Best sellers, best alcohol
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked alcohol from the most sold to the least sold. You have 1461 products to choose from. Customers have the most interest in Bumbu Original 15Y 0,7l 40%, which you can buy for 779 Kč incl. VAT. If you’re intrested in alcohol in terms of the highest reviews, then look at the alcohol reviews and tests category.
All from 1,461
Bumbu Original 15Y 0,7l 40%
779,-
1,113 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Rum - tropical ripening, destilace Column still, golden colour, caramel aroma, vanilla, orange, fruit, banana and chocolate, country of origin Barbados, volume 0,7 l, maturation...
Diplomatico Reserva Exclusiva 12Y 0,7l 40%
759,-
1,084 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Rum - tropical ripening, Distillation Pot Still, amber colour, vanilla aroma, brown sugar, maple syrup and orange peel, country of origin Venezuela, volume 0,7 l, maturation period...
Elisa Whip for germs - a gift for men and women
499,-
1,248 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Gift Box - Elisa, premium gift box
Jack Daniel's McLaren 0.7L 43% vol. - Limited Edition 2026 (Carton)
699,-
999 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Whisky - 999 Kč/1 l
Hustopečská Mandlovka 0,5l 38%
419,-
838 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Spirit - bittersweet almond flavour in a delicious spirit from the unique region of South Moravia, a fine alcoholic drink with a pleasant almond bitterness - 838 Kč/1 l
Prosecco Superiore Asolo DOCG Brut sparkling dry 0,75 l 11 %
275,-
367 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sparkling Wine - Brute, Glera, Italy, volume 0,75 l, an alcohol content of 11 % vol. Products intended for persons over 18 years of age. Conversion - 367 Kč/1 l
Žufánek Slivovitz 0,5l 50%
699,-
1,398 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Spirit - slivovice, country of origin Czech Republic, volume 0,5 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 1,398 Kč/1 l
Diplomatico Reserva Exclusiva Mini 12Y 0,05l 40%
129,-
2,580 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Rum - tropical ripening, Distillation Pot Still, amber colour, vanilla aroma, brown sugar, maple syrup and orange peel, country of origin Venezuela, volume 0,05 l, maturation...
Apicor cherry chilli 1L 25%
499,-
499 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Liqueur - fruity, type Griotka, country of origin Czech Republic, region Bohemia, volume 1 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion -...
Baron Hildprandt Ripe Pear 0,7l 40%
729,-
1,041 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Spirits - country of origin Czech Republic, volume 0,7 l. Products intended for persons over 18 years of age. Conversion - 1,041 Kč/1 l
El Clásico Salted Caramel 0,5 l 30% vol.
209,-
418 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Rum - Dominican rum, volume 0,5 l, ageing 5 years The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 418 Kč/1 l
Svijanský Máz Světlý Ležák keg 5l 11°
333,-
67 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Beer - lager, bright, packed in a keg, country of origin Czech Republic, an alcohol content of 4,8 % vol. Products intended for persons over 18 years of age....
ZD Němčičky Bag in Box, Sauvignon, 3 l, 13 % vol.
399,-
133 Kč/l
In stock 4 pcs at the supplier's
Wine - 133 Kč/1 l
Krusnohor Tasting set 12x0,5l
599,-
100 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Beer -, packed in non-returnable glass, country of origin Czech Republic - 100 Kč/beer - from 100 Kč/1 l
Bumbu XO 18Y 0,7l 40%
909,-
1,299 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Rum - tropical ripening, destilace Column still, golden colour, caramel aroma, vanilla, orange and spices, country of origin Barbados, volume 0,7 l, maturation period 18 years...
Svijany 450 Premium Lezak keg 5l 4,6%
357,-
71 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Beer - lager, bright, 11 °, packed in a keg, country of origin Czech Republic, an alcohol content of 4,6 % vol. Products intended for persons over 18 years of age....
Becherovka 0,05l 38%
69,-
1,380 Kč/l
In stock > 20 pcs at the supplier's
Liqueur herbal liquor, země původu Czech Republic - 1,380 Kč/1 l
Baron Hildprandt Ripe Raspberry 0,7l 40%
729,-
1,041 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Spirits - country of origin Czech Republic, volume 0,7 l. Products intended for persons over 18 years of age. Conversion - 1,041 Kč/1 l
OMG Gin 0,5l 45%
599,-
1,198 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Gin , země původu Czech Republic - 1,198 Kč/1 l
Flor De Caña Centenario Gold 18Y 0,7l 40%
1,255,-
1,793 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Rum - tropical ripening, dark gold colour, oak aroma, country of origin Nicaragua, volume 0,7 l, maturation period 18 years The product is intended for persons over 18...
Zufanek Meruňkovica 0,5l 45%
579,-
1,158 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Spirit - apricot, country of origin Czech Republic, volume 0,5 l The product is intended for persons over 18 years of age. Conversion - 1,158 Kč/1 l
Žufánek Bohemian Gin 0,7 l 45 % vol.
895,-
1,279 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gin , země původu Czech Republic, kraj Bohemia - 1,279 Kč/1 l
Bozkov Peppermint 3l 19%
1,129,-
376 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Liqueur herbal liquor, země původu Czech Republic - 376 Kč/1 l
Santos Dumont Rum Elixir XO 0,7l 40%
799,-
1,141 Kč/l
In stock > 5 pcs at the supplier's
Rum - tropical ripening, Distillation Pot Still, golden colour, aroma honey and coconut, country of origin Brazil, volume 0,7 l The product is intended for persons over 18...