způsobit škody i u nás, v České republice. Zvláště pro děti je ochrana jejich pokožky důležitá, každá spálenina nás totiž přibližuje k rakovině kůže, chraňte se! Netatmo JUNE je přímá, jednorázová investice, která se vyplatí!

P-DC1-WEB13