Obnovit stránku

Viking A350

-29%
12 490 Kč
8 890 Kč
7 347 Kč bez DPH

Viking A350

Viking A350 je kombinovaná čistička, která v sobě spojuje zvlhčovač, ionizér i čističku vzduchu. Díky tomu vám zajistí dokonale čistý vzduch a navíc ještě zvlhčený vzduch, takže výrazně eliminuje výskyt alergenů a uleví vám při dýchání. Vzhledem k vysokému výkonu je čistička rovněž ideální pro všechny majitele domácích mazlíčků. O špičkové vyčištění vzduchu se stará sedminásobná filtrace, zatímco pro dokonalé proudění je k dispozici 360° cirkulace vzduchu. Ať už chcete vyčistit či zvlhčit vzduch v ložnici, dětském pokoji či obýváku, kombinovaná čistička Viking A350 je pro vás ideální volbou.

Klíčové vlastnosti čističky vzduchu Viking A350

  • Možnost dálkového ovládání čističky vzduchu
  • Ideální pro místnosti s výměrou do 50 m2
  • Režim spánku zajistí dokonale čistý a zdravý vzduch pro kvalitní spánek
  • Senzor prachu, teploty a vlhkosti odhalí i velmi drobné prachové částice
  • Sedminásobná filtrace Čistička vzduchu Viking A350 má sedminásobnou filtraci
  • Viking A350 v sobě spojuje zvlhčovač, ionizér i čističku vzduchu
  • 360° cirkulace vyčištěného vzduchu
  • Možnost manuálního i automatického nastavení filtrace čističky vzduchu Viking A350

Viking A350 má špičkovou filtraci

Čistička vzduchu Viking A350 v sobě kombinuje zvlhčovač s ionizátorem vzduchu, díky čemuž je výborným řešením pro všechny osoby trpící alergiemi. Díky sedminásobné filtraci bude vzduch vždy dokonale vyčištěn, což jej zbaví i těch nejjemnějších prachových částic. Čistička vzduchu Viking A350 disponuje 360° cirkulací čistého vzduchu při výstupu a 180° pro nasávání znečištěného vzduchu, díky čemuž je zajištěna špičková filtrace v celé místnosti.

Manuální i automatické nastavení

Při používání čističky vzduchu Viking A350 lze vybírat mezi manuálním a automatickým nastavením.  Můžete manuálně volit ze 4 stupňů rychlosti filtrace vzduchu, případně lze nastavit systém AUTO MODE, který automaticky přizpůsobí rychlost filtrace i ionizaci v závislosti na aktuální kvalitě ovzduší. Čističku Viking A350 lze rovněž nastavit pro provoz na určitý čas, a díky dálkovému ovladači je její ovládání velmi snadné. K dispozici je také režim spánku, který zajistí velmi čistý vzduch s 10 000 000 iontů na cm3, takže vám dopřeje pohodlný a velmi zdravý spánek.


Viking A350 má i zvlhčovač vzduchu

Čistička vzduchu Viking A350 disponuje zvlhčovačem s technologií přírodního odpařování přes vodní filtr, která se stará o optimální výkon 200 ml/h. Aktuální vlhkost můžete navíc jednoduše regulovat díky praktickému zobrazení vlhkosti. Pro přehledné zobrazení informací o pokojové teplotě, době filtrace či kvalitě vzduchu je k dispozici přehledný dotykový displej.

Citlivý senzor pro úpravu čištění

Pro dokonalý přehled o aktuální situaci je čistička vzduchu Viking A350 vybavena senzorem prachu, teploty a vlhkosti, který detailně monitoruje aktuální stav vzduchu, a podle zjištěných hodnot okamžitě upravuje čištění vzduchu. Díky kvalitnímu zpracování je senzor velmi citlivý, takže umí detekovat i drobné částice prachu do velikosti normy PM 2,5.

Autorizovaný servis značky VIKING

Předností značky VIKING je zastoupení autorizovaného servisu v ČR pro tuto značku. Pro jakékoliv vyřízení záruční, pozáruční reklamace, nebo opravy, se můžete kdykoliv obrátit na autorizovaný servis značky VIKING v ČR.

Parametry a specifikace

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko

Vlastnosti

Doporučená velikost místnosti 50 m2
Mobilní aplikace Bez aplikace
Příkon 65 W
Zvlhčovací výkon 420 ml/hod
Hlučnost 66 dB

Funkce

Funkce Časovač, Ionizace, Dětská pojistka, Ruční nastavení, Automatický režim

Rozměry

Hloubka 24,5 mm
Šířka 39,1 cm
Výška 60,3 cm

Vlastnosti

Mobilní aplikace Bez aplikace
Příkon 65 W
Vzduchový výkon 420 m3/hod
Doporučená velikost místnosti 50 m2
Maximální hlučnost 66 dB(A)
Minimální hlučnost 66 dB(A)

Filtry

Filtry HEPA, Uhlíkový

Funkce

Funkce Senzor kvality ovzduší, Časovač, Regulace výkonu, Dálkové ovládání, Displej, Zvlhčovač vzduchu, Noční režim, Automatický režim, Dětský zámek, Ionizace vzduchu, Pro alergiky, Dotykový panel, Senzor prachu
Kód:  VKNG0017
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  CVA350
P-DC1-WEB22