Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Světla Philips Hue zazáří ještě výhodnější cenou příslušenství

Výrobce inteligentního osvětlení Philips Hue přichází s příjemnými novinkami, které zajisté potěší nejen zkušené uživatele smart osvětlení, ale i ty, kteří jeho pořízení do své domácnosti teprve zvažují. Změny se týkají příznivějších cen při nákupu příslušenství, a to včetně žárovek hned ve třech produktových řadách. Obaly navíc dostanou nový design a příslušenství bude kompatibilní s Apple HomeKit. Pojďme se tedy podívat ještě podrobněji na to, co vám Philips Hue nabízí. Přesvědčí vás prostřednictvím výhodných balení ke koupi?

Philips Hue osvětlení

Že je ještě neznáte? Jedná se o moderní typ inteligentního osvětlení, které můžete na dálku intuitivně ovládat pomocí aplikace nainstalované do smartphonu nebo tabletu. A co všechno dokáže?

  • rozsvěcet i zhasínat světla
  • tlumit či zesilovat intenzitu osvětlení
  • měnit barevný odstín světla
  • vypínat a zapínat světla v určený čas
i Podrobnější informace o funkcích Philips Hue osvětlení vám nabízíme v článku o designových svítidlech Philips Hue.

Philips Hue; barevné osvětlení; pokoj

Philips Hue příslušenství

K zajištění správného fungování osvětlení budete kromě svítidel Philip Hue a žárovek potřebovat ještě Philips Hue Bridge, který je srdcem celého systému a umožní vám ovládat veškeré přidružené výrobky Philips Hue. Zvládne napájet až 50 světel.

Dalším potřebným kouskem pro vaši rozzářenou domácnost pak bude Hue Dimmer Switch – ovladač pro stmívání světel.

Philips Hue; Dimmer Switch; krabice

Chytrý vypínač Philips Hue Tap je přenosný a dá se i pověsit na zeď, prostě ho můžete umístit kamkoli. Umožňuje vám ovládat světla i bez telefonu, k tomu slouží 4 tlačítka, která si naprogramujete dle vlastních priorit.

Philips Hue; vypínač

Do vypínače Hue Tap nemusíte vkládat baterie ani ho dobíjet. Kinetickou energii k práci si totiž střádá při každém stisku tlačítek.

Philips Hue Motion Sensor je chytré bezdrátové pohybové čidlo, které vám pomůže automaticky rozsvítit, pokud se ocitnete v jeho dosahu. Přesněji řečeno ve vzdálenosti 5 m a úhlu 100°. Je napájen dvěma AAA bateriemi.

i Pokud s chytrým osvětlením Philips Hue teprve začínáte, jistě se vám budou hodit informace o Nastavení Philips Hue.

Žárovky Philips Hue White

Hue White jsou v podstatě základním typem LED žárovek z pestré palety Hue. Neumožní vám sice nastavovat změny barev ani teploty bílé, ale i pro tento druh žárovek je dostupná funkce stmívání, dálkového zapínání/vypínání i časovače.

Philips Hue; žárovka; White

V prodeji jsou nově výhodná balení 2 žárovek Philips Hue White za speciální cenu. 

Pro ty, kdo chtějí s chytrým osvětlením začít, je zde nový startovací balíček Philips Hue White 8.5W E27 Starter Kit. Obsahuje celkem 3 žárovky, hlavní ovladač Hue Bridge a bezdrátový stmívač Hue Dimmer Switch.


Hue White žárovky Hue White Starter Kit 
1 ks 549,- 2 699,-
2 ks 799,-

Žárovky Philips Hue White Ambiance

LED žárovky White Ambiance jsou zlatou střední cestou, pokud nevíte, zda zvolit řadu White, nebo White and Color. Tyto žárovky vám poskytnou možnost přizpůsobit si odstín vydávaného bílého světla. Nicméně volba barevného odstínu u tohoto typu k dispozici není.

Aktuálně můžete využít výhodné nabídky 2 žárovek v jednom balení za speciální cenu.

Philips Hue; žárovka; White Ambiance; mobil

Pro začátek si můžete zvolit startovací balíček Philips Hue White Ambiance 9.5W A60 Starter Kit. Najdete v něm 3 žárovky, Hue Bridge a Hue Dimmer Switch.

i Jste-li tak trochu "hračičkové", přečtěte si náš článek 9 nejlepších aplikací pro Philips Hue, a vyzkoušejte, která z aplikací vám bude nejlépe vyhovovat.

Pokud budete jednat rychle, podaří se vám ještě před vyprodáním získat předchozí balíček. Jeho součástí jsou 2 LED žárovky, Hue Bridge a Hue bezdrátový stmívač.

Popřípadě je tu další nový balíček Philips Hue Light Recipe Kit, který obsahuje jednu žárovku a stmívač Dimmer Switch.


Hue White Ambiance žárovky Hue White Ambiance Starter Kit  Hue Light Recipe Kit 
1 ks 949,- 3 999,- 1 349,-
2 ks 1 649,-

Žárovky Philips Hue White and Color Ambiance

Tento typ LED žárovek disponuje nejen výše zmíněnými funkcemi pro bílé světlo, ale navíc s ním dokážete vyladit i barevný tón osvětlení tak, aby vám byl co nejpříjemnější. Ráno je lepší zvolit ostřejší světlo připomínající sluneční svit, večer zase doporučujeme ladit tón do červené, jako při západu slunce.

Philips Hue; White and Color Ambiance; pokoj; barevné varianty

Chcete-li ušetřit, bude pro vás vhodné nové balení 2 žárovek, ať už v klasickém tvaru nebo v podobě svíčky. Novinkou jsou pak startovací balíčky, které obsahují hned 3 žárovky, Philips Hue Bridge a Hue Dimmer Switch.


Hue White and Color Ambiance žárovky Hue White and Color Ambiance Starter Kit E27 Hue White and Color Ambiance Starter Kit GU10
1 ks 1 649,- 3 999,- 3 999,-
2 ks 2 699,-

Příslušenství bude kompatibilní s Apple HomeKit 

Kompatibilita s technologií Apple HomeKit je příznivou novinkou, která se týká v podstatě veškerého příslušenství. Bude totiž fungovat nejen u novějších zařízení, ale po softwarové aktualizaci ji můžete využívat i pro dříve zakoupené příslušenství. Jedinou podmínkou je funkční Philips Hue Bridge 2.0.

i Co je to Apple HomeKit?

Apple HomeKit produkty můžete ve své chytré domácnosti ovládat pomocí telefonu či tabletu Apple s iOS 10 či novějším, a to bez nutnosti instalace jakékoli centrální jednotky.

Philips Hue přináší bonus v podobě nového designu obalů

Příslušenství nyní zakoupíte v inovovaném designu balení. Konkrétně se jedná o Philips Hue Dimmer Switch, Philips Hue Motion Sensor a Philips Hue Tap. Vše samozřejmě za stejnou cenu.

P-DC1-WEB29