Obnovit stránku

Klávesnicí Logitech lze ovládat až tři zařízení zároveň

Exkluzivně na Alza.cz si nyní můžete pořídit dvojici novinek od společnosti Logitech, sadu bezdrátové klávesnice a myši a přenosnou kameru pro sledování domova. K setu připojíte až tři počítače zároveň a stylová kamera vám mimo jiné zprostředkuje oboustrannou komunikaci. To ale není vše. Co dalšího umí?

Logitech MK850 Performance nahradí tři klávesnice a myši

Trávíte-li u počítače každý den mnoho hodin a zrovna si vybíráte bezdrátovou klávesnici a myš, měli byste zpozornět. Novinka Logitech MK850 Performance je perfektně zpracovaný set, s nímž budete práci vykonávat pohodlněji a efektivněji. Má polstrovanou opěrku zápěstí a zaoblenou klávesnici. Dodává se s myší navrženou pro pravou ruku. Unikátem je připojení buď přes univerzální USB přijímač, anebo Bluetooth. Tím pádem můžete efektivně obsluhovat počítač, notebook i telefon.

Logitech MK850 Performance - seshora

Klávesnice Logitech snoubí ergonomii a kvalitu

Klávesnice je vyvíjena s ohledem na maximální pohodlí a přesnost při psaní. Nadstandardně velká opěrka zápěstí je zhotovena z měkkého a zároveň houževnatého materiálu, který zápěstí poskytne při psaní dokonalou oporu. Pomáhá ho navést do vyšší polohy a tím snižuje tlak a únavu ruky. Na mírně zaobleném tvaru klávesnice pak vaše ruce zaujmou při psaní přirozenou polohu. Také klopení nožek přispěje k většímu pohodlí při psaní. Nastavit si je můžete ve 3 krocích s nulovým, 4 nebo 8stupňovým sklonem.

i

Poohlížíte se spíše po herní klávesnici? Pak by vás mohly oslovit modely Logitech G213 Prodigy, případně Razer Huntsman US.

Propojení až se třemi zařízeními najednou

Klávesnice je kompatibilní s různými operačními systémy včetně Windows, Mac a Chrome, a umožňuje přepínání mezi všemi připojenými zařízeními. Začněte psát třeba na počítači a poté stiskem tlačítka přepněte na telefon nebo tablet. Lepší orientaci zajistí dvoubarevné potisky kláves. Šedé pro zařízení Apple, ať už se systémem Mac OS X nebo iOS, a bílé pro systém Windows, Android nebo Chrome.

Logitech MK850 Performance - za stolem

Pohodlné psaní s minimem překlepů

Klávesy mají standardní odstup 19 mm a velkou opěrnou plochu, která zabraňuje nechtěnému stisku. Klenuté kryty kláves zajistí lepší navádění prstů na střed klávesy, čímž docílíte přesného stisku. Na klávesnici nechybí přístupové klávesy, klávesy pro média a klávesové zkratky. Všechny své oblíbené akce tak můžete provádět snadno a rychle bez ohledu na použité zařízení nebo operační systém, ať už chcete kopírovat, vložit, přehrát, pozastavit, nastavit hlasitost a další.

Logitech MK850 Performance - pohodlné psaní

Profilovaná myš

Myš má podobné ambice jako klávesnice. Umí se rovněž spárovat se třemi zařízeními najednou a s klávesnicí perfektně spolupracuje. Přidržením klávesy Fn aktivujete tlačítkům myši jiné funkce nebo provedete akci ovládanou gesty. Díky profilovanému tvaru a měkkému pogumovanému povrchu vám přitom do pravé dlaně padne jako ulitá. Na jedny baterie vydrží až 24, a klávesnice dokonce až 36 měsíců.

Logitech MK850 Performance - myš

Kamera Logitech Circle zajistí sledování vašeho domova

Logitech Circle je stylová, snadno přenosná kamera, která vám zprostředkuje vizuální i zvukové spojení s vaším domovem. Díky detekci pohybu osob zaznamená každý pohyb, ať už jsou to členové vaší rodiny nebo nezvaní návštěvníci. Využít ji můžete pro sledování aktivit svých dětí, starších osob, ale i čtyřnohých mazlíčků. Funkce nočního vidění a úhel záběru 135° přitom poskytne kvalitní záznam a záběr na dostatečně velký prostor.

Logitech Circle - bílá a černá barva

Kamera zvládá obousměrnou komunikaci

Kamerka je opatřena mikrofonem i reproduktorem a zvládá tedy obousměrnou konverzaci. S ostatními členy rodiny si můžete skrz kameru povídat nebo potěšit svého pejska či mu uložit nějaký povel. Tato funkce dělá z Logitech Circle i vhodnou kamerou pro videokonferenci.

30sekundová rekapitulace

Rádi byste se podívali, co se u vás za celý den dělo, ale nechce se vám sledovat dlouhé pasáže? Nemusíte. Prohlédněte si nejlepší úryvky každého dne v 30sekundové rekapitulaci, ať už přes mobilní nebo desktopovou aplikaci. Kamera využívá inteligentního filtrování, tudíž vám zobrazí jen důležité okamžiky. Funkce spočívá v tom, že si při sledování osob i čtyřnohých mazlíčků zapamatuje jejich vzorce chování.

Logitech Circle - umístění

Stáhněte si aplikaci Logitech Circle

Pomocí aplikace Logitech Circle (iOS, Android) můžete sledovat dění u sebe doma v živém HD vysílání ze svého chytrého telefonu nebo tabletu. Pokud se u vás doma začne něco dít, přijde vám upozornění v podobě e-mailů nebo textových zpráv. Aplikace přitom umožňuje stahovat nebo sdílet zaznamenané videoklipy.

Logitech Circle - aplikace

Šifrované ukládání dat

Při použití kamery Logitech Circle nemusíte mít o svá data žádný strach. Šifrované ukládání záběrů zajistí důkladnou ochranu po celých 24 hodin. Na šifrovaném cloudovém úložišti jsou data uložená dostatečně dlouho a v případě potřeby je můžete kdykoli zkopírovat.

Jednoduché zapojení

Kameru Logitech Circle zprovozníte jednoduše a rychle. Umístěte ji na požadované místo, správně nasměrujte a připojte ke zdroji energie. Baterie přitom vydrží až na 12 hodin provozu. Následně si stáhněte aplikaci a máte vše připravené k použití. Kamera je k dispozici v bílé a černé barvě.

Logitech Circle - instalace

Důraz na kvalitu se bohužel podepsal na vyšší ceně dnes představených novinek. Přesto však nepochybujeme, že si přízeň náročnějších zákazníků získají .

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení
P-DC1-WEB13