Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

"Povinná" výbava do každé domácnosti a kanceláře

Snad každý někdy zažil tu nemilou situaci, kdy příchozí návštěva zůstala stát před vchodovými dveřmi až několik minut zcela bez povšimnutí. Ať už je vaše signalizační zařízení opotřebované, anebo ho vůbec nemáte. Ozdobte vaši kancelář, dům či byt hitem posledních let v podobě bezdrátového zvonku a mějte neustálý přehled o příchodu návštěvníků, a to bez jakýchkoliv přebytečných a mnohdy překážejících kabelů.

Na Alza.cz nabízíme našim zákazníkům širokou nabídku tohoto sortimentu, která bezpochyby uspokojí jak nenáročné, tak i ty náročnější uživatele.

Bezdrátové zvonky, základní, bez kabelů, voděodolné tlačítko

Spolehlivý pomocník do každé domácnosti

Největší předností těchto praktických a kompaktních drobečků je bezesporu již výše zmíněná absence kabelů, díky které je instalace každého přístroje opravdovou hračkou. Celý proces sestává ze tří základních částí: vložení baterie do voděodolného tlačítkového systému, jeho připevnění na branku plotu, vstupní dveře či jiné vhodné místo a připojení samotného zvonku k elektrické síti. 

Na rozdíl od maximálního možného dosahu, který je až na několik výjimek cca 120 metrů, je počet vyzváněcích tónů naprosto individuální a pohybuje se zhruba od 3 do 52 melodií.

Vybavení pro náročné

Pokud patříte do skupiny uživatelů s již ne tak tradičními požadavky, máme pro vás dobrou zprávu. Kromě základních modelů naleznete v našem internetovém obchodě také několik kousků, které hned na první pohled vyčnívají z řady. Za zmínku jistě stojí zvonek-videotelefon Emos H1028 a H1027 s 9“ LCD displejem a s možností připojení pevného disku a až 4 CCTV kamer, jejichž záznam si poté můžete zpětně přehrát ve vašem počítači. 

Bezdrátový zvonek, videotelefon, 9" LCD displej, dotyková tlačítka, slot pro HDD 2,5 SATA, napájení 12V

Navíc po propojení systému s internetovou sítí můžete dění v okolí vašeho domu sledovat i prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu či počítače téměř odkudkoliv. Třešničkou na tomto více než mimořádném dortu je funkce detekce pohybu, která podtrhuje celkovou výjimečnost zařízení.

WEB3