Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Nové vylepšené IPL epilátory Braun už nejsou jen dámskou záležitostí

Aktualizováno

Epilace metodou IPL patří mezi žádané služby kosmetických salónů, díky společnosti Braun si ji však můžete dopřávat také z pohodlí svého domova. Seznamte se s novinkami z oblasti IPL epilace od společnosti Braun, která svůj záměr necílí pouze na ženy, jak tomu bylo doposud, ale nově také na muže, pro které přichystala vůbec první model IPL epilátoru. Krásně hladkou pokožku celého těla si mohou užívat jak dámy, tak jejich drsnější polovičky, u kterých poslední dobou také vzrůstá zájem o tuto službu.

Nové vylepšené IPL epilátory Braun už nejsou jen ženskou záležitostí – OBSAH

  1. Seznamte se s inovativní metodou IPL
  2. Jak probíhá odstraňování chloupků pomocí metody IPL
  3. Jaké jsou výsledky při aplikaci metody IPL
  4. Novinky v oblasti IPL
  5. Přehled nových modelů Braun Silk∙expert Pro 5

Seznamte se s inovativní metodou IPL

IPL je zkratka z anglického Intense Pulsed Light, což v překladu znamená intenzivní pulsní světlo. To představuje nejpokročilejší a nejméně bolestivou metodu při odstraňování chloupků na různých částech těla. Epilátory Braun z řady IPL 5 patří k nejrychlejším, jelikož dosahují rychlosti až 125 záblesků za minutu, a účinně tak zbavují pokožku nežádoucích chloupků již po několika týdnech.

Proč se odstraňování chloupků pomocí IPL stává stále vyhledávanější a populárnější záležitostí? Kromě toho, že se jedná o rychlou, snadnou, pohodlnou a hlavně bezbolestnou metodu, mnoho uživatelů vyzdvihuje hlavně její dlouhodobý účinek a možnost pohodlné aplikace na různé části těla díky vyměnitelným nástavcům. Již po několika týdnech se tak zbavíte nežádoucích chloupků na nohou, pažích, v podpaží, oblasti bikin i na obličeji a takto ošetřená pokožka vydrží hladká po dobu 1 až 6 měsíců.

Braun Silk-expert Pro
Inovativní metoda IPL vás rychle a šetrně zbaví všech nežádoucích chloupků.

Jak probíhá odstraňování chloupků pomocí metody IPL

Ošetření pomocí IPL epilátoru Braun je velice snadné a zvládnete jej bez problému v domácím prostředí. Přístroj vysílá světlo, které narušuje melanin obsažený v kořínku chloupku, čímž zamezí jeho dalšímu růstu. Speciální snímače zabudované v přístroji přizpůsobují intenzitu záblesku odstínu pokožky pro nejúčinnější omezení růstu chloupků tím nejšetrnějším způsobem. IPL epilátory značky Braun z řady Silk∙expert Pro 5 vynikají vysokou rychlostí záblesků, kontinuálním měřením odstínu pleti pomocí integrovaného senzoru a životností lampy až 400 000 záblesků, díky čemuž se stávají tou nejlepší volbou na trhu.

Jaké jsou výsledky při aplikaci metody IPL

Pro viditelné výsledky je třeba IPL epilátor Braun Silk-expert Pro 5 použít opakovaně, první výsledky se však již mohou dostavit po 4 týdnech v případě, že jej používáte pravidelně jednou týdně. Pro optimální výsledek se tedy doporučuje provádět epilaci jedenkrát týdně po dobu 4-12 týdnů, poté již postačí jedna aplikace vždy za  1-6 měsíců dle individuální potřeby. 

i

Při používání IPL přístroje dbejte na to, aby vaše pokožka byla oholená, jelikož záblesky se zaměřují na kořínky chloupků pouze v růstové fázi. Chloupky vyskytující se nad povrchem kůže tak intenzivní světlo spálí.

Nejlepších výsledků s touto metodou dosáhnete, pokud máte světlou pokožku a tmavé chloupky. Naopak metoda není příliš účinná na tmavé odstíny pleti, které světelné paprsky příliš rozptylují, a také v případě velmi světlých nebo zrzavých chloupků nebude efekt příliš viditelný, jelikož nedosáhnou potřebné absorpce světla.

Braun Silk-expert Pro
Metodou IPL se pohodlně zbavíte chloupků v obličeji i v oblasti třísel.

Novinky v oblasti IPL

Společnost Braun si připravila pro své zákazníky několik inovací a nových modelů v řadě Silk∙expert Pro 5. Dámy tak najdou v balení například praktický obličejový mini depilátor pro šetrné odstranění chloupků a za pozornost stojí i další vylepšení nových variant Silk∙expert Pro 5 pro snazší a rychlejší odstraňování chloupků.

Širší hlava epilátoru pro rychlejší a lepší pokrytí pokožky

Představované modely prošly inovací v oblasti použití širší hlavice přístroje, u které došlo ke zvětšení okénka se záblesky z původních 3 cm² na 4 cm², což umožňuje rychlejší ošetření pokožky na větší ploše. Ženy toto vylepšení ocení zvláště při ošetření nohou, pánové při epilaci hrudníku.

Rychlost záblesků i unikátní SensoAdapt™

IPL epilátory značky Braun se mohou pochlubit tím, že dosahují až 125 záblesků za minutu, což zvyšuje účinnost procedury. Zabudovaná technologie SensoAdapt™ přečte před každým zábleskem odstín pokožky pro efektivnější a bezpečnější aplikaci.

Zaměřeno na muže

Historicky první sada IPL cílená na muže je zásadní novinkou této sezóny, jelikož také pánové projevují zvýšený zájem v péči o pokožku těla, zvláště pak o odstraňování chloupků z oblasti hrudníku a zad. IPL přístroj v příjemném bílo-stříbrném designu disponuje standardní hlavou i novou širokou hlavou pro rychlou a pohodlnou epilaci větších částí těla.

Braun Silk-expert Pro
Díky společnosti Braun je metoda IPL dostupná také pro muže v podobě epilátoru Braun Silk∙expert Pro 5 PL 5115.

Přehled nových modelů Braun Silk∙expert Pro 5

Dopřejte své pokožce jedinečný servis v podobě IPL epilace a poznejte všechny benefity této inovativní metody.

P-DC1-WEB03