Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

VIERA Remote App 2.0


Pohodlnější ovládání můžete získat, když si zdarma z obchodu Apple App Store nebo Android Market stáhnete aplikaci VIERA Remote App. Ta váš chytrý telefon nebo tablet promění na dotykový dálkový ovladač a umožní vám přenášet obsah do televizoru i z televizoru. Sdílení tak nikdy nebylo snadnější a zábavnější. Jedním prstem přeneste multimédia nebo webovou stránku ze svého telefonu na velkou obrazovku a zpátky.

 


Bez ohledu na to, zda je vaše zařízení založeno na operačním systému Android nebo Apple, aplikace VIERA Remote App umožňuje snadno vyměňovat multimediální obsah nebo webové stránky mezi displejem mobilu a televizorem VIERA. Obsahuje také snadno použitelnou funkci klávesnice nebo funkce herního ovladače, která vám umožní pomocí chytrého telefonu nebo tabletu ovládat hry. Řady VIERA WT50, VT50 a GT50 jdou ještě o krok dále s aplikací VIERA Remote App PRO. Ta umožňuje poslat vysílání nebo obsah nahraný přes USB z velké obrazovky televizoru na tablet a pokračovat v jeho sledování na jiném místě.

Pohodlnější ovládání

Volný pohyb

Více intuitivní ovládání kurzoru pro prohlížení webu použitím touchscreenu vačeho telefonu nebo tabletu, jako touchpadu.

  

Telefon jako gamepad

Pro VIERA Connect game aplikace můžete využít váš chytrý telefon nebo tablet jako ovladač a užít si tak hru v plném zobrazení.


  

Přenos odkazu

Snadnou aplikací můžete zobrazit stejnou stránku na webu i na telefonu nebo tabletu.


  

Přenos médií

Užijte si fotky, hudbu a filmy na vaší televizi VIERA i ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu doslova kdykoliv.

 
 

P-DC1-WEB14