AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 22,461
SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle Express Repair 200 ml
190,-
In stock > 10 pcs
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, smoothing, regeneration and deep cleaning, best for hair type: for all hair types, damaged, dry, frizzy and unruly and...
GOSH Soft'n Tinted Lip Balm 005 Pink Rose 8 ml
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Gloss - gives your lips charming shimmer and glow - 3,738 Kč/100 ml
PRITT Refill Non-Permanent 8.4mm x 16m
204,-
In stock > 10 pcs
Tape Dispenser - repair, tape width of 8,4mm, roll of 16m
GOSH Velvet Touch Lipliner Waterproof 016 The Red 1 ml
277,-
In stock > 5 pcs
Contour Pencil - for irresistible lips, for long-lasting lipstick - 23,083 Kč/100 g
NIVEA Black & White Clear 50 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Antiperspirant - for women, roll-on,, protective, does not stain, 50 ml volume - 198 Kč/100 ml
REBECCA Diva BDVBOO08
1,014,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bracelet - women's, rigid, chain-type, material: zinc alloy, surface finish gilding, no gemstones, length 19 cm
YVES ROCHER detoxifying shampoo 300 ml
229,-
In stock > 10 pcs
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 300 ml, silicone-free and sulphate-free - 76 Kč/100 ml
REBECCA Diva BDVBOO06
1,014,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bracelet - women's, rigid, chain-type, material: zinc alloy, surface finish gilding, no gemstones
FA Mystic Moments 750 ml
from
134,-
In stock > 10 pcs
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive and normal skin, refreshing, formula: vegan, 750 ml volume - from 19.87 Kč/100 ml
REBECCA Diva BDVOO04
1,014,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Earrings - drop, clasp style: friction back, women's, material: zinc alloy, surface finish: gilding, weight: 5.5 g, encrustation: without casting, includes pair earrings, height...
LADY SPEED STICK Gel 24/7 Invisible 65 g
from
89,-
In stock > 20 pcs
Antiperspirant - for women, stick,, cleaning and refreshing, against odor, weight: 65 g
REBECCA Diva BDVOO03
1,014,-
In stock 3 pcs
Earrings - drop, clasp style: friction back, women's, material: zinc alloy, surface finish: gilding, weight: 5 g, encrustation: without casting, includes pair earrings, height 6 cm...
COLGATE Advanced Mix 6×75 ml
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 450 ml, 6 toothpastes in the pack -...
Silver Cat SC606 (Ag 925/1000, 2,43 g)
1,269,-
In stock 2 pcs
Charm - glossy finish, rhodium coated, gold-plated, setting: cubic zirconia, material is rose gold and silver, weight: 2,43 g
KNEIPP Pure Relaxation 600 g
179,-
In stock > 5 pcs
Bath Salt -, vegan, soothing, relaxation and warm, use: women's and men's, weight: 600 g - 30 Kč/100 g
SILVER CAT SSC533534 (Ag925/1000, 9,12 gr)
3,280,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Jewellery Gift Set - for women, made of: silver, fineness: silver 925/1000, weight: 9,12g
HARMONY COMFORT 24 XXL
199,-
In stock 1 pcs
Toilet Paper - two-ply, perfume free - 8.29 Kč/roll - from 1.28 Kč/1 sheet
SILVER CAT SC554 (Ag925/1000; 2,16gr)
1,150,-
In stock 5 pcs
Charm -, gold-plated, setting: cubic zirconia, material is silver, weight: 2,1 g
VICTORIA'S SECRET Aqua Kiss 236ml
439,-
In stock > 5 pcs
Body Lotion - women's, moisturising, 236 ml volume - 186 Kč/100 ml
SILVER CAT SC539 (Ag925/1000; 2,40gr)
1,190,-
In stock > 5 pcs
Charm -, gold-plated, setting: cubic zirconia, material is silver, weight: 2,4 g
SCHWARZKOPF GLISS KUR Total Repair Express 19 200 ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, smoothing and regeneration, best for hair type: damaged and dry - 85 Kč/100 ml
CALVIN KLEIN Sheer Peach Body Mist 236 ml
699,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - moisturising and refreshing, 236 ml volume - 296 Kč/100 ml
SCHWARZKOPF TAFT Ultra 250 ml
from
132,-
In stock > 10 pcs
Hairspray - vegan, pro coloured, fine, greasy, normal, damaged, dry, wavy, curly, unruly, frizzy, aging and greying hair, provides protection from external influences, extra strong...
NINE LESS B-Boost 1% Kojic Acid Toner 200 ml
319,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for normal and dry skin types - 160 Kč/100 ml