Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

OLED televizor Philips boduje prostorovým osvětlením Ambilight

Výrobce televizorů Philips ve spolupráci s Alza.cz právě spouští prodej 55palcového modelu Philips 901F. Jedná se o jediný OLED televizor na trhu vybavený technologií Ambilight. Startovací cena je na první pohled trochu vyšší, za své peníze dostanete ale jeden z nejlepších televizorů vůbec. Srovnatelná OLED konkurence je navíc znatelně dražší. V čem televize vyniká?

OLED je budoucnost

V čem se OLED TV liší od stávající technologie? Televizory OLED zcela eliminují problém „stále zapnutého“ podsvícení. U LCD panelu dochází k „prosvětlování“ zatemněných pixelů, zatímco na OLED panelu mohou být pixely zcela vypnuty. Díky plné kontrole světla v každém jednotlivém pixelu světlo nepřetéká z okolních pixelů, takže si vychutnáte dokonalý obraz s úplnou černou.

Philips 55POS901F nemá chybu

Tento zcela unikátní televizor vám ukáže významný posun v oblasti obrazové techniky. Ultra jemné 4K rozlišení je již v TOP televizorech standardem, Philips navíc boduje schopností zobrazit až 99 % barevného spektra DCI-P3. Užijete si tak mnohem přirozenější barvy. Nový standard také představuje technologie Perfect Natural Motion, která naprosto přesně interpoluje a vkládá snímky navíc. Ta zajišťuje, že i rychlý děj a akce jsou v Ultra HD rozlišení reprodukovány jako plynulý pohyb při zachování výjimečné ostrosti obrazu. Tuto technologii nejvíce oceníte při sledování sportovních přenosů nebo akčních filmů.

Philips 55POS901F

Prostorové osvětlení nejen ve filmech díky funkci Ambilight

Obraz však není vše. Philips totiž u tohoto modelu sází i na technologii Ambilight. Konkrétně se jedná o jeho třístannou variantu. O co jde? Barvy z obrazu jsou efektně promítány i na stěnu za televizorem. Při sledování hudebního kanálu nebo streamování hudby ze Spotify technologie zase sleduje dynamiku poslouchaných songů. Způsob, jakým dokáže Ambilight prohloubit atmosféru filmu se jen obtížně popisuje. Věřte nám však, že si ji zamilujete. Technologii využívají pouze televizory Philips, u konkurence byste ji hledali marně.

i

Chcete se o technologii podsvícení Philips Ambilight dozvědět více? Pak mrkněte na náš článek, kde zjistíte vše potřebné.

Philips 55POS901F, Ambilight

Překvapivě kvalitní audio

Model 901F disponuje 30wattovým audio systémem typu 6.1. Ten se skládá ze šesti předních akustických měničů, namontovaných v tenké oddělené hliníkové liště pod obrazovkou, přenášejících detailní a průzračný zvuk středních a vysokých tónů, zatímco na zadním panelu umístěný reproduktor Triple Ring s integrovaným basovým portem se stará o dunivé basové tóny. Nejedná se samozřejmě o plnohodnotnou náhradu domácího kina, v rámci možností ale televize obstojí skvěle. 

Philips 55POS901F, reproduktory

Chytrá televize s Androidem

Použitý operační systém Android TV vám zajistí bohatý přísun zábavy pro volný čas. Dobře známé Android aplikace tak využijete i prostřednictvím velké obrazovky. V přehledných nabídkách uvidíte praktická doporučení, oblíbené pořady, nejoblíbenější hudbu a nejzajímavější hry. Pomocí Google Cast pak můžete bezdrátově odesílat filmy, pořady a aplikace z telefonu, tabletu či notebooku do televizoru Philips. Pokud chcete zjistit, co vše taková chytrá televize umí, mrkněte do našeho staršího článku.

Hledáte levnou alternativu? Televize Sencor

WEB9