Alza Benefit slevy - Cat Litter Boxes
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 25
Sponsored
Bentech PureCare PRO WiFi Automatic Cat Litter Box
Discounted -17 %
6,990,-
8,490,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Self Cleaning Litter Box - suitable for small and large breeds of cats, covered, size: 56,5cm × 53cm × 45,6cm, automatic cleaning, mobile application and safety sensors
Petkit PuraMax 2 Automatic Self-Cleaning Toilet for Cats
Discounted -9 %
9,990,-
10,990,-
In stock > 5 pcs
Cat Litter Box - closed, litter compartment, doors and mobile application, dimensions: 62cm×53.8cm, height: 55.2cm
BOT Self-cleaning cat litter box SCL2
6,999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Self Cleaning Litter Box - suitable for small and large breeds of cats, covered, size: 58,2cm × 51,3cm × 53cm, doors
Tikpaws CB001 Automatic toilet for cats up to 8 kg
Discounted -20 %
7,990,-
9,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter Box - closed, automatic cleaning, mobile application, built-in air freshener and visitor counter, dimensions: 51.34cm×58.19cm, height: 53cm
BOT Self-cleaning cat litter box SCL1
6,699,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Self Cleaning Litter Box - suitable for small and large breeds of cats, covered, size: 52cm × 48cm × 50,5cm, automatic cleaning and mobile application
Bentech PureCare WiFi automatic self-cleaning cat toilet
7,719,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self Cleaning Litter Box - suitable for small and large breeds of cats, covered, size: 48cm × 52cm × 50,5cm, automatic cleaning, display, mobile application, built-in air freshener...
PetSafe® ScoopFree™ Automatic Self-Cleaning Cat Toilet
7,405,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Self Cleaning Litter Box - open, size: 25,4cm × 52cm × 72cm, visitor counter
PetSafe® ScoopFree Original™ 2nd generation, automatic cat litter box
4,867,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self Cleaning Litter Box - open, size: 15,2cm × 48,5cm × 70cm, automatic cleaning, safety sensors, leak protection and visitor counter
PetSafe® ScoopFree Ultra™ 2nd generation, automatic cat litter box
6,693,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Self Cleaning Litter Box - covered, size: 40,5cm × 48,5cm × 70cm, automatic cleaning, safety sensors, leak protection and visitor counter
Peti-to-Care Smart self-cleaning cat litter box
7,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Self Cleaning Litter Box - suitable for small and large breeds of cats, open, size: 46cm25cm, automatic cleaning
BOT Smart Self-Cleaning Cat Litter Box WiFi Tuya SCL3
New arrival
6,599,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cat Litter Box - closed, dimensions: 50.8cm×52.1cm, height: 39.9cm
Cat's Best Universal 40 l / 22 kg
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - pellet, 22kg /40l - 23 Kč/1 kg
Super Benek Lavender 25 l
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free, scented and clumping, 20kg /25l - 19.95 Kč/1 kg
M-Pets Soy Litter with lavender scent 10 L
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - soy, scented and highly absorbent, 4kg /10l - 85 Kč/1 kg
M-Pets DUPLEX Cat litter tray 60 x 45 cm black
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Litter Box Accessories - two-layer mat in front of the cat litter box, to catch the litter from the cat's paws, easy wet or dry cleaning, the litter can be knocked from the mat...
M-Pets Soy litter with green tea 10 L
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - soy, clumping and odour-absorbing, 4kg /10l - 85 Kč/1 kg
Super Benek Compact 25 l
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free and clumping, 20kg /25l - 25 Kč/1 kg
Naturalis TOFU Cat litter with lavender scent 7 l
279,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - tofu, scented and highly absorbent, 2,9kg /7l - 96 Kč/1 kg
M-Pets Paw 60 × 45cm Grey
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter Mat - for the front of the cat toilet, for litter, with cat paws, dimensions: 60 × 45cm
Pretty Cat Bentonite Premium Gold Active Carbon 6 l
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, odour-absorbing, 6kg /6l - 30 Kč/1 kg
+Gift Cat Litter Pretty Cat with a value of 179,-
Flamingo Cat litter tray Pancho fuchsia 30 × 40 cm
from
132,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter Mat mat for cats, hygienic
Pretty Cat Bentonite Premium Gold 6 l
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, odour-absorbing, 6kg /6l - 27 Kč/1 kg
+Gift Cat Litter Pretty Cat with a value of 159,-
M-Pets Natural Soy Litter 15 L
469,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - soy, Dust-Free, 6kg /15l - 78 Kč/1 kg
Tikpaws Replacement toilet bags 15 pcs
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Litter Box Accessories - hygienic bags for Tikpaws cat toilets, for disposal of used litter, drawstring handle, dimensions 12.8 × 15.5 × 4.5 cm, 15 bags per roll