Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Oblíbená hudba v každém autorádiu díky FM transmitterům

Chcete si užívat svou oblíbenou hudbu při jízdě v autě, ale vašemu autorádiu chybí USB slot, slot na paměťovou kartu nebo audio vstup pro připojení téměř jakéhokoliv hudebního přehrávače? Pak je na čase pořídit si FM transmitter.

Přehrajte si svůj oblíbený playlist v každém autě

FM transmitter je zařízení, které vám umožní přehrávat hudbu ze všemožných zařízení a úložišť. Stačí jej zasunout do napájení v autě (CL konektor), nastavit požadovanou frekvenci, kterou poté naladíte i na svém autorádiu, a za chvíli si můžete vychutnávat tóny vašich oblíbených hitů. Jak jednoduché.

CL konektor, LCD displej, Sencor

Na co si dát při výběru pozor?

Při výběru FM transmitteru dbejte zejména na přítomnost konektorů a slotů, které budete pro přehrávání hudby používat. Téměř všechny transmittery disponují USB slotem pro připojení přenosných disků. Často nechybí ani slot na paměťové karty – většinou se jedná o karty SD. Velkou výhodou může být i Line-In vstup. Pomocí kabelu tak s FM transmitterem propojíte váš telefon, tablet a další zařízení s 3,5mm konektorem.

Výše uvedenou výbavu naleznete u většiny zařízení. Další vychytávky pak jednotlivé transmittery odlišují. Dálkové ovládání poslouží pro přepínání skladeb a vy tak nemusíte spustit oči z cesty. Některé transmittery zvládnou přijmout i hovory. Jiné se pak dají díky speciálnímu kloubu natočit do jakékoliv pozice.

FM transmitter s nastavitelným kloubem, vstup pro SD karty

Užívejte si svou oblíbenou hudbu i na dlouhých cestách s jakýmkoliv autorádiem. FM transmittery promění každé autorádio na neomezenou hudební knihovnu.

P-DC1-WEB29