Nuts Brno - Střed
This page includes all products from category Nuts that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 25
Our brand
Bery Jones Cashew and peanut mix - honey and sea salt 500g
Great price
279,-
558 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted cashew and peanuts, 500 g - 558 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 1kg
Great price
319,-
319 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 319 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts and fruit 1kg
Great price
399,-
399 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond and cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Californian Kerman Pistachios Roasted and Salted 1kg
Great price
459,-
459 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 1000 g - 459 Kč/1 kg
Bery Jones Walnuts 1kg
Great price
299,-
299 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 1kg
Great price
399,-
399 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Carmel almonds natural USA 1kg
Great price
299,-
299 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Bery Jones Natural Macadamia Nuts South Africa 500g
Great price
419,-
838 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural macadamia nuts, 500 g - 838 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 1kg
Great price
339,-
339 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 339 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural Exclusive 500g
Great price
309,-
618 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural, 500 g - 618 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Great price
499,-
499 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 1000 g - 499 Kč/1 kg
Bery Jones Kerman California Roasted Salted Pistachios 500g
Great price
279,-
558 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 500 g - 558 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew Fractions 1kg
Great price
249,-
249 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - irregularly shaped pieces created during nut processing, nutritionally complete and delicious, suitable for cooking, baking, and adding to porridge, salads, and desserts,...
Bery Jones Pecans 1kg
Great price
599,-
599 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 1000 g - 599 Kč/1 kg
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 250g
Great price
179,-
716 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes...
Bery Jones Mixture of finely salted nuts 1kg
Great price
399,-
399 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted almond, cashew, peanuts and pecan nut, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Coconut slices natural "smileys" 500g
Great price
179,-
358 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural coconut, 500 g - 358 Kč/1 kg
Bery Jones Pecans 500g
Great price
349,-
698 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 500 g - 698 Kč/1 kg
Bery Jones Para nuts 250g
Great price
239,-
956 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural para, 250 g - 956 Kč/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 Vietnam 250g
Great price
129,-
516 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 250 g - 516 Kč/1 kg
Bery Jones Roasted Smoked Almonds 500g
Great price
249,-
498 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - salted and smoked almond, 500 g - 498 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 250g
Great price
99,-
396 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 250 g - 396 Kč/1 kg
Bery Jones Carmel almonds natural USA 500g
Great price
169,-
338 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, 500 g - 338 Kč/1 kg
Bery Jones Coconut slices 500g
Great price
149,-
298 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural coconut, 500 g - 298 Kč/1 kg