Alza Days - Jam & Honey
Save with discount codes
- The offer is valid from October 5, 2026, until October 26, 2026. Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 5
Elisa Forest Honey 0,95 kg
299,-
315 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Honey - Forest, weight 950 g, country of origin: Czech Republic - 315 Kč/1 kg
Elisa Creamed Blossom Honey 0.95kg
269,-
283 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Honey - floral, weight 950g, country of origin: Czech Republic - 283 Kč/1 kg
Elisa Mountain meadow honey 0,95 kg
279,-
294 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Honey - Floral, weight 950 g, country of origin: Czech Republic - 294 Kč/1 kg
Elisa Lime Blossom Honey 0.95kg
299,-
315 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Honey - floral, weight 950g, country of origin: South Africa - 315 Kč/1 kg
Elisa Sunflower Honey 0.95kg
269,-
283 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Honey - blossom, weight 950g, country of origin: Czech Republic - 283 Kč/1 kg