AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 22,549
FINISH Quantum All in 1 Fresh 111 pcs
629,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Tablets - combined, All in 1 and Finish Quantum, 111 pc(s) in package - 5.67 Kč/1 pc(s)
Bruno Double leg chain ECG curve
422,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Chain Necklace
YVES ROCHER Pure Menthe Deep Cleansing Gel 390 ml
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, suitable for mixed and oily skins - 118 Kč/100 ml
Bruno Chain Figaro 55/0,3 cm
362,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Chain Necklace
NIVEA Q10 Extra Nourishing Firming Milk 400 ml
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, protective and refreshing, cellulitis, stretch marks and dry skin, for sensitive, normal and dry skin, with hyaluronic acid, 400 ml...
CLAUDE BERNARD 20509 3M NAN
9,399,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, 12/24 hour format, elegant, numberless, sapphire glass, waterproof rating 30 m (3 ATM), case material:...
BOROTALCO Deodorant Soft 50 ml
from
82,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, roll-on, floral, long-lasting, volume: 50 ml - from 192 Kč/100 ml
Sailbrace Tennis braided bracelet, silver
690,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Bracelet - unisex, flexible, string, material: stainless steel, surface finish matte, no gemstones, length 24 cm
NIVEA MEN Sensitive Shower Gel 2 × 500 ml
235,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, relaxing and soothing, 1000 ml volume - 24 Kč/100 ml
Bruno Earrings with rhinestones black
241,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Earrings - studs, clasp style: friction back, theme: plain , women's, material: surgical steel, surface finish: PVD layer, weight: 3 g, encrustation: crystals, includes pair...
WELEDA Marigold massage oil 100 ml
369,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Oil 100 ml - suitable for sensitive skin - 369 Kč/100 ml
GLASSA Polarized sunglasses PG 455, black
388,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses - square, women' s, leisure, UV400 protection, black, smoky, polarizing glasses, contrast enhancement, plastic frames, black colour of the frames, canvas bag in the...
GILLETTE Sport Triumph 70 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, gel, 70 ml volume - 199 Kč/100 ml
Lige Woman 89109-3
1,348,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Watch women's - analog time display, movement quartz, round dial shape, 12/24 hour format, elegant, roman indexes, mineral glass, waterproof rating 30 m (3 ATM), case material:...
+Gift Chain Necklace FREE gift for ladies watches with a value of 599,-
LUMANTE Lavender 85 g
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - lavender scent, - 128 Kč/100 g
Bruno Adjustable bracelet SHAPED HEART
362,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Bracelet - women's, flexible, chain-type, material: surgical steel, surface finish glossy, jewellery weight 8 g, no gemstones, length 20 cm
Weleda Relax Lavender Shower Cream 200 ml
199,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for women, suitable for normal skin, moisturising, no artificial colours and aluminium-free, 200 ml volume - 100 Kč/100 ml
GLASSA Polarized sunglasses PG 446, floral pattern
388,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses - oval, women' s, leisure, UV400 protection, black, smoky, polarizing glasses, contrast enhancement, plastic frames, black and pink colour of the rims, canvas bag in...
KNEIPP Me Time 200 ml
82,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for children unisex, suitable for normal skin, softening, perfect for: dry skin, 200 ml volume for children - 41 Kč/100 ml
Sailbrace Runner Donna
419,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Bracelet - unisex, flexible, string, material: stainless steel, surface finish matte, no gemstones, length 24 cm
AlzaEco Washing Papers colour (10 washes)
Great price
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Sheets - alternative to washing powders, gels and capsules, the power of concentrated detergent is in every washcloth, for washing all types of coloured and black laundry,...
SILVER CAT SC515 (Ag925/1000; 3,90gr)
1,389,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Charm - glossy finish, rhodium coated, gold-plated, setting: cubic zirconia, material is silver, weight: 3,9 g
WILKINSON Sensitive Aftershave Lotion 100 ml
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
After-Shave Cream moisturizes, absorbs quickly, does not grease, leaves a fresh and cool feeling on the skin. Use: Apply after shaving and massage into skin - 189 Kč/100 ml
Bruno Chain Figaro 60/0,6 cm
422,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Chain Necklace