Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Poznejte nový způsob úpravy vlasů se stylerem Dyson Airwrap

Aktualizováno

Představujeme novinku ze světa vlasových tvůrců. Dyson Airwrap je revoluční styler, se kterým si upravíte vlasy přesně podle svých představ. Ať už preferujete účes upravený do hladka, toužíte po bohatých prstýnkovatých loknách, nebo vás lákají jemně zvlněné kadeře, s pomocí styleru Dyson Airwrap zvládnete vše mnohem rychleji a efektivněji než bylo doposud zvykem. Na jakém principu styler Dyson Airwrap pracuje a jaké jsou jeho hlavní výhody oproti ostatním vlasovým stylerům?

Dyson Airwrap

Na jakém principu styler Dyson Airwrap pracuje?

Styler Dyson Airwrap je inovativní kulmofén, který kombinuje vlhkost a silný proud vzduchu, a proto zároveň vysouší a tvaruje vlasy do požadovaného účesu. Používá inovativní technologii zvanou Coanda efekt, která aerodynamicky přizpůsobuje proud vycházejícího vzduchu a zakřivuje ho tak, aby si samostatně zachytil a navinul pramen vlasů na nástavec styleru. Ať už tvoříte lokny, nebo jen kartáčem vytváříte hladký objemný účes, díky Coanda efektu si styler vždy uzpůsobí jednotlivé prameny do požadovaného tvaru. 

Styler si v průběhu úpravy vlasů také hlídá teplotu výchozího vzduchu tak, aby nikdy nepřekročila 150 °C, což vlasům zajišťuje jemné a šetrné zacházení. Se stylerem Dyson Airwrap vám tak odpadá namotávání vlasů do kulmofénů, či pálení vlasů žehličkou, což mělo často za následek jejich nevratné poškození. Výsledkem jsou dokonale upravené a lesklé vlasy, které vypadají jako po návštěvě profesionálního kadeřnického salónu.

Použití styleru  Dyson Airwrap v pěti jednoduchých krocích:

 1. Po umytí vlasy lehce prosušte, měly by být lehce navlhlé a nezanechávat na rukou mokré stopy.
 2. Nasaďte požadovaný nástavec.
 3. Pro tvorbu vln přibližte natáčený pramen k nástavci. Ten si ho sám přichytí a obtočí, vy jen doprovázíte styler pohybem ruky k hlavě.
 4. K natočení pramene postačí 5-8 sekund, po dobu natočení používáte teplý vzduch na vysušení vlasu, k zafixování lokny zapnete přibližně na 3 sekundy studený shot.
 5. Postupujete rovnoměrně pramen po prameni, až dosáhnete konečného výsledku.
i Víte, že naše vlasy tvoří ze 79 % protein keratin, ze 17 % voda a zbylá 4 % jsou ostatní složky? Jak je vidět, voda tvoří podstatnou součást zdravého vlasu, a proto by nemělo při vysoušení docházet k jejímu zbytečnému odpařování. Styler Dyson Airwrap pracuje s nižší teplotou než běžné kulmy a fény, a proto nezpůsobuje poškození vlasů, naopak podporuje jejich zdraví i přirozený lesk.

Jaké účesy můžete se stylerem Dyson Airwrap vytvořit?

Díky širokému příslušenství můžete naplno rozvinout svoji kreativitu a tvořit účesy od rovných hladkých vlasů až po různé velikosti vln a kadeří. Zkrotíte nepoddajné prameny, vykouzlíte bohatý objem, nebo jen přirozeně vlasy prosušíte. Výměnné nástavce a kartáče nabízí neomezené možnosti, a proto můžete každý den překvapit novou vizáží.

Příslušenství styleru Dyson Airwrap:

 • Nástavec na lokny 30 mm – Otáčením doprava i doleva vytváří bohaté lokny a symetrický účes.
 • Nástavec na vlny 40 mm – Otáčením doprava i doleva modeluje mírné kudrliny nebo vlny v symetrickém účesu.
 • Tuhý vyhlazující kartáč – Vyhlazuje a narovnává nepoddajné vlasy.
 • Měkký vyhlazující kartáč – Šetrně zajistí hladkou foukanou úpravu účesu.
 • Kulatý kartáč pro objem – Rovnoměrně vlasy prosouší a dodává objem ochablým a zplihlým vlasům.
 • Vysoušecí nástavec – Slouží k rovnoměrnému vysoušení vlasů před následným stylingem.

Chcete se denně cítit jako po návštěvě kadeřnického salónu? Svěřte své vlasy styleru Dyson Airwrap a vykouzlete originální účesy, se kterými zazáříte a oslníte své okolí.

WEB3