Nuts Praha 5 - Anděl
This page includes all products from category Nuts that are in stock in our store Praha 5 - Anděl.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Nuts that are in stock in all our branches in Praha.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Nuts that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
All from 24
Our brand
Bery Jones Cashew and peanut mix - honey and sea salt 500g
Great price
279,-
558 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted cashew and peanuts, 500 g - 558 Kč/1 kg
Bery Jones Walnuts 1kg
Great price
299,-
299 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 1kg
Great price
399,-
399 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Carmel almonds natural USA 1kg
Great price
299,-
299 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Natural Macadamia Nuts South Africa 500g
Great price
419,-
838 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural macadamia nuts, 500 g - 838 Kč/1 kg
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 1kg
Great price
329,-
329 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 1000 g - 329 Kč/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Peanuts 500g
Great price
159,-
318 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - delicious combination of milk chocolate (31%) with a minimum cocoa solids content of 25% and roasted peanuts, quick energy for on the go, at work or at school, can be used...
Bery Jones Mixed nuts natural Exclusive 500g
Great price
309,-
618 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural, 500 g - 618 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Great price
499,-
499 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 1000 g - 499 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew Fractions 1kg
Great price
249,-
249 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - irregularly shaped pieces created during nut processing, nutritionally complete and delicious, suitable for cooking, baking, and adding to porridge, salads, and desserts,...
Bery Jones Dark Chocolate Covered Almonds 500g
Great price
289,-
578 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond kernels coated in high-quality dark chocolate (78%) with a cocoa solids content of at least 38%, a perfectly balanced combination of crunchiness and intense...
Bery Jones Mixture of finely salted nuts 1kg
Great price
399,-
399 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted almond, cashew, peanuts and pecan nut, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Pine nuts 250g
Great price
389,-
1,556 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pine nuts, 250 g - 1,556 Kč/1 kg
Bery Jones Pecans 500g
Great price
349,-
698 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 500 g - 698 Kč/1 kg
Bery Jones Para nuts 250g
Great price
239,-
956 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural para, 250 g - 956 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW240 500g
Great price
229,-
458 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 458 Kč/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 Vietnam 250g
Great price
129,-
516 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 250 g - 516 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 250g
Great price
99,-
396 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 250 g - 396 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 250g
Great price
129,-
516 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 250 g - 516 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew nuts BIO 500g
Great price
249,-
498 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 498 Kč/1 kg
Bery Jones Roasted unsalted peanuts 1kg
Great price
139,-
139 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and shelled peanuts, 1000 g - 139 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural 250g
Great price
149,-
596 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 250 g - 596 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts and fruit 250g
Great price
129,-
516 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond and cashew, 250 g - 516 Kč/1 kg
Bery Jones Almond Coconut 250g
Great price
179,-
716 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almonds coated first in coconut, then in white chocolate (40%) and finally in milk chocolate (39%) with a cocoa solids content of at least 30%, a delicious combination of...