AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 21,427
GOSH Kaos Deo Spray 150 ml
199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray,, protective, for everyday use, volume: 150 ml - 133 Kč/100 ml
FA Men Invisible Power antiperspirant 150 ml
77,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray, protective, does not stain, 150 ml volume - 51 Kč/100 ml
NIMCO Monolith toilet brush
515,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toilet Brush with a circular base shape
GOSH Peptide Lip Gloss 001 Diamond 7 ml
Great price
239,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Gloss - gives your lips charming shimmer and glow - 3,414 Kč/100 ml
ĽORÉAL PARIS Micellar Water Sensitive Skin 400ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, for dry and sensitive skin, removes make-up and cleanses - 50 Kč/100 ml
NIMCO toilet brush with holder KE 22094K-26
1,117,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Toilet Brush with a circular base shape
ALFAPARF MILANO YE Curls Leave-In Butter Cr 500 ml
482,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - professional, for dry, wavy and curly hair, volume 500 ml - 96 Kč/100 ml
NIVEA Lemongrass & Oil 250 ml
from
75,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and protective, active ingredients include vitamin c, perfect for: irritated skin...
Ravak TD 410.20 Holder with container and toilet brush black
2,117,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Toilet Brush with a square base shape
REBECCA Diva BDVKOO29
1,794,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Necklace - women's, classic, chain-type, material zinc alloy, gold-plated, without casting
AlzaEco Levander for toilets 750 ml
Great price
59,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - for the toilets, with a lavender scent, to remove impurities, the smell, water and urinary stones, with perfume, does not burden domestic septic tanks or sewage...
Richter Czech EP.35/35.NI
213,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cylinder - , dimensions: 35/35, 3 keys included
KHADLAJ Malika Red CPO 20 ml
539,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Oil Perfume - - 2,695 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Miracles Lift & Volume Thickening Shampoo 1000 ml
349,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, for extra volume, anti-hair loss, volume 1000 ml, silicone-free and with vitamins - 35 Kč/100 ml
SAFE Wireless flammable and explosive gas detector 5YGAS-RF
1,390,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Gas Leak Detector - detects natural gas, mains power supply, detection reach 1000 m, acoustic, visual signals, signal volume 85 dB, features alarm, cover material plastic,...
CALVIN KLEIN Cotton Musk Body Mist 236 ml
699,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - moisturising and refreshing, 236 ml volume - 296 Kč/100 ml
GILLETTE Venus ComfortGlide Sugarberry Scent Platinum 1 pcs
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Razor - disposable, women's, 5 blades, moisturising strip - 259 Kč/1 pc(s)
Nimco Toilet brush toilet set made of acacia - wooden stainless steel Akaya AK 94
558,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toilet Brush - freestanding, acacia wood container, stainless steel brush handle, each piece is unique, natural material, no drilling required, suitable for homes, bathrooms,...
INNISFREE Green Tea Amino Cleansing Oil
619,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil , moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin
BELLA Baby Happy Junior Extra (48 pcs)
330,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disposable Nappies - Classic, Size 6, for a child weighing 15 to 20 kg, 48 pieces in the package, anatomical absorbent core, prevent diaper rash and without perfume, material...
Richter Czech RK. C1. BOLZANO. BB. CE
899,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Door Fittings - rosette, with square shape, handle - handle design, BB lock type, made of zamak, suitable for indoor use
ABIB Heartleaf Essence Calming Pump 50 ml
519,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - 1,038 Kč/100 ml
HARMONY Professional Premium O 130 mm (12 pcs)
569,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Paper Towels - two-layer - 0.22 Kč/1 pc(s)
SAFE FireSafe 10Y30-RF wirelessly connectable fire detector
Great price
790,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Smoke Detector - detects dust particles, battery-powered , detection reach 1000 m, acoustic, visual signals, signal volume 85 dB, battery indication, features: alarm, cover...