AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 22,559
PREGO Pozzuoli 10033-01
2,799,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunglasses - round, women' s, with hoops, leisure, UV400 protection, darkening, grey glass, glass material CR39, plastic frames, black colour of the frames, hard case, cleaning...
SYOSS Colour Shampoo 440 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured, normal and damaged hair, hydrates, repair effect, for extra shine, smoothing, volume 440 ml, with vitamins - 38 Kč/100 ml
Maggiore MA03, 3D3S, black, gold legs, gold handles
Discounted -11 %
6,499,-
7,319,-
In stock 1 pcs
Chest of Drawers with doors, with drawers, combined, with feet, wood decor: oak, made of: Chipboard and MDF, dimensions: 82,6 × 154,5 × 39 cm (H × W × D), black and gold color
Meucci Studánka Gold Adjustable Necklace
543,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Necklace - unisex, lariat (Y-shape), chain-type, with pendant, material surgical steel, gold-plated, PVD coating, weight 3.2 g, without casting, length 50 cm, width 0.7 cm
NIVEA Lemongrass & Oil 250 ml
from
75,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and protective, active ingredients include vitamin c, perfect for: irritated skin...
Desk VIGO in oak sonoma decor, white
Discounted -14 %
4,999,-
5,829,-
In stock 5 pcs
Kids' Desk - rectangular, with dimensions 154×160×52,8 cm (H × W × D), board made of chipboard, chipboard construction, drawers, attachment and police, total weight 70 kg
INNISFREE Black Tea Treatment Essence 75 ml
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - 999 Kč/100 ml
LUMANTE Vanilla Mocha 397 g
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - vanilla scent, - 88 Kč/100 g
Chest of drawers XXL 4D4S, decor oak matera light
4,499,-
In stock > 5 pcs
Chest of Drawers with doors, with drawers, without feet made of: chipboard, wood decor: oak, dimensions: 95,9 × 190 × 32 cm (H × W × D), black color
GOSH Celebration Volume & Length Mascara 001 Silver
317,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mascara - mascara type: classic, colour: black, effect: extension, volume and rotating - 3,170 Kč/100 ml
LADY SPEED STICK Aloe Sensitive 40 g
91,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, fragrance fresh fresh, refreshing, long-lasting, weight: 40 g
FAB 3H.00/BDNs 40/70 6 keys Box
-9 % off new
519,-
New 575,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cylinder - security class: RC3, resistant to drilling, bumping and lockpicking, identification card, dimensions: 40/70, 6 keys included
ALFAPARF MILANO Semi di Lino Style&Care Sculpting Hairspray 250 ml
519,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for all hair types, protects from UV radiation, external influences and colour fading, extra strong hold, volume 250 ml -...
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks A Calm & Quiet Place 567 g
684,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 121 Kč/100 g
ALZATOOLS Battery charger 20V, 3,5 A 35FCH20V BatteryONE 20V
389,-
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cordless Tool Charger with LED charging indication - 21.5 V, 3,5 A, 14×8,8×6,6 cm, compatible with BatteryONE 20V, 3-year warranty
ALFAPARF MILANO Semi di Lino Style&Care Twisted Curls 150 ml
599,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - professional and vegan, for wavy, curly, unruly and frizzy hair, protects from high temperature and external influences, medium hold, volume 150 ml - 399 Kč/100 ml
CATRICE HD Liquid Coverage 020 30 ml
199,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for oily, normal and mixed skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours, the product belongs to vegan...
ALZATOOLS PRO Impact Drill CBHD20V Brushless BatteryONE 20V (without AKU)
Great price
1,699,-
In stock > 5 pcs
Cordless Drill with hammer drill function - 20V, steel chuck 2–13mm with lock, 2 speeds: 0–500 or 0–2000rpm, 2 impact frequencies: 0–7500bpm or 0–30000bpm, max. torque 60Nm, torque...
Risala Oasis Fruity Oud EdP U 100 ml
449,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum Unisex, Oasis Fruity Oud, Perfumed water, foundation perfumes, 100 ml, Arabic perfume, Drawn by - 449 Kč/100 ml
SAVO Prim Floral fragrance 1,2 l
65,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, no applicator, weight 1200 ml
Pala Airgel Stone Antialergic, rigid mattress with higher load capacity up to 150 kg, 180 × 200 cm
6,499,-
In stock 3 pcs
Mattress Dimensions - 180 cm ×200 cm × 20 cm, firmness: Tough, weight capacity 150 kg, Orthopaedic, Washable cover and Reversible
LUMENE Invisible Illumination Liquid Blush Pink Blossom
851,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Blush - long-lasting, suitable for sensitive, mixed and dry skin, liquid consistency, contouring, smoothing and moisturising, lasts up to under 24 hours, product belongs to vegan...
Hami Pasta with pumpkin and chicken 6×200 g
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added salt, 6 pc(s) in the package - 50 Kč/pcs - from 249 Kč/1 kg
Pala Airy Foam AloeVera, zoned air mattress 140 × 200 cm
4,499,-
In stock 3 pcs
Mattress Dimensions - 140 cm ×200 cm × 16 cm, With massage profile, firmness: medium stiff, weight capacity 110 kg, Orthopaedic, Washable cover and Reversible