Obnovit stránku

Neziskovky.cz

         

Neziskovky.cz

Obecně prospěšná společnost Neziskovky.cz působí na trhu od roku 1993. Posláním obecně prospěšné společnosti Neziskovky.cz je trvalá podpora rozvoje a profesionalizace neziskového sektoru prostřednictvím poskytování služeb neziskovým organizacím v České republice. Nejedná se pouze o organizace působící v sociální a zdravotní oblasti, ale i ty, které se zabývají ochranou životního prostředí, mládeží, rozvojem měst a obcí, kulturními aktivitami, ochranou památek, pomocí při přírodních katastrofách, zájmovými spolky a dalšími oblastmi lidské činnosti.

Neziskovky.cz se dlouhodobě věnují také propagaci práce neziskových organizací mezi širokou veřejností. Od roku 1998 po dobu deseti let společnost každoročně pořádala celostátní informační kampaň "30 dní pro neziskový sektor". Na mediální kampaň navázala v roce 2007 soutěží o nejlepší veřejně prospěšnou reklamu "Žihadlo roku".

Alza.cz podpořila vzdělávání zaměstnanců a manažerů neziskových organizací v České republice věnováním dvou notebooků a realizaci soutěže Žihadlo roku darováním propagačních předmětů pro vítěze.
P-DC1-WEB12