Obnovit stránku

Představení - HP Deskjet 1515 Ink Advantage

Guinnessova tiskárna od HP

HP uvádí na trh nové řady tiskáren pro domácí i firemní uživatele. Pro domácí zájemce jsou určeny inkoustové tiskárny a multifunkční zařízení řady HP Deskjet Ink Advantage, které podporují tisk z vysokokapacitní cartridge.

V porovnání s cenově srovnatelnými laserovými tiskárnami pracují až s polovičními tiskovými náklady. Mezi nové modely patří HP Deskjet Ink Advantage 1515 All-in-one a HP DeskJet Ink Advantage 2545 All-in-one.

Další novinkou je zajímavá řada rychlých tiskáren OfficeJet Pro X. HP OfficeJet Pro X je v současnosti nejrychlejší stolní tiskárna na světě a drží tento zápis i v Guinnessově knize rekordů. Oproti srovnatelným laserovým tiskárnám nabízí dvojnásobně rychlejší tisk a poloviční náklady na vytištěnou stranu.

Modely OfficeJet Pro X využívají novou tiskovou technologii HP PageWide, která jim umožňuje tisknout rychlostí až 70 stran za minutu, tedy jednu stranu za méně než sekundu.

HP PageWide pracuje se čtyřmi barvami pigmentovaného inkoustu a specialita spočívá ve využití stacionární tiskové hlavy, která je nad papírem umístěna po celé jeho délce.

Při tisku se tak pohybuje pouze papír a tisková hlava zůstává v klidu. V ČR se budou prodávat verze HP OfficeJet ProX451dw a HP OfficeJetProX 551dw a také multifunkční zařízení HP OfficeJet Pro X 476dw a HP OfficeJet Pro X 576dw za ceny v rozpětí 10 300–21 900 Kč.

P-DC1-WEB13