Alcohol
Alcohol – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,454
Finlandia Coconut 1l 37,5%
509,-
509 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Vodka - flavour coconut, country of origin Finland, volume 1 l This product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 509 Kč/1 l
Elisa Cherry mead 0,5 l 11 %
219,-
438 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Liqueur - Honey,, country of origin Czech Republic, Moravia region, volume 0,5 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 438 Kč/1 l
Medelix Cherry 0,7l 13%
399,-
570 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Liqueur - honey,,, country of origin Czech Republic, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 570 Kč/1 l
Jelzin SA Apple 1l 16,6%
319,-
319 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Alcoholic Beverage Products intended for persons over 18 years of age. Conversion - 319 Kč/1 l
Tom of Finland 0,5l 40%
820,-
1,640 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Vodka - wheat, country of origin Finland, volume 0,5 l This product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 1,640 Kč/1 l
Rudolf Jelinek Slivovice Zlatá 3Y 0,7l 45%
569,-
813 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 813 Kč/1 l
Hell Or High Water Spiced 0,7l 38%
855,-
1,221 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Spirits - Panamanian rum, tropical ripening, dark colour, nutmeg aroma, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion -...
Brewery Stern Sladek's selection of specials
674,-
150 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gift Box
Elisa Big skull with chilli mead 0,7 l 11 %
449,-
641 Kč/l
In stock 1 pcs at the supplier's
Liqueur - Honey,, country of origin Czech Republic, Moravia region, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 641 Kč/1 l
Ron Santiago de Cuba, Ron 8YO 0,7 l 40 %
810,-
1,157 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Rum - Cuban rum, volume 0,7 l, ageing 8 years The goods are intended for persons over 18 years of age. Conversion - 1,157 Kč/1 l
Ullersdorf Slivovitz 0,5 l 52 %
589,-
1,178 Kč/l
In stock 5 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,5 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 1,178 Kč/1 l
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
Rudolf Jelinek Slivovice 1994" Family reserve " 20Y 0,7l 46,9%
19,999,-
28,570 Kč/l
In stock 1 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 28,570 Kč/1 l
Elisa Archivní mead vintage 2019
499,-
1,248 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Gift Set - without added sugar and alcohol, alcohol content min. 11 %, volume 0,5 l
BuzzBallz Cocktails Lotta Colada 0,2 l 13,5 %
99,-
495 Kč/l
In stock > 20 pcs at the supplier's
Mixed Drink Products intended for persons over 18 years of age. Your age will be verified upon collection. Conversion - 495 Kč/1 l
Elisa Blueberry mead 0,7 l 11 %
259,-
370 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Liqueur - Honey,, country of origin Czech Republic, Moravia region, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 370 Kč/1 l
Božkov Griotte 1l 18%
339,-
339 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Liqueur fruit liquors, země původu Czech Republic - 339 Kč/1 l
Opihr Oriental Spiced Gin 0,7l 42,5% + 1x glass GB
940,-
1,343 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gin , země původu Great Britain - 1,343 Kč/1 l
Merser Double Barrel Rum 0,7l 43,1%
1,240,-
1,771 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Rum - vanilla aroma, tropical fruits, oak wood and nuts, country of origin Caribbean, volume 0,7 l, maturation period 12 years The product is intended for persons over 18...
Heffron Panama Rum 5Y 0,7l 38%
399,-
570 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Rum - Czech rum, golden colour, volume 0,7 l, maturation period 5 years The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 570 Kč/1 l
Finlandia lime vodka 1l 37,5%
509,-
509 Kč/l
In stock 5 pcs at the supplier's
Vodka - barley, flavour lime, country of origin Finland, volume 1 l This product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 509 Kč/1 l
Liqvére Peppermint 2l 20%
745,-
373 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Liqueur herbal liquor, země původu Czech Republic - 373 Kč/1 l
Anton Kaapl Slivovice 0,5l 47%
579,-
1,158 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,5 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 1,158 Kč/1 l
In the category Alcohol on Alza.cz, we currently have a total of 1454 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue