AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 22,514
LUMENE Nordic Ageless Eye Cream 15ml
1,137,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 7,580 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Repair & Protect 350 ml
169,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, nutrition and protection, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 48 Kč/100 ml
Ravak KN 410.20GB Holder with toilet brush and container, brushed graphite
842,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Toilet Brush with a circular base shape
SKINFOOD Pear Mint Food Mask 120 g
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, nourishing and soothing, meant for the following skin type(s): sensitive, oily, normal and mixed - 698 Kč/100 ml
NIVEA Face Cellular Luminous CC fluid medium 40 ml
499,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
CC cream for women daily, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: toning, shrinks pores and SPF faktor, 40 ml - 1,248 Kč/100 ml
Predator Q1 Self-adhesive 2D wallpaper for doors, botanical theme
799,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Self-Adhesive Wallpaper - size 950 mm × 2150 mm, washable, removable
BIODANCE Skin Refining Mild PHA Toner 150 ml
469,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin - 313 Kč/100 ml
PERSIL colour 2,2 kg (40 washes)
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Powder - all-purpose, for colour, maintain colour intensity and for routine maintenance, from Germany, number of washes: 40 Washes, 2200 g - 8.73 Kč/washing -...
Ravak FL 022.20BLM. +S Bathroom wall-mounted mixer with shower set, black matt
5,661,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Shower Set - rounded shower holder, 1/2" thread, wall mounted, 3 functions, shower hose length 15 cm
SKINFOOD Yuja C Vita Daily Mask 30 pcs (270 g)
619,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - textile, nourishing and antioxidant
NIVEA MEN Power Serum 2in1 30 ml
599,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,997 Kč/100 ml
X-Site Retro double wall switch ceramic white without frame
489,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Light Switch -
SKINFOOD Blue Chamomile Hyaluronic Pad 70 pcs (170 ml)
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads - 8.56 Kč/1 pc(s)
NIVEA MEN Stick Deo Cool Kick 50 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying, travel and for everyday use, volume: 50 ml -...
X-Site Retro switch ceramic square white without frame
399,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Light Switch -
SKINFOOD Black Sugar Perfect PHA Ampoule 50 ml
619,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,238 Kč/100 ml
PANTENE Pro-V Hair Oil With Argan 100 ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Oil for for all hair types, damaged and dry, leave-in care, effect: nutrition, regeneration and gloss, 100 ml volume, for women - 159 Kč/100 ml
X-Site Retro double switch ceramic square white without frame
444,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Light Switch -
SKINFOOD Basil Teatreecinic Cooling Pad 70 pcs (180 g)
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Pads - 8.56 Kč/1 pc(s)
BOROTALCO Active Sea Salt Fresh Deo Spray 150 ml
from
101,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, spray, fresh, protective and softening, long-lasting, volume: 150 ml - from 79 Kč/100 ml
AMS Clock 5594
1,872,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Wall Clock , clock type: Analog, power supply: Battery, best placed: Kitchen, Living room and Bedroom, colour: Grey and Silver
INNISFREE Green Barley Peeling Gel 120 ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - 283 Kč/100 ml
GARNIER Hyaluronic Aloe Gel Wash 200 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, for normal skin, suitable for mature skin, suitable for dry skin, suitable for mixed and oily skins - 70 Kč/100 ml
AMS Clock 9646
2,439,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Wall Clock , clock type: Analog, power supply: Battery, best placed: Kids' room, Living room and Bedroom, colour: Grey