Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Prémiové soundbary Bose ozvučí obývák tak, jak televize nezvládne

Trvající trend ztenčování moderních televizorů nutí výrobce činit výrazné kompromisy v kvalitě zvuku. Elegantním řešením jsou soundbary pyšnící se logem Bose. Oproti reproduktorům integrovaným v TV nabídnou kvalitnější a hlasitější zvukový přednes, a navíc zaberou jen minimum místa.

Nenechte si ujít další čtení o výrobcích společnosti Bose!

Čtěte také:

Sluchátka Bose, to nejlepší pro sport i audio s vysokým rozlišením
Systémy Bose SoundTouch ozvučí celou domácnost v kooperaci


BOSE SoundTouch 300

Prvotřídní bezdrátový soundbar BOSE SoundTouch 300 představuje geniální řešení domácího zvukového systému, se kterým si užijete vaše oblíbené filmy, hry a muziku naplno. Pro dosažení nejlepších možných výsledů opatřili vývojáři soundbar SoundTouch 300 kalibrační technologií Adaptiq, jež dokáže vyladit zvukové parametry na míru každé místnosti a její akustice. Díky tomu uslyšíte nekompromisní a precizní zvuk v každém koutě svého obýváku.

BOSE SoundTouch 300; soundbar

I přes své malé rozměry dokáže SoundTouch 300 překvapit hlubokými a dynamickými basy. Patentovaná technologie QuietPort zajišťuje, že i při vysoké hlasitosti nebude zvuk nikterak zkreslen. Ačkoliv je soundbar určen k umístění pod televizi jako středový reproduktor, díky technologii PhaseGuide dokáže vyvolat silný prostorový efekt a zasadit zvuk do míst na kraji místnosti, kde žádné reproduktory nejsou. Pokud si budete přát efekt znásobit a dopřát si plnohodnotný prostorový zvuk, můžete dokoupit a připojit bezdrátové rozšiřující moduly zadních reproduktorů Bose Virtually Invisibble 300 a subwooferu BOSE Acoustimass.

BOSE Acoustimass

Bose SoundTouch 300 dokáže komunikovat prostřednictvím Bluetooth a WiFi, takže ho můžete jednoduše bezdrátově ovládat přes chytrý telefon nebo tablet, a navíc podporuje technologii Multiroom, která propojí  soundbar s dalšími zařízeními Bose. Společně pak dokáží přehrávat stejnou hudbu v celém domě, nebo jinou hudbu v různých místnostech. Design soundbaru je elegantní a moderní, skvěle doplní jakýkoliv televizor, a stane se tak stylovým interiérovým prvkem. Pro ovládání poslouží intuitivní aplikace SoundTouch controller

i Alternativní soundbary Sonor

BOSE Solo 5

Výrazného kvalitativního skoku dosáhnete i prostřednictvím levnějšího soundbaru Bose Solo 5. Tento zvukový systém byl navržen tak, aby reprodukoval tiché pasáže optimálně slyšitelné, ale v případě vyšších hlasitostí dodal hutnou atmosféru každé scéně. Režim "Dialog mode" klade důraz na zřetelnost dialogů.

BOSE Solo 5; soundbar

Předností modelu Solo 5 jsou kompaktní rozměry, díky kterým perfektně padne nejen pod televizor na nábytku či polici, ale také k televizoru zavěšenému na zdi. Systém Solo 5 připojíte k TV optickým, koaxiálním nebo analogovým kabelem. Nechybí mu Bluetooth konektivita pro bezdrátové streamování ze smartphonu či tabletu. V balení pak kromě nezbytných kabelů najdete také univerzální ovladač, se kterým můžete ovládat všechna koncová zařízení jako například Blu-ray přehrávač nebo herní konzoli.

BOSE Solo 5; soundbar

P-DC1-WEB22