AlzaPlus+ Deals - Stick Deodorants
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 25
HUGO BOSS Hugo 75 ml
Amazing Deal
289,-
Save 501,-
385 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, volume: 75 ml - 385 Kč/100 ml
OLD SPICE Whitewater 85 ml
185,-
218 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, citrus fragrance citrus, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 85 ml - 218 Kč/100 ml
OLD SPICE Wolfthorn 85 ml
169,-
199 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, floral fragrance floral, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 85 ml - 199 Kč/100 ml
OLD SPICE Captain 85 ml
185,-
218 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody fragrance woody, soothing and refreshing, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 85 ml - 218 Kč/100 ml
BOROTALCO Original Unique Scent of Borotalco Deo Stick 40 ml
from
93,-
273 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, fresh, protective, long-lasting, volume: 40 ml - from 273 Kč/100 ml
LADY SPEED STICK Aloe Sensitive 40 g
91,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, fragrance fresh fresh, refreshing, long-lasting, weight: 40 g
NIVEA MEN Stick Deo Cool Kick 50 ml
109,-
218 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying, travel and for everyday use, volume: 50 ml -...
BOROTALCO Invisible Deo Stick 40 ml
from
93,-
273 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, fresh, does not stain, long-lasting and against odor, volume: 40 ml - from 273 Kč/100 ml
LADY SPEED STICK 24/7 Invisible 40 g
Great price
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick,, refreshing, does not stain and long-lasting, weight: 40 g
BOROTALCO Solid Deodorant Pure 40 ml
from
82,-
240 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, fresh, protective and refreshing, against odor, volume: 40 ml - from 240 Kč/100 ml
Old spice Deep Sea Solid Deodorant 85ml
199,-
234 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 85 ml - 234 Kč/100 ml
BOROTALCO Deo Stick Invisible Dry 40 ml
from
93,-
273 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, long-lasting, volume: 40 ml - from 273 Kč/100 ml
BOROTALCO Deo Stick MEN Dry Amber 40 ml
from
82,-
240 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, long-lasting, volume: 40 ml - from 240 Kč/100 ml
NIVEA MEN Stick Deo Fresh Active 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying, travel and for everyday use, volume: 50 ml -...
LADY SPEED STICK Black Orchid 40 g
92,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick,, refreshing, long-lasting, weight: 40 g
AXE Black solid deodorant for men 50 g
from
87,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, aromatic, refreshing, does not stain and long-lasting, weight: 50 g
OLD SPICE Bearglove 65 ml
149,-
229 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fruit fragrance fruit, does not stain, long-lasting and for everyday use, volume: 65 ml - 229 Kč/100 ml
NIVEA Stick Deo Fresh Natural 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
AXE Ice Chill solid deodorant for men 50 g
from
87,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, moisturising and protective, does not stain, long-lasting, travel and against odor, weight: 50 g
AXE Blue Lavender 50 ml
149,-
298 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh fragrance fresh, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 50 ml - 298 Kč/100 ml
CALVIN KLEIN CK One 75 ml
Amazing Deal
200,-
267 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Deodorant - for both women and men, stick, protective, long-lasting, volume: 75 ml - 267 Kč/100 ml
DAVIDOFF Zino 70 g
Amazing Deal
172,-
Save 527,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Deodorant - for men, stick,, protective, softening and refreshing, against odor and for everyday use, weight: 70 g
CALVIN KLEIN Obsession for Men 75 ml
Discounted -24 %
225,-
299,-
300 Kč/100 ml
In stock 5 pcs at the supplier's
Deodorant - for men, stick, woody, protective, does not stain and long-lasting, volume: 75 ml - 300 Kč/100 ml
MONTBLANC Explorer Extreme Deo Stick 75 g
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, refreshing, against odor and for everyday use, weight: 75 g