AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 22,606
REBECCA Diva BDVOO01
884,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - drop, clasp style: friction back, women's, material: zinc alloy, surface finish: gilding, weight: 4.5 g, encrustation: without casting, includes pair earrings, height 3...
AlzaEco Citrus Dishwashing Detergent 900 ml
Great price
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - effectively removes grease and dirt, citrus scent, gentle on the skin, suitable for hand-washing dishes, does not burden home septic tanks or wastewater treatment...
Yale Mortise lock 5220/20, WC 6, left/right
259,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Mortise Lock - lock depth 60 mm, a single west barrier, double-sided right-handed shotgun without transmission, surface white zinc, use of toilet handle, face width 20 mm, backset...
SILVER CAT SC581 (Ag925/1000; 2,30gr)
1,290,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Charm -, gold-plated, setting: cubic zirconia, material is silver, weight: 2,3 g
WELEDA Nipple Balm 25 g
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nipple Cream - suitable for use during pregnancy and breastfeeding, helps prepare the breasts for breastfeeding, promotes nipple health and provides relief from chapping
Richter Czech RK. C36. RIMINI. WC. NIMAT
919,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Door Fittings - rosette, with square shape, handle - handle design, WC lock type, made of aluminium, suitable for indoor use
SKINFOOD Pantothenic Water Parsley Refresh Cleansing Foam
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Foam – 150 ml, - 253 Kč/100 ml
PERSIL Universal 2.97 l (66 washes)
449,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour clothing, for regular washing, 66 wash cycles, volume 2970 ml - 6.80 Kč/pcs - from 151 Kč/1 l
BusyKids Wall Clock World Map Bright
890,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Wall Clock , clock type: Analog, power supply: Battery, best placed: Kitchen, Kids' room, Living room and Bedroom, colour: Transparent
CALVIN KLEIN Euphoria Bold Elixir EdP 30 ml
1,379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 4,597 Kč/100 ml
PERSIL Expert Sensitive 1.8 l (40 washes)
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour clothing, for sensitive skin, for regular washing, 40 wash cycles, volume 1800 ml - 8.73 Kč/pcs - from 194 Kč/1 l
MFH Rope 7 mm × 15 m, green
225,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Rope -
INNISFREE Black Tea Youth Enhancing Oil_30 ml
1,019,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Oil suitable for these skin types: sensitive, mixed, dry and mature,, moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin - 3,397 Kč/100 ml
CERESIT CS 23 Glass, transparent 280 ml
269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Silicone - to seal joints of non-porous materials, to seal windows and doors, aquariums and for construction joints, ozone resistant, UV radiation, weathering and extreme...
Nimco Paper towel dispenser for paper towels folded HP 9580-04
859,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Hand Towel Dispenser - ABS material, HIPS, PC with silver metallic finish, suitable for households, bathrooms, hotels, public spaces, moisture resistant, mounting kit included
ABIB Heartleaf Calming Toner Skin Booster 200 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for normal skin types - 175 Kč/100 ml
Well Done Fine Bleaching Wipes 12 pcs
64,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Colour Absorbing Sheets prevents discolouration
Ravak Slim S shelf
1,104,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Bathroom Shelf - mount type: for dowel and wall-mounted
GOSH Everything For Her Antiperspirant Deo Roll-on 75 ml
173,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, roll-on,, protective, for everyday use, 75 ml volume - 231 Kč/100 ml
ĽORÉAL PARIS Revitalift Filler Eye Cream, 30ml
359,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 1,197 Kč/100 ml
Ravak FL 063.00CR. O2. RB072 2-way thermostatic mixer without body, chrome
5,772,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Tap - shower, installation unit under plaster, thermostatic control type, material: metal, modern style, does not include shower head and with two outlets
LUMENE Luminous Moisture Satin Lipstick Shade 11 Rosehip
394,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick creamy, properties: moisturising
Hami Creamy risotto with sea cod 6×200 g
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat and pasta, for babies from 8 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added salt, 6 pc(s) in the package - 50 Kč/pcs -...
Ravak 984.00 Chrome Slim shower head, 300 mm
3,392,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Rain Shower - chromed surface finish, round, stainless steel, 1/2" attachment type, silver colour, dimensions 30 × 30 × 4.4 cm (H×W×D)