AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 21,537
INNISFREE Black Tea Treatment Essence 75 ml
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - 999 Kč/100 ml
HAIER HPCF1040 FLORIS 400ml
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Perfume ideal for all fabrics, 400 ml for up to 80 wash cycles, The fragrance is composed of 100% concentrated perfume, which ensures greater intensity and does not leave...
Ergonomic 4 140 × 200 cm
New arrival
14,696,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Mattress Dimensions - 140 cm ×200 cm × 22 cm, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg, Washable cover, Reversible and Medical
Tea Garden Cranberry Magic 300 g - fruit tea
299,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 300 g, composition cranberry - 997 Kč/1 kg
ALFAPARF MILANO Semi di Lino Style&Care Sculpting Hairspray 250 ml
519,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for all hair types, protects from UV radiation, external influences and colour fading, extra strong hold, volume 250 ml -...
ELMEX Enamel Repair 75 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
Ergonomic 4 90 × 200 cm
New arrival
8,645,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Mattress Dimensions - 90 cm ×200 cm × 22 cm, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg, Washable cover, Reversible and Medical
Bellissima 11967 Airsleek
1,999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Flat Iron - plate material: ceramics, plates: with keratin, plate width: 30mm, temperature range: 180°C - 200°C, temperature control, automatic shutdown and wet ironing, power: 640...
LUMENE Invisible Illumination Liquid Blush Arctic Rose
799,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Blush - long-lasting, suitable for sensitive, mixed and dry skin, liquid consistency, contouring, smoothing and moisturising, lasts up to under 24 hours, product belongs to vegan...
BOROTALCO Intensive Deo Spray 150 ml
from
93,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, fresh, protective and softening, long-lasting, volume: 150 ml - from 73 Kč/100 ml
Ergonomic 4 80 × 200 cm
New arrival
8,645,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Mattress Dimensions - 80 cm ×200 cm × 22 cm, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg, Washable cover, Reversible and Medical
ProfiCare PW 3112 white
699,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bathroom Scale
LUMENE Haircare Nordic Volume Volume & Lift Shampoo 300 ml
309,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, repair effect nourishes, for extra volume, volume 300 ml, vegan, paraben-free and silicone-free - 103 Kč/100 ml
Hami Pasta with pumpkin and chicken 6×200 g
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added salt, 6 pc(s) in the package - 50 Kč/pcs - from 249 Kč/1 kg
Ergonomic 2 140 × 200 cm
New arrival
12,467,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Mattress Dimensions - 140 cm ×200 cm × 20 cm, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg, Washable cover, Reversible and Medical
ProfiCare HR 3012 replacement head
399,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Replacement Blade Refill - men's, compatible with series - 200 Kč/1 pc(s)
IDA WARG Late Night Shower MousseComfy formula 200 ml
337,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 169 Kč/100 ml
WELEDA Breast massage oil 50 ml
309,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil - promotes the creation and release of breast milk, 100% natural composition
Blue Medic Junior 140 × 200 cm
New arrival
11,862,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Mattress Dimensions - 140 cm ×200 cm × 18 cm, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg, Reversible, Antibacterial and Medical
Pebbly PKV-081 Baking rectangular bowl, 1,6 l
1,009,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Baking Pan -
Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin Charging Serum
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,163 Kč/100 ml
OLD SPICE Wolfthorn Shower Gel and Shampoo 3in1 400ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, refreshing, 400 ml volume - 30 Kč/100 ml
Blue Medic Junior 80 × 200 cm
New arrival
6,978,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Mattress Dimensions - 80 cm ×200 cm × 18 cm, firmness: medium stiff, weight capacity 130 kg, Reversible, Antibacterial and Medical
Vortice axial fan Punto Filo Mf 100/4" T HCS LL
4,477,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Bathroom Exhaust Fan with diameter of 100 mm, maximum airflow 85 m3/h, input power 15 W, noise level of 31 dB, number of speeds 1, white colour