AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 22,566
GILLETTE Venus Pro ComfortGlide Coconut + 3 heads and wall holder
659,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Razor - with replaceable heads, women's, 5 blades, moisturising strip and ergonomic handle
MakTrade HRC 100
-7 % off new
4,649,-
New 4,999,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Heat Recovery Unit prevents humidity and mould growth, maintains room temperature effectiveness up to 90%, loudness 10dB(A) to 25 dB(A), max. air flow 16,99m3/h, standard length...
MORELLATO Tesori AIW273 925 (Ag925/1000, 3,19 g)
2,379,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - studs, clasp style: friction back, women's, material: silver, surface finish: rhodium plating, encrustation: cubic zirconia
CARE + PROTECT Cotton wash 400 ml
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Perfume - laundry perfume, for washing machine, 100% essence; elegant, delicate and fresh fragrance that combines floral and woody notes; The harmonious composition leaves...
ALZATOOLS PRO Cordless Reciprocating Saw CBRS20V Brushless BatteryONE 20V (battery not included)
-6 % off new
2,329,-
New 2,499,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Reciprocating Saw - battery-powered, adjustable cut, orbital and straight cutting, ergonomic rubberised handle, up to 3,100rpm, stroke length 28mm, max. wood cut 120mm, max. metal...
FRAGRANCE WORLD Brown Sugar Artisan Perfumery EdP 80 ml
379,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - for men and women, floral main fragrance, volume 80 ml - 474 Kč/100 ml
PERSIL Discs Expert Stain Removal 34 pcs
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour, removes stains while washing and for routine maintenance, 34 pc(s) in package - 9.68 Kč/1 pc(s)
Gusta Garden CHARLY CHILI XL self-watering, light grey
-9 % off new
1,169,-
New 1,290,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Flower Box -
CALVIN KLEIN Sheer Peach Body Mist 236 ml
699,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - moisturising and refreshing, 236 ml volume - 296 Kč/100 ml
GARNIER Skin Naturals Eye Cream with Vitamin C 15 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,060 Kč/100 ml
BETA Foam extinguisher 9 l F9 Uniex without fluorine incl. revision
4,699,-
In stock 1 pcs
Fire Extinguisher - Foam, fire class d and f, efficiency 183b and 75f + li 1200wh, size: 20cm × 67,2cm, holder, manometer, revision mark
LANEIGE Hydro UV Defense EX SPF50 Suncreen 50 ml
579,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen 50 ml volume
GARNIER Pure Active Anti-Imperfection Serum AHA + BHA CHARCOAL
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 830 Kč/100 ml
Nightstand in cashmere matt, headboard in cashmere glossy 2S 40
New arrival
1,299,-
In stock 2 pcs
Night Stand - rectangular, construction material: chipboard, plate material: chipboard, size: 40 × 55,5 × 39cm beige colour
TOMMY HILFIGER Wedding 1710627
3,689,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch - analog time display, movement quartz, round dial shape, date, elegant, arabic indexes, mineral glass, waterproof rating 50 m (5 ATM) , case material: stainless steel, case...
Hami 3 toddler milk with vanilla flavour 5×600 g
1,095,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free and palm oil free - 219 Kč/pcs - from 365 Kč/1 kg
Bedside table white matt, front white glossy 2S 40
New arrival
1,299,-
In stock 2 pcs
Night Stand - rectangular, construction material: chipboard, plate material: chipboard, size: 40 × 55,5 × 39cm white colour
ALFAPARF MILANO YE Repair Reparitive Shampoo 500 ml
Great price
370,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for damaged hair, repair effect, volume 500 ml, professional - 74 Kč/100 ml
L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser Anti-Ageing Power Eye Cream 15 ml
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 2,193 Kč/100 ml
Chest of drawers Simple white matt / white glossy 6S 120
5,299,-
In stock 2 pcs
Chest of Drawers with doors, with drawers, combined, without feet made of: chipboard and plastic, dimensions: 78,5 × 120 × 39 cm (H × W × D), white color
ALFAPARF MILANO YE colour Care Shampoo 500 ml
379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for coloured hair, hydrates nourishes, for extra shine, volume 500 ml, professional, paraben-free and sulphate-free - 76 Kč/100 ml
Oral-B 3D White Advanced Luxe Perfection 75 ml Menthol
91,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,213 Kč/1 l
Chest of drawers Simple black matt 2D3S 120
3,499,-
In stock 3 pcs
Chest of Drawers with doors, with drawers, combined, without feet made of: chipboard and plastic, dimensions: 7,85 × 120 × 39 cm (H × W × D), black color
LUMENE Core Eyeshadow Palette Nordic Neutrals
766,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Shadow Palette - colour: Mixed colours, Pallete (5 or more) number of shades - 1,915 Kč/100 g