AlzaPlus+ Deals
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 22,543
LUMANTE Peach 397 g
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 88 Kč/100 g
Bruno Hanging earrings HEART
543,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Earrings - studs, clasp style: patent lock, theme: heart, women's, material: surgical steel, surface finish: glossy, weight: 3 g, encrustation: without casting, includes pair...
SCHWARZKOPF Gliss Ultimate Repair 400 ml
220,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner and leave-in, for for all hair types, damaged and dry, 400ml volume, effect: hydration, nutrition, regeneration, strengthening, gloss, softness...
Bruno Earrings EKG SHARK
204,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Earrings - studs, clasp style: friction back, theme: plain , women's, material: surgical steel, surface finish: glossy, weight: 3 g, encrustation: without casting, includes pair...
L'ORÉAL PARIS Collagen Specialist Wrinkle-Correcting Serum, 30ml
199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 663 Kč/100 ml
Bruno Earrings rings DUNA
301,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Earrings - huggie, clasp style: hinged, theme: ring, women's, material: surgical steel, surface finish: glossy, weight: 3 g, encrustation: without casting, includes pair earrings
PANTENE Pro-V Aqualight 350 ml
169,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, nutrition and protection, best for hair type: for all hair types, normal and damaged - 48 Kč/100 ml
Bruno Earrings circles 3,5 cm
422,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Earrings - Circular/Hoops, clasp style: patent lock, theme: ring, women's, material: surgical steel, surface finish: glossy, weight: 3 g, encrustation: without casting, includes...
REXONA Aloe Vera 150 ml
from
80,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 150 ml volume - from 59 Kč/100 ml
Bruno Chain Valis 60/0,5 cm
422,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Chain Necklace
NIVEA MEN Deep Sport 150 ml
from
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, spray,, antibacterial and protective, does not stain and long-lasting, 150 ml volume - from 66 Kč/100 ml
Bruno Heart earrings blue
204,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Earrings - studs, clasp style: friction back, theme: heart, women's, material: surgical steel, surface finish: glossy, weight: 3 g, encrustation: without casting, includes pair...
YVES ROCHER Raspberry & Mint 190 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and softening, with pump and for everyday use, no artificial colours, paraben-free...
Bruno Double bracelet ANGEL
483,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Bracelet - women's, flexible, chain-type, material: surgical steel, surface finish glossy, jewellery weight 8 g, no gemstones, length 20 cm
NIVEA Men Deep Shower gel 500 ml
from
116,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, softening and refreshing, 500 ml volume - from 26 Kč/100 ml
GLASSA Sunglasses G 488 black/copper lenses
304,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses
Schauma Shampoo Silk Comb 400 ml
99,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - for unruly and frizzy hair, for extra shine, volume 400 ml - 25 Kč/100 ml
GLASSA Polarized sunglasses PG 443, black and brown pattern
388,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses - Cat Eye, women' s, leisure, UV400 protection, brown, polarizing glasses, contrast enhancement, plastic frames, black and brown colour of the rims, canvas bag in...
SCHAUMA Shampoo 7 Herbs, 250ml
77,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, volume 250 ml, vegan - 31 Kč/100 ml
Milton-Lloyd Spirit Of Heaven Men EdT 50 ml
324,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Eau de Toilette for Him - 648 Kč/100 ml
COCCOLINO Fresh Silk Lily 1,702 (74 washes)
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: preserves fabric softness, for routine maintenance and perfumed, floral and fresh fragrance, 74 Washes washes, volume of 1702 ml -...
GLASSA Polarized PG 862 brown, brown glass
388,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sunglasses - round, women' s, leisure, UV400 protection, brown, polarizing glasses, plastic frames, clear and brown colour of the frames
YANKEE CANDLE Signature Holiday Winterfest 122 g
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 220 Kč/100 g
Bruno Earrings with stone 0,6 cm
301,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Earrings - studs, clasp style: friction back, theme: plain , women's, material: surgical steel, surface finish: glossy, weight: 3 g, encrustation: crystals, includes pair earrings...