Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

PROSAZ, z.ú.PROSAZ usiluje o to, aby zdravotně postižení mohli žít plnohodnotný život, což znamená žít běžným životem v majoritní společnosti bez znevýhodnění, podle cítění a potřeb daného jedince. Chtějí dosáhnout stavu, aby si zdravotně postižený mohl zajistit svůj život stejně tak snadno, jako když si zdravý člověk sám dojde na autobus, nakoupit, či na WC. 

Nabízejí Osobní asistenci a zdravotní péči 24 hodin denně na zavolání ve formě terénních a pobytových služeb a umožňují zdravotně postiženým osobám zaměstnání ve vlastní ekonomicky soběstačné Chráněné dílně.

Alza.cz PROSAZ podpořila již v letech 2014 a 2015. Nyní PROSAZ Alza.cz podpořila darem v podobě počítače v hodnotě 29 490,- Kč.

 

"Dovolte mi touto cestou poděkovat jménem naší neziskové organizace PROSAZ, z. ú., za poskytnutí tohoto velkého pomocníka, který již slouží ke svému účelu.

Vážíme si vaší opakované pomoci pro naši organizaci, která pomáhá zdravotně znevýhodněným a seniorům poskytováním přímé péče v přirozeném prostředí, tedy doma, za pomoci pečovatelské služby, osobní asistence, domácí zdravotní péče. Provozováním chráněných dílen a bezbariérového pobytového střediska v Líchovech u Sedlčan.

S úctou a přáním všeho dobrého, Tomáš Chmelař"


P-DC1-WEB24