AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 21,436
AMBI PUR Bathroom Aloha 8 ml
96,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - gel, will keep your interior fresh for hours - 12,000 Kč/1 l
Nimco Toilet brush WC set stainless steel - ceramic without drilling Unix chrome UN-13094KU-26
889,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Toilet Brush with a circular base shape
Meucci Adjustable SNAKE Flat Chain
301,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Chain Necklace
L'ORÉAL PARIS Bright Reveal Anti-Dark Spot 30 ml
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,330 Kč/100 ml
Nimco Bathroom and shower shelf, wire corner - metal Kibo Ki-14003-26
1,203,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bathroom Shelf - with atypical base, mount type: for dowel and wall-mounted
SKINFOOD Rice Brightening Cream 60 ml
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , 60 ml - 765 Kč/100 ml
CERESIT CS 23 Glass, transparent 280 ml
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Silicone - to seal joints of non-porous materials, to seal windows and doors, aquariums and for construction joints, ozone resistant, UV radiation, weathering and extreme...
BELLATEX cotton 91/214 50 × 50 cm red
109,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Pillowcase with zipper, material: cotton, colour: red
SKINFOOD Pantothenic Water Parsley Refresh Cleansing Foam
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Foam – 150 ml, - 253 Kč/100 ml
PRIMEROS Finger Vibe Vibrating Thimble, 1 piece
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vibrating Ring made of high quality silicone for 20 minutes of intense vibrations
MFH Rope 9 mm × 15 m, green
293,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Rope -
GOSH Soft'n Tinted Lip Balm 010 Espresso Martini 8 ml
219,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Gloss - gives your lips charming shimmer and glow - 2,738 Kč/100 ml
FA Divine Moments deodorant 150 ml
from
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray, floral, protective and refreshing, for everyday use, volume: 150 ml - from 51 Kč/100 ml
Richter Czech ES.50/50. CE safety insert RC3
549,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cylinder - security class: RC3, resistant to drilling, bumping and lockpicking, identification card, dimensions: 50/50, 6 keys included
LUMENE Natural Glow Blush Shade 2 Berry Glow
459,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Blush - long-lasting, suitable for sensitive, normal and mixed skin, compact consistency, contouring, smoothing and moisturising, lasts up to under 24 hours, product belongs to...
BOROTALCO Active Sea Salt Fresh Deo Spray 150 ml
from
101,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, fresh, protective and softening, long-lasting, volume: 150 ml - from 79 Kč/100 ml
Bellatex Bany Uni 60 × 50 cm 810/011 maze orange
174,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toilet Mat - square, non - slip, dimensions 60 × 50 cm (W×L), made of polypropylene, color orange
LUMENE Natural Glow Skin Tone Perfector Shade 4 Berry Blush
394,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Blush - long-lasting, suitable for sensitive, dry and mature skin, creamy consistency, contouring, smoothing and moisturising, lasts up to under 24 hours, product belongs to vegan...
ZIAJA Cocoa Butter Cream Shower Soap 500 ml
Great price
95,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for both women and men suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, brightening and softening, active ingredients include cocoa butter,...
BELLATEX Travel pillow horseshoe Korall 24/030 approx. 30×35 pink cube
195,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Travel Pillow - for adults, washable, polyester filling material, coating material polyester, by the neck, a pattern of abstraction, dimensions 30 × 35 cm (H×W), white, pink and...
ALFAPARF MILANO YE Nutritive Nourishing Mask 500 ml
375,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for soft, dry and fine and thinning hair, 500ml volume, effect: hydration, nutrition, gloss, softness and easy combing - 75 Kč/100 ml
BATISTE Oriental 200 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - for greasy and normal hair, volume 200 ml - 50 Kč/100 ml
Ravak CR 410.00 Holder with Container and Toilet Brush
740,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Toilet Brush with a circular base shape
IDA WARG Luxurious Flower Shower Mousse Lush Formula 200 ml
319,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 160 Kč/100 ml