AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 21,479
Drawer chest MEGA PLAST MP1335 white
1,199,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Chest of Drawers with drawers, with feet made of: polypropylene, dimensions: 90,5 × 38 × 44 cm (H × W × D), white color
VICEROY JEWELS Trend 13039E100-99 (Ag925/1000, 1,7 g)
1,090,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - semicircles, clasp style: friction back, theme: without theme, women's, material: silver, hallmark: silver 925/1000, surface finish: gilding, weight: 1.7 g,...
PARODONTAX Classic Fluoride Free 75ml
Great price
115,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, helps prevent gum disease, volume 75 ml - 1,533 Kč/1 l
Nimco Toilet brush Tabo black ceramic - toilet brush metal TA 3194-90
515,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toilet Brush - freestanding, ceramic container black matt, brush handle stainless steel, soft-touch finish, black matte, material ceramic, plastic, stainless steel, suitable for...
DKNY Ice Pop Berry Bliss Body Mist 250 ml
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for normal skin, refreshing, 250 ml volume - 108 Kč/100 ml
FINISH Ultimate All in 1 Plus Fresh 64 pcs
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, All in 1 and Finish Ultimate Plus, 64 pc(s) in package - 7.17 Kč/1 pc(s)
RUNTO Quick-drying towel 80×130 cm, purple
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Towel - Sports and Beachfront
FRAGRANCE WORLD Brown Sugar Artisan Perfumery EdP 80 ml
379,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - for men and women, floral main fragrance, volume 80 ml - 474 Kč/100 ml
PAMPERS Premium Care Pants size 7 (40 pcs)
Great price
519,-
Save 30,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nappies for children 15 + kg, size 7, moisture Indicator, anatomically Shaped Absorbent Core, prevents diaper rash and extra Breathable - 12.98 Kč/pcs - from 12.98 Kč/1 pc(s)
RUNTO Quick-drying towel 80×130 cm, neon pink
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Towel - Sports and Beachfront
SILVER CAT SC546 (Ag925/1000; 0,92 gr)
990,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - drop, clasp style: friction back, theme: plain , women's, material: silver, hallmark: silver 925/1000, surface finish: gilding, encrustation: cubic zirconia
CARE + PROTECT Cotton wash 400 ml
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Perfume - laundry perfume, for washing machine, 100% essence; elegant, delicate and fresh fragrance that combines floral and woody notes; The harmonious composition leaves...
Ravak 915.00 Shower hose 150 cm metal with protective coating
502,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shower Hose - metal with protective layer of durable plastic - prevents scratching of your bathtub, EasyTwist - free rotation of the shower rose prevents twisting of the hose,...
LANCÔME Absolue Longevity MD Intercept The Cream 30ml
New arrival
2,870,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: mature, 30 ml - 9,567 Kč/100 ml
VANISH Oxi Action gel for bleaching and stain removal 2 l
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 2000ml - 145 Kč/1 l
Nimco Bathroom and shower shelf without drilling - black metal 2091-H-30-90
773,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bathroom Shelf - stainless, without drilling, assembly by gluing, surface finish black matt, material: aluminium, drip holes, long service life, Sanitary, Bathroom, practical...
HOUSE OF HUR Midnight Soothing Cleansing Balm 50 ml
439,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Balm -, with a volume of 50ml
PERSIL Universal 2,2 kg (40 washes)
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Powder - all-purpose, for colour, white and black, for routine maintenance, from EU, number of washes: 40 Washes, 2200 g - 8.73 Kč/washing - from 159 Kč/1 kg
RUNTO Towel 80×130 cm, blue
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Towel - Sports and Beachfront
TOMMY HILFIGER Wedding 1710627
3,689,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch - analog time display, movement quartz, round dial shape, date, elegant, arabic indexes, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: stainless steel, case...
HAWAIIAN TROPIC Silk Hydration Spray SPF50 220 ml
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray -, the sun protection factor will provide your skin with very strong UVB protection - 181 Kč/100 ml
Ravak 915.02 Shower hose 200 cm metal with protective coating
544,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shower Hose - metal pc with protective layer of durable plastic - prevents scratching of your bathtub, EasyTwist - free rotation of the shower rose prevents twisting of the hose,...
LUMENE Core Eyeshadow Palette Nordic Neutrals
766,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Shadow Palette - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 1,915 Kč/100 g
METYLAN Normal 125g
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mounting Adhesive -